Latamy z Gdańska do Zadaru

Latamy z Gdańska do Zadaru Wystartowało kolejne wakacyjne połączenie linii lotniczych Eurolot. Od soboty (23.06) przewoźnik uruchomił bezpośrednie rejsy z Gdańska do chorwackiego Zadaru. Jak zapowiada Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu, loty mają stać się alternatywą dla samochodowych wypraw nad Adriatyk. Ma być nie tylko szybciej, wygodniej, ale i taniej. Lot ze stolicy Pomorza do Zadaru...
25/06/2012 15:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
franka 2012-06-26 16:37   
franka - Profil franka
super njus! lecialam do zadar z gdanska 2 lata temu FR - przez Dusseldorf Weeze, a wracalam przez Hahn... cena za osobe za te 4 loty -ok 200zl... no ale teraz z gdn ryan nie lata ani do weeze ani do hanh... fajnie ze z GDN beda bezposrednie kierunki poludniowe, pewnie cena wyzsza niz w FR, ale za to bagaz rejestrowany w cenie:)
gosc_d728b 2012-06-26 13:45   
gosc_d728b - Profil gosc_d728b
Niestety nie wiem jak w gdańsku ale leciałem pierwszym lotem KRK-DBV (9 czerwca). Samolot wypełniony na oko w okolicach 70%.
Rejs powrotny 23 czerwca na oko jeszcze więcej ludzi.

Teraz jak patrzyłem na bilety w lipcu/sierpniu często pojawia się, że wszystkie bilety wyprzedane.
usuniety 2012-06-25 18:23   
usuniety - Profil usuniety
Wie ktoś jakie są statystyki na pierwszy rejs? Ile paksów na odlot a ile na przylot.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy