Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Potrzebne loty do Polski - uważają Maltańczycy

W jednym z ostatnich wydań The Malta Independent redaktorzy gazety ubolewają nad brakiem bezpośrednich, regularnych połączeń z tejże wyspy do Polski. W 1995 roku pierwszy raz uruchomiono cotygodniowy lot rejsowy z Warszawy na Maltę. Wówczas Polskę z tą wyspą łączyły linie Air Malta. Później, po White Eagle Aviation i połączeniach obsługiwanych rzez LOT, loty na Maltę przejęły tanie linie lotnicze Centralwings. Wraz z końcem letniego sezonu 2007 Centralwings zakończył cotygodniowe loty na Maltę. Obecnie nie mają w ofercie tej destynacji. Malta jest bardzo atrakcyjnym miejscem, zwłaszcza jeśli chodzi o śródziemnomorski klimat i słońce.

01/01/1970 01:00,  
<>

gość_a6fbc - Profil
gość_a6fbc

Ja miales leciec w marcu bo FR dal z BRE loty za 10€...i juz nie pamientam czemu nie kupilem tego lotu :-/ innym razem...;-)
07/02/2008 21:53  

miras - Profil
miras

Szot nie histeryzuj! Wybierając C0 możesz mieć dłuższe wakacje na Malcie (o kilka godzin). Chociaż ostatnio kilkugodzinne opóźnienia C0 trafiają się sporadycznie.
07/02/2008 21:50  

Ja miałem tam leciec w styczniu z Pizy, ale FRanca nie dała na tą trase biletów za 0,01€, a te normalne były bardzo drogie. Malta spodobała mi sie po oglądnieciu jednego z odcinków Kryminalnych :]
07/02/2008 21:49  

niecz FR otwiera szybko ta baze w PL i loty na Malte. Musze sie tam tez wybrac ;-)
07/02/2008 21:45  

SZOT - Profil
SZOT

Tak, piękne miejsce, każda linia byle nie Centralwings poproszę! Mogę lecieć na Maltę nawet pakistańskimi liniami (z całą świadomością ryzyka terrorystycznego dla tej linii) ale nie naszym tanioszkiem!
07/02/2008 20:36  

W jednym z ostatnich wydań The Malta Independent redaktorzy gazety ubolewają nad brakiem bezpośrednich, regularnych połączeń z tejże wyspy do Polski. W 1995 roku pierwszy raz uruchomiono cotygodniowy lot rejsowy z Warszawy na Maltę. Wówczas Polskę z tą wyspą łączyły linie Air Malta. Później, po White Eagle Aviation i połączeniach obsługiwanych rzez LOT, loty na Maltę przejęły tanie linie lotnicze Centralwings. Wraz z końcem letniego sezonu 2007 Centralwings zakończył cotygodniowe loty na Maltę. Obecnie nie mają w ofercie tej destynacji.

Malta jest bardzo atrakcyjnym miejscem, zwłaszcza jeśli chodzi o śródziemnomorski klimat i słońce.
07/02/2008 20:07  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska