Potrzebne loty do Polski - uważają Maltańczycy

W jednym z ostatnich wydań The Malta Independent redaktorzy gazety ubolewają nad brakiem bezpośrednich, regularnych połączeń z tejże wyspy do Polski. W 1995 roku pierwszy raz uruchomiono cotygodniowy lot rejsowy z Warszawy na Maltę. Wówczas Polskę z tą wyspą łączyły linie Air Malta. Później, po White Eagle Aviation i połączeniach obsługiwanych rzez LOT, loty na Maltę przejęły tanie linie lotnicze Centralwings. Wraz z końcem letniego sezonu 2007 Centralwings zakończył cotygodniowe loty na Maltę. Obecnie nie mają w ofercie tej destynacji. Malta jest bardzo atrakcyjnym miejscem, zwłaszcza jeśli chodzi o śródziemnomorski klimat i słońce.
07/02/2008 20:06  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-02-07 21:53   
hamburg - Profil hamburg
Ja miales leciec w marcu bo FR dal z BRE loty za 10€...i juz nie pamientam czemu nie kupilem tego lotu :-/ innym razem...;-)
miras 2008-02-07 21:50   
miras - Profil miras
Szot nie histeryzuj! Wybierając C0 możesz mieć dłuższe wakacje na Malcie (o kilka godzin). Chociaż ostatnio kilkugodzinne opóźnienia C0 trafiają się sporadycznie.
adams 2008-02-07 21:49   
adams - Profil adams
Ja miałem tam leciec w styczniu z Pizy, ale FRanca nie dała na tą trase biletów za 0,01€, a te normalne były bardzo drogie. Malta spodobała mi sie po oglądnieciu jednego z odcinków Kryminalnych :]
hamburg 2008-02-07 21:45   
hamburg - Profil hamburg
niecz FR otwiera szybko ta baze w PL i loty na Malte. Musze sie tam tez wybrac ;-)
SZOT 2008-02-07 20:36   
SZOT - Profil SZOT
Tak, piękne miejsce, każda linia byle nie Centralwings poproszę! Mogę lecieć na Maltę nawet pakistańskimi liniami (z całą świadomością ryzyka terrorystycznego dla tej linii) ale nie naszym tanioszkiem!
adams 2008-02-07 20:07   
adams - Profil adams
W jednym z ostatnich wydań The Malta Independent redaktorzy gazety ubolewają nad brakiem bezpośrednich, regularnych połączeń z tejże wyspy do Polski. W 1995 roku pierwszy raz uruchomiono cotygodniowy lot rejsowy z Warszawy na Maltę. Wówczas Polskę z tą wyspą łączyły linie Air Malta. Później, po White Eagle Aviation i połączeniach obsługiwanych rzez LOT, loty na Maltę przejęły tanie linie lotnicze Centralwings. Wraz z końcem letniego sezonu 2007 Centralwings zakończył cotygodniowe loty na Maltę. Obecnie nie mają w ofercie tej destynacji.

Malta jest bardzo atrakcyjnym miejscem, zwłaszcza jeśli chodzi o śródziemnomorski klimat i słońce.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy