Tusk i Kaczyński w reklamie Ryanair

W prasie pojawiła się dzisiaj kolejna kontrowersyjna reklama linii Ryanair. "Walentynkowe vouchery Ryanair, idealny prezent dla tego kogo kochasz" - pod tym napisem umieszczono bardzo romantyczne zdjęcie... Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego! W serduszku... Ryanair słynie z reklam nawiązujących do bieżących wydarzeń i wykorzytujących zdjęcia polityków bez ich zgody. Wystarczy wspomnieć słynne ogłoszenia z fotografią Jolanty Szczypińskiej i Jarosława Kaczyńskiego. "Planują podróż poślubną?" - pytał Ryanair. Postacie polityków mówiły: "Polecimy rządowym samolotem?" (to ówczesny premier); "Nie ma takiej potrzeby. Ryanair gwarantuje najniższe ceny" (to posłanka). Wówczas skończyło się na oficjalnych przeprosinach i złośliwościach ("Ryanair - linie niskich lotów" - Szczypińska).
12/02/2008 14:33  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
paolo-79 2008-02-12 22:34   
paolo-79 - Profil paolo-79
powiem Wam...ze tym razem to juz naet dla mnie jest FE.nudne,przerobione na 1000 sposobow,BLE...
hamburg 2008-02-12 19:09   
hamburg - Profil hamburg
Ja mysle ze nawet jakby wiecej zaplacili by to nic nie dalo, poniewarz z takiego ,,szumu´´ ma darmowa reklame w mediach..za ktore by musial wjecej zaplacic (Zebysmy sie zrozumieli...ja nie bronie FR. Samemu mi sie ich reklamy nie podobaja)
wojtek 2008-02-12 18:49   
wojtek - Profil wojtek
Ich niestety stać na płacenie kar. Gdyby sąd francuski zasądził bardziej drastyczna karę, może tym razem przemyśleliby kolejną obraźliwą kampanię reklamową. Nie sąd francuski to może polski da radę. I oby!
jaris 2008-02-12 18:41   
jaris - Profil jaris
totalna klapa ze strony FR... mogli zrobić inną parę ;)
aynis 2008-02-12 14:34   
aynis - Profil aynis
W prasie pojawiła się dzisiaj kolejna kontrowersyjna reklama linii Ryanair. "Walentynkowe vouchery Ryanair, idealny prezent dla tego kogo kochasz" - pod tym napisem umieszczono bardzo romantyczne zdjęcie... Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego! W serduszku...

Ryanair słynie z reklam nawiązujących do bieżących wydarzeń i wykorzytujących zdjęcia polityków bez ich zgody. Wystarczy wspomnieć słynne ogłoszenia z fotografią Jolanty Szczypińskiej i Jarosława Kaczyńskiego. "Planują podróż poślubną?" - pytał Ryanair. Postacie polityków mówiły: "Polecimy rządowym samolotem?" (to ówczesny premier); "Nie ma takiej potrzeby. Ryanair gwarantuje najniższe ceny" (to posłanka). Wówczas skończyło się na oficjalnych przeprosinach i złośliwościach ("Ryanair - linie niskich lotów" - Szczypińska).
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy