Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

BMI baby okroiło loty do Gdańska

Loty z Cardiff do Gdańska nie tylko zostaną zainaugurowane później niż planowali (już o tym tu było), ale dodatkowo się okazuje, że zamiast 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty), będzie latać tylko raz w tygodniu (w soboty). No częstotliwość iście czarterowa ;). Poza tym dziwi mnie to, że ograniczenie liczby rejsów zbiegło się w czasie z EZY wycofującym m.in. połączenie do Bristolu. No ale pewnie jedni podejmowali decyzję jeszcze nie wiedząc o decyzji drugich...

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_7dcb9 - Profil
gość_7dcb9

no i znowu zla wiadomosc dla GDN.....hmmmm.....a tak moze by ktos z LCC by pomislal o poludniowych kierunkach z GDN? No chyba MAD czy PSA dalo by sie zapelnic......
24/02/2008 21:32  

Tu racja. Linie same to zauważyły, jak widać :). Szkoda tylko że przez to (tzn. wycofanie się EZY) musiałem trochę pozmieniać plany.
24/02/2008 20:47  

Nie samymi Wyspami człowiek żyje ;) Latam, cieszę się, że tak tanio i że jest konkurencja, ale widać, że już chyba starczy...
24/02/2008 16:52  

Aynis, tak pomstujesz na połączenia z Gdańska do UK, a sama korzystasz z nich regularnie ;)). Tylko taka sugestia: gdyby nie było ich w taką cholerę, to byłyby znacznie droższe...
24/02/2008 16:41  

Leciałam tylko do Karlsruhe, wracałam z Bazylei, więc moje wrażenia są jedynie oparte na przylotach. Lotnisko naprawdę sympatyczne, przestronne, całkiem duże jak na te kilka lotów dziennie - ale tak być powinno! Jest przestrzeń, czego często brakuje w PL...
24/02/2008 16:38  

aynis, a jak ci sie pdobało lotnisko w Karlsruhe? Bo ja byłęm bardzo pozytywnie zaskoczony! Na takim za***** (bo to nawet do Baden-Baden jest dość daleko) spodziewałem się Etiudy a tam całkiem sympatycznie i nowocześnie )w stosunku do wielkości) było. Jedyny minus jaki pamiętam to odprawa paszportowa PO sklepach bezcłowych, także jak się okazało, że mam opóźniony samolot to utknąłem na amen na ławce...
24/02/2008 16:33  

U nas już dość połączeń na Wyspy! Potrafimy latać też w innych kierunkach...
24/02/2008 16:21  

Kolejna zła wiadomość dla Gdańska, ale może to pokaże liniom lotniczym, że UK to nie wszystko i kiedyś to też osiąga nasycenie...
24/02/2008 16:16  

Loty z Cardiff do Gdańska nie tylko zostaną zainaugurowane później niż planowali (już o tym tu było), ale dodatkowo się okazuje, że zamiast 2 razy w tygodniu (wtorki i soboty), będzie latać tylko raz w tygodniu (w soboty). No częstotliwość iście czarterowa ;). Poza tym dziwi mnie to, że ograniczenie liczby rejsów zbiegło się w czasie z EZY wycofującym m.in. połączenie do Bristolu. No ale pewnie jedni podejmowali decyzję jeszcze nie wiedząc o decyzji drugich...
24/02/2008 16:06  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska