Wizz Air - nie pobrano piniędzy za rezerwację

26/02/2009 23:57  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_e7bc9 2017-06-22 11:40   
gość_e7bc9 - Profil gość_e7bc9
Płaciłem przelewem za rezerwacje w Wizzairze, niestety przez moja omyłkę przelew został wykonany po przekroczeniu wymaganego terminu 24 godzin, a dokładnie w czasie 24-48 godzinach. Mija kolejny dzień, a status rezerwacji jest jako wstrzymane. Czy wiecie może, czy z tego powodu wpłata może zostać niezaksięgowana?
niuniaaa86 2009-03-06 18:53   
niuniaaa86 - Profil niuniaaa86
dzieki za odpowiedz!
wlasnie dostalam maila z potwierdzeniem rezerwacji :)
hamburg 2009-03-05 21:35   
hamburg - Profil hamburg
niuniaa86: Poczekaj jeszcze pare dni. Pienadze musza najpierw dosc na konto Wizzaira i musza to zaksiegowac. Wtedy dostaniesz maila ze rezerwacja jest potwierdzona. Zazwyczaj to trwa 2-3 dni.
niuniaaa86 2009-03-05 21:29   
niuniaaa86 - Profil niuniaaa86
rezerwowalam bilet w Wizzairze, ze wzgledu a to ze moja karta kredytowa nie mozna placic w internecie, zrobilam przelew,pieiadze zostaly pobrane z kota atychmiast,od razu tez zostala zaksiegowana wplata (na platnosc przelewem w wizzair a sie 24 godz),jedak w statusie rezerwacji na stronie moja rezerwacja figuruje jako "wstrzymana"
czy to normalne?
bardzo prosze o pomoc
voytek 2009-03-01 01:38   
voytek - Profil voytek
mnie sie nie zdarzylo jeszcze czekac na pobranie pieniedzy za bilet dluzej niz kilka dni.... zdarzylo mi sie natomiast czekac ponad 2 miesiace na pobranie pieniedzy za platnosc karta na pokladzie...
gosc_polly 2009-02-28 16:45   
gosc_polly - Profil gosc_polly
Ok, to poscieszające! Dzięki:)
gregory 2009-02-27 00:21   
gregory - Profil gregory
Nie musisz się niczym martwić. Pieniądze pobierają z reguły w ciągu 3-4 dni ale mnie się zdarzyło nawet 20 dni. Ważne że rezerwacja jest potwierdzona na stronie.
gosc_polly 2009-02-27 00:03   
gosc_polly - Profil gosc_polly
Prawie 3 tygodnie temu zamowilam przez internet dwa bilety do Londynu. Placilam karta bankomatowa i wszystko byloby ok, tylko zaniepokoilo mnie ze od trzech dni kwota za bilety jest zablokowana na koncie i jeszcze nie zostala pobrana. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy kolejnego dnia zniknela informacja ze kwota jest zablokowana ale pieniedzy za bilety tez nie pobrano, stan konta bez zmian!! Napisalam maila do wizzaira i czekam na odpowiedz ale moze ktos orientuje sie po jakim czasie od momentu rezerwacji pobieraja pieniadze z konta. Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Dodam jeszcze ze kod rezerwacji mam, na stronie wizzaira moja rezerwacja wyswietla sie jako potwierdzona, fakture tez dostalam.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy