LOT wydziela call centre

LOT wydziela call centre Od 1 października call centre LOT-u będzie obsługiwane przez spółkę zewnętrzną. Zmiana to element planu restrukturyzacji polskiego przewoźnika i ma obniżyć koszty.- Zmiana stanowi kontynuację analogicznych, podejmowanych wcześniej działań polegających na przekazywaniu poza spółkę działalności usługowej wspomagającej transport lotniczy, np. handlingu, techniki czy IT -...
12/09/2012 10:26   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_ab21e 2012-09-20 20:28   
gosc_ab21e - Profil gosc_ab21e
Kiedyś tam pracowałem, odszedłem. Wtedy wszyscy się dziwili. Ciekawe co powiedzą teraz.
adamlubin 2012-09-13 06:10   
adamlubin - Profil adamlubin
INF z google: "Nowym właścicielem działu sprzedaży narodowego przewoźnika PLL LOT została firma Personnel Service. Prezesem jej zarządu jest Robert Apiecionek, współzałożyciel i wrocławski działacz Platformy Obywatelskiej. PLL LOT pozbywa się działu sprzedaży. Kasjerom już wcześniej obniżono pensje, ale wraz z nowym właścicielem pracownicy stracą też dotychczasowe dodatki. Jak twierdzą kasjerzy, nowy pracodawca jest powiązany z wrocławską Platformą Obywatelską. - Z dniem 1 października 2012 przejmuje nas firma Personnel Service, której prezesem zarządu jest pan Robert Apiecionek, współzałożyciel Platformy Obywatelskiej, członek zarządu wrocławskiej Platformy Obywatelskiej, były radny miasta Wrocław z ramienia PO. Ten sam człowiek, który w 2008 r. został członkiem rady nadzorczej Jeleniogórskiej Przędzalni Czesankowej "Anilux", spółki należącej do Skarbu Państwa - zaznaczają kasjerzy. Personnel Service jest spółką-córką firmy Work Service, której prezesem jest Tomasz Hanczarek, współzałożyciel wrocławskiej Platformy Obywatelskiej, założyciel i pierwszy przewodniczący Koła Fabryczna Platformy Obywatelskiej we Wrocławiu, członek zarządu powiatu Platformy Obywatelskiej, sekretarz Federacyjnego Klubu PO IV kadencji Rady Miejskiej Wrocławia. Sprawdziliśmy wszystkie te tropy i okazało się, że nowy właściciel jest związany z Platformą Obywatelską, co w połączeniu z blokadą informacyjną na temat chociażby sposobu przeprowadzenia przetargu powoduje, że sprawa nas jeszcze bardziej bulwersuje. Najgorsze jest to, że nikt nie jest w stanie nam pomóc. Być może nagłośnienie sprawy pozwoli na wyjaśnienie wszystkich naszych wątpliwości - podkreślają pracownicy. ITD...
gosc_7853e 2012-09-12 20:20   
gosc_7853e - Profil gosc_7853e
W końcu doczekałem się tego :-) To przecież tak oczywiste, że CC powinni wyłączyć na zewnątrz, że aż dziwne, że robią to tak późno. Lepiej późno niż wcale - idealnie pasuje do 787 ;-) Dobry ruch, zdecydowanie popieram i trzymam za Was kciuki. Podobnie z polską reprezentacją w piłce nożnej. Grają jak grają ale kibicuję zawsze :-)
gosc_3dd09 2012-09-12 14:02   
gosc_3dd09 - Profil gosc_3dd09
Ciekawe jak teraz będzie wyglądać sprawa bezpieczeństwa płatności kartami kredytowymi. Przecież dane karty są danymi wrażliwymi, a ja nie chciałbym aby dane mojej karty trafiły do jakiejś firmy krzak. Chyba jedynym wyjściem będzie zakup biletów przez internet. Mam nadzieje że LOT udostępni również zmiany rezerwacji przez internet bo nie mam zaufania do fimy Krzak sp z o.o. z Pcimia Dolnego.
2012-09-12 13:42   
 - Profil
Nie czarujmy się. Wydziela się call center aby je potem sprzedać i mieć kasę na bieżącą działalność LOTu.
usuniety 2012-09-12 12:38   
usuniety - Profil usuniety
Panie Rzeczniku, skoro naśladujecie Lufthansę w tym jednym to co z pozostałymi serwisami, jak nieodpłatny alkochol na dłuższych trasach lub inne udogodnienia dla paxów ...
gosc_84454 2012-09-12 12:36   
gosc_84454 - Profil gosc_84454
Autor artykułu najwyraźniej nie miał ochoty dopytać o szczegóły przejścia pracowników Lotu szczególnie tych zajmujących się partnerami strategicznymi (obsługującymi M&M) Super strategia!!! A warunki wcale nie są takie same jak w LOT. Ale autor nie po raz pierwszy podaje jednostronne informacje. Proszę o rzetelność i uczciwość, jeśli to nie problem.
gosc_4a135 2012-09-12 12:20   
gosc_4a135 - Profil gosc_4a135
dodam jeszcze ze misiak ponoc sprzedal udzialy w work service
gosc_79240 2012-09-12 12:08   
gosc_79240 - Profil gosc_79240
work service to spolka zwiazana z senatorem PO tomaszem misiakiem, byly juz kontrowersje z ta spoolka, mieli doradzac zwalnianym stoczniowcom za grube miliony, teraz znowu robia interesy z panstwowa firma
gosc_345b7 2012-09-12 12:01   
gosc_345b7 - Profil gosc_345b7
umowy o pracę? haha , dobre
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy