Stewardessa topless w kokpicie

Dochodzenie zostało wszczęte po przecieku do internetu filmików, na których francuska stewardessa robi striptiz podczas lotu w kokpicie. Na prawie dwuminutowym filmiku można zobaczyć stewardessę ściągająca biustonosz, jak również zachwyconych pilotów. Samolot francuskich linii leciał do Londynu.
02/02/2008 08:38  
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
maxx 2008-02-06 11:30   
maxx - Profil maxx
szot: fajnie Ci wyszło, uroda SŁOWIŃSKA :) znaczy kobieta a'la Wiking? :D Fajne załogi ma IBERIA, a bardzo fajne męskie załogi ma Norwegian. Ostatnio leciałem z Alicante i szef pokładu był chyba dokładnie ten sam, co 2 lata temu na tej samej trasie. Świetny, spokojny facet, pozdrowić. I jakoś bezpieczniej się czuje przy facetach, baby to jak widać głównie by się chciały rozbierać :)
adams 2008-02-06 11:29   
adams - Profil adams
jak leciałem KRK-BGY to stewka sie przewróciła schodząc ze schodów w Orio al Serio. Miała buty na wysokim obcasie, taka niska blondyneczka :) to dopiero wyglądało:)
paolo-79 2008-02-06 11:26   
paolo-79 - Profil paolo-79
pasazer:kapitalne;))ale ale...pasazer,pewnie tego nigdy nie zobaczysz..bo FR nie dotykasz..ale np.w bazie GRO jest duuuuzo pieknego personelu;)
andrzej500 2008-02-06 11:15   
andrzej500 - Profil andrzej500
pasażer: dobre), gratulacje za szybki dowcip :)
aynis 2008-02-06 10:52   
aynis - Profil aynis
Może to ma być rozrywka dla pilotów, taki relaks podczas lotu... A pasażerowie? Kto się tam nimi teraz zajmuje? ;)
aynis 2008-02-06 10:51   
aynis - Profil aynis
Może u nich tak wygląda serwis pokładowy?
korrado 2008-02-06 04:27   
korrado - Profil korrado
Robaczki, jako senior tutaj [ :-)))) ] opowiem wam o załodze w śp PAN AMERICAN (paolo by napisał bardzo po włosku r.i.p) sorki za dygresję, ale wiecie, że ta linia nadal istnieje i samolocikami 20-miejscowymi lata gdzieś w tych samych barwach, które niegdyś znał cały świat, na jakimś totalnym zadupiu US? Koniec dygresji. Nalatałem się z tą koszmarną, państwową (sic!) linią mnóstwo w latach osiemdziesiątych, ale jednego rejsu nie zapomnę nigdy. FRA-LHR, samolot lecący z Bombaju i przesiąkniety zapachem curry, bardzo pulchny steward mocno po czterdziestce machający rękami w ramach prezentacji drogi do wyjść awaryjnych w pewnym momencie rezygnuje, przerywa, wzdycha i mówi "what do you bitches understand, anyways" i odchodzi, by usiąść na swoim siedzonku. Chichotałem się ze śmiechu jak norka do końca lotu wijąc się w śmierdzącym, brudnym i rozwalonym fotelu "fly by PANAM". A wy narzekacie na C0? (Żartowałem).
miras 2008-02-06 01:16   
miras - Profil miras
W easyJet nawet najfajniejsze stewardessy czy stewardzi trochę dziwnie wyglądają w tych firmowych "ubrankach" :))
marqoos_pl 2008-02-06 01:09   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
W Ryanair mają sporo fajnych stewardów (głównie z Polski), w Sky-u zawsze było pełno stewardes, w C0 też nie trafiałem na stewardów (buu)... W Aer Lingusie to średnia wieku cabin-crew jest zdecydowanie powyżej 40 lat, a jak leciała raz jakaś młoda, to cały lot śmiała się bardzo głośno (czy może rechotała, ale to bardziej jakąś agonię przypominało niż radość). Hm... Do czego by ten śmiech porównać... Do beczenia kozy... Masakra... A najfajniejsi to byli stewardzi w easyJet... Bardzo bezpośredni, hehe. I z dobrym wyczuciem, hehehehe. Szkoda, że nie mam tutaj EZY... Ale słyszałem, że najprzystojniejszych stewardów to miała Alitalia na lotach długodystansowych... Ale czy warto się wybierać w podróż Alitalią tylko dla takich atrakcji??? Co do polskiego LOT-u to nie wiem, bo chyba tylko 2 razy nimi leciałem i zawsze z damską załogą, ale na lotniskach nie raz widziałem i załogi z mężczyznami... Faaaajnie się prezentowali... Jednak ostatnio bym się w Paryżu zabił oglądając załogę Etihada, który zaczynał boarding... Aaaaaaaaghhhhhhhhhhhh (odłos, który wydaje Homer Simpson na widok jedzenia, hehe)
miras 2008-02-02 22:17   
miras - Profil miras
ja niestety nie leciałem :(
marian 2008-02-02 22:08   
marian - Profil marian
a lecieliscie chłopaki clickair? tam to są ładne stewki :) ładniejszych nie widziałem jak do tej pory!
miras 2008-02-02 22:05   
miras - Profil miras
A jej nazwisko jest na N.. Nazwisko pamiętam doskonale, gorzej z imieniem. :))
SZOT 2008-02-02 22:02   
SZOT - Profil SZOT
miras: tak tak, zgadza się Monisia - ja trafiłem na nią na locie krajowym w Niemczech
miras 2008-02-02 21:52   
miras - Profil miras
W Germanwings pracuje fajna stewardessa, oczywiście Polka. O ile dobrze pamiętam, to jej imię Monika. Przynajmniej 4x trafiłem na jej loty. Zgodzę się Niemki są ... :/
SZOT 2008-02-02 21:45   
SZOT - Profil SZOT
miras: masz rację, to wielki plus C0, no ale wkońcu uroda słowińska, więc ni ma się co dziwić... najbrzydzsze są moim zdaniem Niemki - takie mają męskie rysy twarzy...
miras 2008-02-02 21:42   
miras - Profil miras
Jeśli jesteśmy przy cabine crew, plusem C0 są bardzo ładne stewardessy, które bardzo mi się podobają :))
SZOT 2008-02-02 21:39   
SZOT - Profil SZOT
miras: lata dużo przystojniaków (tzn. do 35 roku życia) a ostatnio leciał w moim samolociku super przystojny pan pilot - marzenie
miras 2008-02-02 21:37   
miras - Profil miras
Nie jestem. Przypomniało mi się, jak kiedyś leciałem LOT'em. Leciało dwoch panów stewardow i dwie panie stew.. Srednia wieku jakies 45 lat. Ale, nie liczy się wiek i wygląd. Liczy się profesjonalizm. :))
marian 2008-02-02 21:37   
marian - Profil marian
szot: THX!
SZOT 2008-02-02 21:33   
SZOT - Profil SZOT
miras: a dlaczego nie? jesteś jednym z nich? niektórzy są nawet nawet!!! (no ale tu już kuniec o tym bo mi Admin żółty przydzwoni i będzie)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy