Polskie Linie Lotnicze LOT

LOT to tak w sumie trzy firmy. Czy to nie za wiele na nasz kraj ? Jedna linia i 3 razy mniej urzędników to sa chyba potencjalne oszczędności ? LOT, Eurolot i Centralwings. Każda firma ma swój zarząd i dErekcję. Każdy urzędas zarabia kupę kasy. Ciekwe ilu pasażerów trzeba przewieźć żeby zarobić na miesięczną pensję takiego członka zarządu ?? CZY JUZ CHYBA JEST JASNE GDZIE SĄ STRATY ? Ciekawi mnie kiedy ktoś (Rząd ? Premier ? Jakiś minister ? Albo inny madry człowiek zrobi wreszcię z tym porządek ?) A wywalić Towarzystwo na zbity pysk. Bez odpraw jeśli to prawnie możliwe. Niech z ich odpraw bedą przynajmniej naprawione straty LOTu. Potem zrobić konkurs ofert i zatrudnić kompetentnych ludzi w ramach konkursu. Drugie wyjście TOTALNA PYWATYZACJA LOT. I już ! Prywatny właściciel kimkolwiek by nie był ograniczy biurwokrację i zrobi odrnung. Porządek musi być i już ! Pozdrawiam wszystkich fanów Linii Lotniczych LOT.
20/02/2008 19:17  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cezary 2008-02-21 23:00   
cezary - Profil cezary
szot: przypuszczam że długo nie bedzie trzeba czekać. Cena jest zaporowa. Mądralom z LOT prawdopodobnie chodzi o udowodnienie że krajowe loty się zupełnie nie opłacają (np Gdańsk-Kraków-Gdańsk).

Powtórzę swój apel. A na zbity pysk ktoś ich powinien z tych partyjnych zarządów wywalić !!
Dosyć siedzenia na stołkach i brania cieżkiej kasy za bezmyślność, za brak kompetencji
a tylko za to ze kolega jest w partii i usadził na stołku partyjnego kolegę kretyna.
DOSYĆ !!!
Sprywatyzować komukolwiek i po krzyku. Szybko na giełdę i prosze bez ograniczeń dla Skarbu Państwa bo wtedy nic się nie zmieni. Jeśli inwestor nie będzie mógł podejmować samodzielnie decyzji to jaki zysk z takiej prywatyzacji ? Członkowie zarządów bedą oczekiwali (przy ochronie Skarbu Państwa) wyższych pensji ???
Mam tego dosyć jako pasażer.
szot 2008-02-21 22:38   
szot - Profil szot
aż się prosi pytanie, czy wogóle LOT przed zamiarem otwarcia jakiejś trasy robi badanie rynku, rozpoznanie? powinni zbadać, ile Polacy są wstanie wydać na lot krajowy - myślę, że na trasie GDN-KRK to ceną rozsądną będzie chyba do 135 PLN maks. Przecież w takim rozkłądzie lotów to połączenie nie można nawet nazwać połączniem biznesowym, bo nawet biznesludzie wolą rano wyjechać, załatwić sprawy i tego samego dnia powrócić... a tu wyląduje w KRK i zaraz wraca, pffff...
szot 2008-02-21 22:31   
szot - Profil szot
cezary: chyba niestety nie, cóż proponuje abyśmy po uruchomieniu tego połączenia policzyli po ilu dniach/tygodniach/miesiącach LOT je zamknie z wywieszką "deficytowe - strata 700 tys. zł."
cezary 2008-02-21 22:29   
cezary - Profil cezary
Jestem zmęczony. LOT to jak ściana o która można walić grochem. Nadal najtańszy bezpośredni bilet GDA-KRK-GDA wychodzi 1033 złote. Czy w LOT nie ma rozsądnych ludzi ????
cezary 2008-02-21 22:18   
cezary - Profil cezary
Reklamy LOT także bardzo widoczne w codziennej prasie.. ale co z tego jeśli jak kiedyś sprawdzałem z dolotem z lotnisk krajowych się nie da kupić biletu. Może coś się zmieniło ? Bo sprawdzałem dawno. Ciekaw jestem ceny. Zaraz sprawdzę.
adams 2008-02-21 21:56   
adams - Profil adams
nawet swoją reklame o połączeniu do PEK zamieścili w portalu pasazer.com ;]
cezary 2008-02-21 21:51   
cezary - Profil cezary
A były czasy że LOT latał do Bangkoku i Pekinu. Teraz z powodu olimpiady się zmobilizowali i usiłują robić reklamę o niby nowym połaczeniu do Pekinu.
Przecież na litość boską
takie już było !!!!!!!
Jak znam życie mimo olimpiady połączenie LOTu do Pekinu okaże sie nieopłacalne i kolejne milony strat. Może niech zbudują Misia chińskiego. Takiego na miarę naszych czasów. Może być bez oczka. Potem się misia wliczy w straty a jaka bedzie reklama i kasa do wzięcia za same projekty medialne !!!
hamburg 2008-02-21 12:37   
hamburg - Profil hamburg
jsg: ja tez czuje jakis sentyment do tej lini. Moj pierwszy lot byl wlasnie trasie GDN-HAM. I na tej trasie tez pierwszy raz lecialem sam. ;-)....a czartery przejala corka C0.
jsg 2008-02-21 12:33   
jsg - Profil jsg
Pozatym juz nie 'robia' w charterach. To chyba latwy pieniadz dla linii lotniczej.
jsg 2008-02-21 12:32   
jsg - Profil jsg
A ja nadal jestem fanem LO. Mam sentyment. Pierwszy lot odbylem dawno dawno WAW-BOJ-WAW, an pokadzie jakiegos 'tu'. I tak mi juz zostalo do dzis. Szkoda ze LO tnie trasy zamiast je rozwijac i stawia na WAW pomijajac zupelnie lokalne lotniska.
humbak 2008-02-21 01:14   
humbak - Profil humbak
disorder: Po tym gdy 1400 członków związków zawodowych glosowało za rozpoczęciem strajku (place - podobno niższe niz w innych liniach) w styczniu 2008 właściciel linii lotniczej Virgin Atlantic Sir Richard Branson w liscie do 4800 pracownikow, prosi by osoby nie zadowolone z wynagrodzenia zrezygnowały z pracy.
humbak 2008-02-21 01:06   
humbak - Profil humbak
Ja nigdy nie "wracam do watku", tylko robie co TY, a nigdy nie mam podwojnych postow. Moze zwyczajnie klikasz dwokrotnie w myszke podczas stawiania?
disorder 2008-02-21 00:56   
disorder - Profil disorder
A co on im napisał? PS> Już chyba wiem, skąd podwójne posty. Bo ja dodaję komentarz i potem chyba nie naciskam WRÓĆ DO WĄTKU, czy jakoś tam, tylko odśwież, albo klikam w INFORMACJE. Nie wiem...
humbak 2008-02-21 00:33   
humbak - Profil humbak
E tam, wiekszosc ma Skarb Panstwa, a potem bedzie mial glowny wlasciciel. Jak bedzie prywatny LOT, to w przypadku strajku, szef powienien napisac do pracownikow takie pismo, jakie wyslal do niezadowolonych pracownikow Vigin Atlantic Sir Richard Branson. :o)
disorder 2008-02-21 00:22   
disorder - Profil disorder
Na coś takiego nie pozwolą związki zawodowe działające w LOT, których działacze mogą zablokować każdą zmianę.
hamburg 2008-02-20 21:39   
hamburg - Profil hamburg
Ja juz przestalem byc fanem LOTu. Zaluje ze w PL nie ma powaznej konkurencji na loty krajowe....bo jak by byla to bym nie musial wsiadac na poklad ich samolotow.....
cezary 2008-02-20 19:18   
cezary - Profil cezary
LOT to tak w sumie trzy firmy. Czy to nie za wiele na nasz kraj ? Jedna linia i 3 razy mniej urzędników to sa chyba potencjalne oszczędności ? LOT, Eurolot i Centralwings. Każda firma ma swój zarząd i dErekcję. Każdy urzędas zarabia kupę kasy. Ciekwe ilu pasażerów trzeba przewieźć żeby zarobić na miesięczną pensję takiego członka zarządu ?? CZY JUZ CHYBA JEST JASNE GDZIE SĄ STRATY ? Ciekawi mnie kiedy ktoś (Rząd ? Premier ? Jakiś minister ? Albo inny madry człowiek zrobi wreszcię z tym porządek ?) A wywalić Towarzystwo na zbity pysk. Bez odpraw jeśli to prawnie możliwe. Niech z ich odpraw bedą przynajmniej naprawione straty LOTu. Potem zrobić konkurs ofert i zatrudnić kompetentnych ludzi w ramach konkursu. Drugie wyjście TOTALNA PYWATYZACJA LOT. I już ! Prywatny właściciel kimkolwiek by nie był ograniczy biurwokrację i zrobi odrnung. Porządek musi być i już ! Pozdrawiam wszystkich fanów Linii Lotniczych LOT.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy