Kasy Biletowe Lotniska

Informacja na stronie Rębiechowa: Uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody uruchomiliśmy punkt sprzedażowo-informacyjny Kasy Biletowe Lotniska. Jest to punkt miejski zlokalizowany w Galerii Handlowej MADISON w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10. Punkt jest czynny: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Już wkrótce przy ulicy Heweliusza 13-17 (na przeciwko Hotelu Mercure Hevelius) zostanie uruchomiony nowy miejski punkt odpraw pasażerskich Terminal Miasto.
04/02/2008 15:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
hamburg 2008-02-05 12:58   
hamburg - Profil hamburg
paolo: nawet w takich duzych mistach nie......ogolnie w DE. DE to nie tylko Köln ;-)
aguirre 2008-02-05 09:20   
aguirre - Profil aguirre
paolo: najbardziej tureckie miasta w UE to Berlin, HAM i CGN. A ja myślałem, że STR ... Ale to wszystko nic wobec np. takiego St. Denis pod Paryżem. Stąd zapewne muzułmańska 'kaplica' na ORY.
paolo-79 2008-02-05 01:03   
paolo-79 - Profil paolo-79
HH:2% w DE?ok, tych rejestrowanych.plus illegalni...to co widze na ulicach w duzych miastach DE to mi sie wydaje ze jakies 40%...
hamburg 2008-02-05 00:56   
hamburg - Profil hamburg
a ja nie mowie tu o ORY tylko o HAM i w ogole spolecznosci F i D. 2% spolecznosci D jest muzulamnska w F 4%.
hamburg 2008-02-05 00:54   
hamburg - Profil hamburg
maxX: spoko...wyluzuj....chcialem tylko wiedziec co oni tam znowu madrego buduja....tzeba bylo odrazu mowic ;-))))
maxx 2008-02-05 00:54   
maxx - Profil maxx
Hamburg: na ORY chyba była afera, bo 90% bagażowych to muzułmanie i urządzili sobie podziemny meczecik... jakoś tak.
hamburg 2008-02-05 00:52   
hamburg - Profil hamburg
no juz muzulmanskie....chyba wam juz calkime odbilo. //paolo: tak dokladnie nie wiem szczeze mowiac.....tak naprawde nidgy nie interesowalem sie kosciolem....ale moge wnioskowac ze protestancka....bo jednak wiekszac spolecznosci w HAM jest protestanska.
maxx 2008-02-05 00:50   
maxx - Profil maxx
HH: aaaa to po to żeby obywatele nie stali na zimnym w kolejce z paszportami. Obywatele z drugiej strony będą wchodzić bez pokazywania paszportów, stąd brak konieczności powiększania wiaty. // Co Wam przeszkadza kaplica? to jak kibel, knajpa i sala do laktacji, każdy ma jakieś potrzeby, które lotnisko może zaspokoić :)
paolo-79 2008-02-05 00:48   
paolo-79 - Profil paolo-79
aguirre:no tak,pasuje...UK,F,NL to raczej kraje muzulmnskie...HAM..a ta kaplica w HAM katolicka?
hamburg 2008-02-05 00:48   
hamburg - Profil hamburg
maxX: nie mam na mysli tych dobudowan z lewej i z prawej...tylko jak jestes u gory i patrzysz na plyte to widac ze na parterze cos dobudowuja...jak by dodatkowa hale przylotow.....
aguirre 2008-02-05 00:47   
aguirre - Profil aguirre
paolo: kaplica jest pewno na ORY, ale raczej muzułmańska, sądząc po strojach wchodzących tam i wychodzących stamtąd osób ;).
maxx 2008-02-05 00:45   
maxx - Profil maxx
HH: na 100% Ci nie potwierdzę, zadzwoń jutro na lotnisko :) Dobudowa jest od dawna, najpierw dobudowali obecny międzynarodowy (wielki jest), a potem z drugiej strony. Największym problemem jest chyba brak drogi kołowania, dopiero powstaje. No i oczywiście nowe check-iny, które są bez taśmy, ech... trzeba dźwigać. Bo płyta już się powiększyła, zamiast starej części general aviation jest parking... czy już pisałem, że odprawa on-line i torebka podręczna 55x40x20?
hamburg 2008-02-05 00:44   
hamburg - Profil hamburg
w MSP tez byla kaplica....pamientam bo wychodzil wtedy nawet ksiac.
hamburg 2008-02-05 00:44   
hamburg - Profil hamburg
paolo: w DE tez sa.....przynajmiej wiem ze jest w HAM....(a tu wiekszosc protestantow)
paolo-79 2008-02-05 00:41   
paolo-79 - Profil paolo-79
a'proposito kaplicy...kaplice na lotnisku widzialem tylko w 2 krajach w Europie..w PL i IT. nie rozumiem dlaczego mialem pecha byc obywatelem najbardziej kato-orhodoxyjnech krajow Europy?caly szacunek dla kazdej religii..ale dlaczego kaplica na lotnisku?
hamburg 2008-02-05 00:38   
hamburg - Profil hamburg
maxX: to znaczy ze te stoiska do teraznieszego gatu miedzynarodowego znikna i bedzei strefa shengen. Tak? ;-) a co z ta dobudowa? Widziales? Juz aynis mowilem zeby teraz popatzyla...bo w styczniu musieli zaczac budowac bo aynis wczesniej jak odlatywala nie widziala.
maxx 2008-02-05 00:34   
maxx - Profil maxx
hamburg: jak stoisz przodem do płyty, to masz jedno gate z prawej przez stare wyjscie międzynarodowe, drugie z przodu po prawej między fortepianienem a kiblem, z lewej nowe stoisko z prasą i koło niego kaplica i obecne gate krajowe. Jakoś tak ;) Krajowka od kwietnia znika, non-Schengen to będą tylko Wyspy (AFAIK na obecnej krajówce). W temacie kaplica - babki ze stoiska z prasą przy krajówce już się w duchu modlą, co to będzie, co to będzie...
hamburg 2008-02-05 00:30   
hamburg - Profil hamburg
maxX. wlasnie zauwazylem....ale nigdy ta budka nie byla otwarta. Co mie jeszcze dziwy to ze postawili taka budke celnicza w kszydle gdzie sie idzie do lotow krajowych....to wrescie gdzie bedzie shengen? i gdzie non-shengen? A czy zauwazylesz ze oni cos tam zaczeli na parterze cos dobudowywac (w strone plyty postojowej). Wieksza hala przylotow? // Oh nie tylko LBC ale i tez HAM, TKU i WAW....no i odlece z non-shengen do LGW ;-)
maxx 2008-02-05 00:23   
maxx - Profil maxx
hamburg: bo styczeń. Poczekaj na wakacje, w maju już będziesz mógł się poocierać. Przy okazji - nie wiem czy zauważyłeś przejście do sali odpraw między sklepem Baltony a tarasem widokowym :) tam gdzie stoi fortepian. Nigdy nie ma kolejek ;) A jak będzie Schengen i twoja Lubeka odleci z obecnej krajówki, to się dopiero zdziwisz ;)
hamburg 2008-02-05 00:15   
hamburg - Profil hamburg
no aby sie pospieszyli bo nie dlugo calkiem sie zakorkuje te lotnisko. Ale jak odlatywalem 14.01 do LBC to tak pusto bylo jak za czasow jak jeszcze bilet do GDN return (z HAM) kosztowal 600 DM i wlasciwie nic sie na tym lotnisku nie dzialo.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy