Kasy Biletowe Lotniska

Informacja na stronie Rębiechowa: Uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody uruchomiliśmy punkt sprzedażowo-informacyjny Kasy Biletowe Lotniska. Jest to punkt miejski zlokalizowany w Galerii Handlowej MADISON w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10. Punkt jest czynny: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00, w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Już wkrótce przy ulicy Heweliusza 13-17 (na przeciwko Hotelu Mercure Hevelius) zostanie uruchomiony nowy miejski punkt odpraw pasażerskich Terminal Miasto.
04/02/2008 15:09  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2008-02-05 00:11   
maxx - Profil maxx
Czy wiecie, że w zeszłym roku nasz T1 (Terminal Jedyny) w Gdańsku im. Lecha W. obchodził 10 lat swojego istnienia? Projektowany na 1 mln rocznie. ...i tak podsumowując ca 10lat prezesa Machczyńskiego: lotnisko w Królewie Malborskim nadal nie jest udostępnione dla cywili, lotnisko w Babich Dołach analogicznie, T2 dopiero w planach, mikro parking lotniskowy 150x droższy niż w Jerez de la Frontera (w XRY pierwsze 15 min gratis!), dawny terminal (obecnie cargo) nadal nie został zaorany, ulica Słowackiego nadal ma tylko 1 jezdnię, nadal krajówki są tylko do Warszawy, nie doszedł ani jeden kibel, ani jedne schody ruchome, ani jedna knajpa... No ale jak teraz lotnisko wyskoczy z inwestycjami, to ani się normalnie nie obejrzymy. :D
maxx 2008-02-05 00:02   
maxx - Profil maxx
Byłem dziś specjalnie w Madisonie obejrzeć stoisko. Siedzi sobie panienka, gada przez komórkę (na pewno służbowo z Machczyńskim :P), ludzi zero, przechodzą mijając obojętnie. Rzecz przy samym wejściu, wcześniej tam siedział koleś od satelity i takie klimaty.
...a wiecie w ogóle że Machczyński jest chyba najbardziej zasiedziałym prezesem portu lotnicznego w Polsce? Mogę się mylić, ale niedługo będzie chyba obchodził millennium swojej posady :)
maxx 2008-02-04 17:23   
maxx - Profil maxx
Hamburg: Dawny sklep Mody Polskiej... będą check-iny, pewnie jakaś kasa, informacja itd. Ale nie wiem jak sobie wyobrażają dowóz bagaży na lot.... Poza tym dla kogo to, skoro większość linii OTWIERA check-in 2 godziny przed odlotem? Jak sobie wyobrażają dojazd na odlot?! // w Madrycie jest terminal miasto, polega na tym, że pasażerowie lepszych linii mogą odprawić się na stacji metra Nuevos Ministerios, a potem wsiąść do metra. O ile wiem, metrem też jadą ich bagaże. Oczywiście ten check-in tak naprawdę gucio daje, polecam raczej odprawę w domu i mały bagaż podręczny. Do pudełka 55x40x20 naprawdę wchodzi dużo.
hamburg 2008-02-04 17:18   
hamburg - Profil hamburg
na ten Terminal Miasto jestem bardzo ciekawy....ciekawe jak to bedzei dokladnie wygladac ;-)
aynis 2008-02-04 15:10   
aynis - Profil aynis
Informacja na stronie Rębiechowa: Uprzejmie informujemy, iż dla Państwa wygody uruchomiliśmy punkt sprzedażowo-informacyjny Kasy Biletowe Lotniska.

Jest to punkt miejski zlokalizowany w Galerii Handlowej MADISON w Gdańsku przy ulicy Rajskiej 10.

Punkt jest czynny:
od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00,
w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Już wkrótce przy ulicy Heweliusza 13-17 (na przeciwko Hotelu Mercure Hevelius) zostanie uruchomiony nowy miejski punkt odpraw pasażerskich Terminal Miasto.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy