Lądujemy w... Modlinie

Lądujemy w... Modlinie To najbardziej kontrowersyjne z polskich lotnisk. Dla niektórych port lotniczy w Modlinie jest zbyt ciasny i położony daleko od Warszawy. Inni bronią go, mówiąc, że ma być przede wszystkim tani dla przewoźników, więc nie należy spodziewać się luksusów.Dziennikarze Pasazer.com odwiedzili port lotniczy w Modlinie zaledwie kilka tygodni po jego otwarciu. Otwarciu, które trudno...
27/09/2012 10:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_b8ce7 2012-10-03 09:09   
gosc_b8ce7 - Profil gosc_b8ce7
To jest kurnik na miarę czasów i naszych możliwości!
gosc_b0bfd 2012-10-02 19:05   
gosc_b0bfd - Profil gosc_b0bfd
Chcesz żyć? Przeczytaj to:

zobacz link
marekg 2012-10-01 16:28   
marekg - Profil marekg
waw-gru; Wszystko kwestia ceny, dogodności połączenia, odległości na własciwe lotnisko no i ostatecznie oczekiwań klienta. Jeśli w danym momencie kiedy potrzebuję lecieć to porównuję różne oferty, z których jest w ogóle sens skorzystac i wybieram oczywiście wg ceny. Dla mnie lot samolotem to jak jazada MPK, on mnie ma zawieźć możliwie najtaniej na miesce. Jeśli wliczę koszty dodatkowe w low -costach i dalej mi się to kalkuluje to w czym problem? w tym, że bułki nie dostanę?
gosc_b6ae4 2012-10-01 15:51   
gosc_b6ae4 - Profil gosc_b6ae4
waw-gru - idz trollowac gdzie indziej. nie wszyscy podrozuja w losowo wybranym kierunku (szalona sroda) albo kupuja bilety lotnicze z ponad 3-miesiecznym wyprzedzeniem (first minute). ciekaw jestem jak wyglada porownanie cen biletow na miesiac, 2 tygodnie i tydzien przed wylotem. nawet liczac bagaze, priority etc. wyjdzie taniej niz w locie
waw-gru 2012-09-30 23:49   
waw-gru - Profil waw-gru
ja w ogóle nie rozumiem, jak można latać tanimi liniamiz kurnika w środku pola, skoro z Okęcia LOTem w promocji za niecałe 350zł można niemal w dowolne miejsce w Europie polecieć?! bez dopłat za bagaż, w cywilizowanych warunkach itp.
sebadam 2012-09-30 16:17   
sebadam - Profil sebadam
to jest taki kurnik niestety, za mało jest tam miejsca ale mam nadzieje ze będzie rozbudowa
waw-gru 2012-09-30 10:03   
waw-gru - Profil waw-gru
raz, z ciekawości z tego kurnika poleciałem i nigdy więcej. tylko Okęcie!
luka 2012-09-29 08:20   
luka - Profil luka
orro: ok, mogą się przekierować do Łodzi czy Poznania ale zawsze wiąże się to z dodatkową kasą (paxów trzeba dowieźć autobusami) i opóźnieniami które rujnują całodzienny grafik lotów
orro 2012-09-28 22:48   
orro - Profil orro
O co mi chodzi: ktoś w WZZ sobie to przekalkulował. Jakby się im nie opłacało, to by się nie przenieśli.
RYR nie wjechał do WAW z jakichś powodów, zaś do WMI tak. A jak wiadomo, wszystko sprowdza się do kasssy;)
orro 2012-09-28 22:46   
orro - Profil orro
Zawsze mogą się przekierować do POZ lub GDN:) Okęcie trochę za blisko jak na zapas;)
luka 2012-09-28 21:45   
luka - Profil luka
nie zaoszczędzą zbyt dużo dopuki w WMI nie będzie ILSa... bo koszty przekierowania samolotów do WAW też wcale małe nie są...nie mówiąc już o ewentualnych odwołaniach
sebadam 2012-09-28 20:54   
sebadam - Profil sebadam
tak naprawdę to wszystko wyjdzie w praniu. Za rok zobaczymy jak wyszli na przeprowadzce. Życzę im jak najlepiej bo fr nie może ich wykosić ot tak...
orro 2012-09-28 19:34   
orro - Profil orro
poza opłatami na WAW Wizz miał również inne koszty, np paliwo, którego jednak trochę schodziło na kołowanie, oczekiwanie przed pasem oraz dolot do jednak bardziej ruchliwego lotniska. Sądzę, że oszczędności dla linii są w tym przypadku znaczne.
sebadam 2012-09-28 17:02   
sebadam - Profil sebadam
ucieło mi post
wydało mi sie ze wizz i tak miał tanio na okęciu.
sebadam 2012-09-28 17:01   
sebadam - Profil sebadam
Mysle ze i dla paxa i dla lini. Dla paxa bo blizej lepszy odjazd do miasta tylko troche drozej bo opłaty napewno są wyższe. Dla lini bo jednak to jest główne lotnisko i jest jednak znacznie większe i zorganizowane lepiej (jak narazie przynajmniej) Czyli kwestja prestiżowa. Wiadomo ze trochę wiecej pieniedzy kosztuje korzystanie z niego. I wydaje mi sie że wizz
orro 2012-09-28 15:48   
orro - Profil orro
Sebadam lepiej dla kogo? Dla linii czy dla paxa?
Wizz ma taniej w WMI więc lata stamtąd. Proste.
gosc_8f78d 2012-09-28 07:39   
gosc_8f78d - Profil gosc_8f78d
proponuje redakcji udac sie do WMI jeszcze raz w zimie gdy bedzie minus 20 stopni i przeprowadzic wywiad z paxami czekajacymi 20 minut na boarding...
sebadam 2012-09-28 01:31   
sebadam - Profil sebadam
Jakos na okeciu tez jakoś funkcjonowali i sam nie raz z ich usług korzystałem, i małego LF nie ma. wiec chyba lepiej latac z centrum miasta niz z jakiegos lotniska oddalonego o 40 km od miasta
gosc_bc38c 2012-09-28 00:39   
gosc_bc38c - Profil gosc_bc38c
flight007eu proszę Cię! Bilet za 59 zł?! Jestem sprawnym studentem i nigdy nie wywalam tyle kasy za bilet!
flight007eu 2012-09-27 23:58   
flight007eu - Profil flight007eu
Dziwia mnie i smiesza komentarze tych ktorzy uwazaja krytyke WMI za nieuzasadniony atak i holduja zasadzie nie odrazu Rzym zbudowano...bledne bardzo rozumowanie! Minimalny przyzwoity standard obslugi pasazera jest czyms PODSTAWOWYM dla kazdego lotniska, szczegolnie nowego.To ze port jest dedykowany LCC to nie znaczy ze obsluga pasazerska ma przypominac podroz PKS-em w najgorszych latach PRLu!!! Nie wszyscy pasazerowie to mlodzi , sprawni studenci wyruszajacy na saksy i bedacy w stanie zniesc kazde upokorzenie ze strony lotniska i jego fatalnej organizacji byle bilet byl za 59 PLN . Rzadko podrozuje LCC ale kilka razy zdarzylo mi sie leciec do portow regionalnych w PL oraz EU i nigdzie nie spotkalem sie z tak kryrtcznymi ocenami pasazerow. Nie wiem czym port tlumaczy np brak klimatyzacji w nowym obiekcie XXI wieku ??? Fatalnie zaprojektowane ze wzgl na kubature strefy odlotow (zbyt mala) , malo profesjonalne i powolne oraz niesympatyczne zachowanie pracownikow ochrony , ktorzy zapominaja ze SA W PRACY I SLUZA PASAZEROM oraz praktyka wypedzania ludzi jak bydlo na malutkie alejki zagrodzone prowizorycznymi barierkami ktore ostaly sie chyba jeszcze z czasow budowy! Takie detale jak np. brak tarasu widokowego powodujace ze ludzie stoja przy ogrodzeniu wypatrujac odlatujacych krewnych a z trawy zrobili klepisko to juz doprawdy szczegol. Zastanawia mnie dobre samopoczucie dyrekcji WMI ktora tlumaczy ze standard niski bo LCC i inne pierdoly! Szanowni panstwo wsluchajcie sie w glosy Pasazerow i naprawcie szybkko to co jest schrzanione bo wy tu jestescie DLA TYCH LUDZI ktorym odlot z waszego lotniska kojarzy sie z odlotem z pastwiska. Polacy maja juz wieksze oczekiwania i standardy niz wam sie wydaje! Nie wyobrazam sobie stania w tych uwlaczajacych kolejkach przed plyta pozna jesienia czy zima...wiat ( ogrzewanych) chyba bowiem nie zdolacie zamontowac do tego okresu...jak to dobrze ze sa w PL jeszcze inne normalne lotniska. PS Zeby nie bylo...kibicowalem WMI w jego budowie , sledzilem postepy ale to co z tego wyszlo to wyrob lotnisko-podobny! A szkoda....
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy