BMI baby okroiło loty do Gdańska

Loty z Cardiff do Gdańska nie tylko zostaną zainaugurowane później niż planowali (już o tym tu było), ale dodatkowo się okazuje, że zamiast 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty), będzie latać tylko raz w tygodniu (w soboty). No częstotliwość iście czarterowa ;). Poza tym dziwi mnie to, że ograniczenie liczby rejsów zbiegło się w czasie z EZY wycofującym m.in. połączenie do Bristolu. No ale pewnie jedni podejmowali decyzję jeszcze nie wiedząc o decyzji drugich...
24/02/2008 15:59  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-02-24 21:32   
hamburg - Profil hamburg
no i znowu zla wiadomosc dla GDN.....hmmmm.....a tak moze by ktos z LCC by pomislal o poludniowych kierunkach z GDN? No chyba MAD czy PSA dalo by sie zapelnic......
mimis 2008-02-24 20:47   
mimis - Profil mimis
Tu racja. Linie same to zauważyły, jak widać :). Szkoda tylko że przez to (tzn. wycofanie się EZY) musiałem trochę pozmieniać plany.
aynis 2008-02-24 16:52   
aynis - Profil aynis
Nie samymi Wyspami człowiek żyje ;) Latam, cieszę się, że tak tanio i że jest konkurencja, ale widać, że już chyba starczy...
mimis 2008-02-24 16:41   
mimis - Profil mimis
Aynis, tak pomstujesz na połączenia z Gdańska do UK, a sama korzystasz z nich regularnie ;)). Tylko taka sugestia: gdyby nie było ich w taką cholerę, to byłyby znacznie droższe...
aynis 2008-02-24 16:38   
aynis - Profil aynis
Leciałam tylko do Karlsruhe, wracałam z Bazylei, więc moje wrażenia są jedynie oparte na przylotach. Lotnisko naprawdę sympatyczne, przestronne, całkiem duże jak na te kilka lotów dziennie - ale tak być powinno! Jest przestrzeń, czego często brakuje w PL...
katowiczan 2008-02-24 16:33   
katowiczan - Profil katowiczan
aynis, a jak ci sie pdobało lotnisko w Karlsruhe? Bo ja byłęm bardzo pozytywnie zaskoczony! Na takim za***** (bo to nawet do Baden-Baden jest dość daleko) spodziewałem się Etiudy a tam całkiem sympatycznie i nowocześnie )w stosunku do wielkości) było. Jedyny minus jaki pamiętam to odprawa paszportowa PO sklepach bezcłowych, także jak się okazało, że mam opóźniony samolot to utknąłem na amen na ławce...
aynis 2008-02-24 16:21   
aynis - Profil aynis
U nas już dość połączeń na Wyspy! Potrafimy latać też w innych kierunkach...
katowiczan 2008-02-24 16:16   
katowiczan - Profil katowiczan
Kolejna zła wiadomość dla Gdańska, ale może to pokaże liniom lotniczym, że UK to nie wszystko i kiedyś to też osiąga nasycenie...
mimis 2008-02-24 16:06   
mimis - Profil mimis
Loty z Cardiff do Gdańska nie tylko zostaną zainaugurowane później niż planowali (już o tym tu było), ale dodatkowo się okazuje, że zamiast 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty), będzie latać tylko raz w tygodniu (w soboty). No częstotliwość iście czarterowa ;). Poza tym dziwi mnie to, że ograniczenie liczby rejsów zbiegło się w czasie z EZY wycofującym m.in. połączenie do Bristolu. No ale pewnie jedni podejmowali decyzję jeszcze nie wiedząc o decyzji drugich...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy