Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Tusk i Kaczyński w reklamie Ryanair

W prasie pojawiła się dzisiaj kolejna kontrowersyjna reklama linii Ryanair. "Walentynkowe vouchery Ryanair, idealny prezent dla tego kogo kochasz" - pod tym napisem umieszczono bardzo romantyczne zdjęcie... Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego! W serduszku... Ryanair słynie z reklam nawiązujących do bieżących wydarzeń i wykorzytujących zdjęcia polityków bez ich zgody. Wystarczy wspomnieć słynne ogłoszenia z fotografią Jolanty Szczypińskiej i Jarosława Kaczyńskiego. "Planują podróż poślubną?" - pytał Ryanair. Postacie polityków mówiły: "Polecimy rządowym samolotem?" (to ówczesny premier); "Nie ma takiej potrzeby. Ryanair gwarantuje najniższe ceny" (to posłanka). Wówczas skończyło się na oficjalnych przeprosinach i złośliwościach ("Ryanair - linie niskich lotów" - Szczypińska).

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_a6fbc - Profil
gość_a6fbc

powiem Wam...ze tym razem to juz naet dla mnie jest FE.nudne,przerobione na 1000 sposobow,BLE...
12/02/2008 22:34  

Ja mysle ze nawet jakby wiecej zaplacili by to nic nie dalo, poniewarz z takiego ,,szumu´´ ma darmowa reklame w mediach..za ktore by musial wjecej zaplacic (Zebysmy sie zrozumieli...ja nie bronie FR. Samemu mi sie ich reklamy nie podobaja)
12/02/2008 19:09  

Ich niestety stać na płacenie kar. Gdyby sąd francuski zasądził bardziej drastyczna karę, może tym razem przemyśleliby kolejną obraźliwą kampanię reklamową. Nie sąd francuski to może polski da radę. I oby!
12/02/2008 18:49  

totalna klapa ze strony FR... mogli zrobić inną parę ;)
12/02/2008 18:41  

W prasie pojawiła się dzisiaj kolejna kontrowersyjna reklama linii Ryanair. "Walentynkowe vouchery Ryanair, idealny prezent dla tego kogo kochasz" - pod tym napisem umieszczono bardzo romantyczne zdjęcie... Donalda Tuska i Lecha Kaczyńskiego! W serduszku...

Ryanair słynie z reklam nawiązujących do bieżących wydarzeń i wykorzytujących zdjęcia polityków bez ich zgody. Wystarczy wspomnieć słynne ogłoszenia z fotografią Jolanty Szczypińskiej i Jarosława Kaczyńskiego. "Planują podróż poślubną?" - pytał Ryanair. Postacie polityków mówiły: "Polecimy rządowym samolotem?" (to ówczesny premier); "Nie ma takiej potrzeby. Ryanair gwarantuje najniższe ceny" (to posłanka). Wówczas skończyło się na oficjalnych przeprosinach i złośliwościach ("Ryanair - linie niskich lotów" - Szczypińska).
12/02/2008 14:34  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska