Easy Jet zawiesza loty

easy Jet zawiesza loty z Gdańska do Wielkiej Brytanii z uwagi na zbyt niski popyt na swoje usługi. Utrzymane zostaną połączenia easy Jet z Krakowa i Warszawy. easy Jet sprawdzi potencjalny popyt na niskokosztowe połączenia z Trójmiasta i rozważy swój powrót do Gdańska w przyszłości. Połączenia z Gdańska zostaną zakończone: - Edynburg 22 kwietnia - Londyn Gatwick 11 maja - Bristol i Belfast 20 maja Pasażerowie, którzy wykupili juz bilety na lato otrzymają wkrótce informacje o zwrocie pieniędzy.
21/02/2008 16:42  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
szot 2008-02-21 17:45   
szot - Profil szot
tomekk: oj chyba już nie bo już jakiś czas temu ten temat o EI był przerabiany...
wojtek 2008-02-21 17:40   
wojtek - Profil wojtek
lot po anglii
jsg 2008-02-21 17:37   
jsg - Profil jsg
wojtek: a gdzie sie wybierasz BE?
tomekk 2008-02-21 17:35   
tomekk - Profil tomekk
Zaraz się zacznie dyskusja, czy EI jest LCC hehe :)
jsg 2008-02-21 17:34   
jsg - Profil jsg
szot: taki 'dziewiczy' to z tymi LCC to nie jestem. zaliczylem BE, BD oraz EI. To chyba taki 'dziewiczy' nie jestem
wojtek 2008-02-21 17:21   
wojtek - Profil wojtek
A ja będę miał okazje przetestować flybe w czerwcu :-)
mimis 2008-02-21 17:19   
mimis - Profil mimis
Hamburg: oczywiście że pod względem serwisu są lepsi niż FRanca. Ale co NIE jest lepsze od FRancy ;)?? Wiadomo że "Ryanair sucks", ale i tak wszyscy latają, bo są tanie bilety, a w dodatku niektórym z FRancą bardzo po drodze i mają dużo bliżej do domu niż innymi liniami. A wracając do EZY (gdzieś znalazłem określenie "SqueezyJet"), to nie są tragiczni (no, ale żeby ich...!!!! za kasację mojego lotu ;) ), ale naprawdę bez specjalnych rewelacji.
tomekk 2008-02-21 17:19   
tomekk - Profil tomekk
jsg: prawdziwy chrzest bojowy to dopiero lot FR za 0,01 GBP/EUR ;)
szot 2008-02-21 17:18   
szot - Profil szot
a to 'jsg' jeszcze tanioszkiem nie leciał?
jsg 2008-02-21 17:17   
jsg - Profil jsg
tomekk: swietna propozycja ;-))), bardzo mi to schlebia. No, ale zdziwisz sie, ze pare razy lecialem BE na trasie SOU-LPL-SOU. Bylo ok, nie zostalem ugryziony na pokladzie przez rozwscieczona zaloge lub wspolpasazerow.
tomekk 2008-02-21 17:14   
tomekk - Profil tomekk
Proponuję, żeby forumowicze zrzucili się na bilet jakiegoś LCC dla jsg, tak, żeby przekonał się, że tani przewoźnicy naprawdę nie gryzą ;)
wojtek 2008-02-21 17:12   
wojtek - Profil wojtek
Wyjątkiem może być Kraków, gdzie piszą, ze tam latają, a będą lądować w Katowicach.
hamburg 2008-02-21 17:11   
hamburg - Profil hamburg
mimis: Ja przeciesz nie mowie ze to jest LH czy BA. Ale przyznasz ze EZY jest lepszy niz FR. Juz przynajmiej z tego tytulu ze jak chcem leciec LCC to nie musze jechac do LBC tylko moge leciec z HAM ;-)....i jeszcze jeden wazny punkt....nie ma ryzyka w laczonych lotach. Sa poniewaz na jedej rezerwacji i jak jeden odwolajom to mozna wszystkie loty wtej rezerwacji za darmo zmienic.
jsg 2008-02-21 17:11   
jsg - Profil jsg
hamburg: no to rzeczywiscie jakas inna ta EZY - jednym slowem pomaranczowa rewelacja ;-)))
mimis: podoba mi sie to okreslenie 'folklor tanich lini' Super.
miras 2008-02-21 17:09   
miras - Profil miras
jsg: oczywiście że jest różnica między LCC, np EZY czy Germanwings lądują na głównych lotniskach, a taki Ryanair ląduje w bardzo dziwnych miejscach skąd daleko wszędzie może za wyjątkiem Ciampino, skąd jest bliżej do Rzymu ;)
mimis 2008-02-21 17:08   
mimis - Profil mimis
Hamburg: no niestety, właśnie sprawdziłem w moich rezerwacjach na stronie, i mój lot BRS-GDN jest jako "disrupted flight - canceled or ammended". Kicha. Poza tym to nie przesadzaj z tą "dużą jakością" - linia jak linia, lata normalnie, ale hece robi dokładnie tak samo jak inne, a i "folklor tanich linii" też posiada.
hamburg 2008-02-21 17:08   
hamburg - Profil hamburg
jsg: Mozna powiedziec ze tak...lataja czesto na glowne lotniska. Bardziej nastewieni sa na biznes. Masz mozliwosc przebokowac na wczesnieszy lot bez zadnych dodatkowych kosztow. Jak sie spoznisz mozesz za 35 Funtow przebookowac na drugi lot...obojetnie ile zaplaciles za wczesnieszy lot.
jsg 2008-02-21 17:06   
jsg - Profil jsg
hamburg: to EZY nalezy do 'wyzszej' polki LCC? Wydaewalo mi sie ze sa one podobne do siebie?
jsg 2008-02-21 17:03   
jsg - Profil jsg
hamburg: to EZY nalezy do 'wyzszej' polki LCC? Wydaewalo mi sie ze sa one podobne do siebie?
hamburg 2008-02-21 17:01   
hamburg - Profil hamburg
tez tego nie rozumiem....czyzby dla rodakow w UK ta linia juz ma za duzom jakosc?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy