W Locie nastanie związkokracja?

W Locie nastanie związkokracja? Związki zawodowe chcą przejąć LOT. Jak informuje "Puls Biznesu", dwa związki, pięciu związkowców i dwie osoby fizyczne założyły wspólnie spółkę LOT Air. Tak jak inne podmioty może ona złożyć ofertę nabycia udziałów w polskim przewoźniku. I w tym celu spółka właśnie powstała.Joanna Modzelewska, przewodnicząca-pełnomocnik zarządu Związku Zawodowego Pilotów Liniowych PLL LOT i...
22/08/2011 09:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
c0fa 2011-08-29 08:00   
c0fa - Profil c0fa
Ahoj latawce i latawice!!!
LOT to szrot, który trzeba zutylizować, przetopić i wykuć na nowo bez udziału ZZ. Tam potrzeba mądrego, znającego się na rzeczy Zarządu, twardego Prezesa, który oprócz dyplomu MMA z transporu albo logistyki lotniczej sam latał i wie jak ten chleb wygląda od podszewki. Tam trzeba świeżej krwi, młodych ludzi z pasją i bakcylem lotniczym, kochających swoją pracę i traktujących ją jak misję, pasję i powołanie a nie wyrobników i zmęczonych wszystkim rzemieślników bez talentu i serca do tej pracy!!!
Jeśli tak byłby LOT to jestem pierwszy, który do ich drzwi się będzie dobijał. Bo wtedy będzie sukces!!! Radość z latania, jasny system rozwoju i klarowne zasady wynagradzania, wizja, misja, chęć do współpracy, rozumienie drugiej strony i przede wszystkim dialog. Tego w Locie nigdy nie było i nigdy nie będzie przy obecnie znajdujących się tam ludziach!!! Winne są lata zaniedbań, brak reform i chęci ich zrozumienia, nadmierna ilość administracji (cca.400 osób latających utrzymuje swoją pracą siebie i pozostały cca. tysiąc biurw i gryzipiórków wszelkiej maści). ponadto 90% ludzi w Locie w ogóle nie powinno być bo nie czują tej roboty a zatem, po co się męczyć???
plata 2011-08-24 10:47   
plata - Profil plata
Spólka związkowców miałaby sens 2 - 3 lata temu pod warunkiem zmiany ustawy o LOT, bo tam jest zapisany parytet większościowy dla Skabu Państwa.
nederland 2011-08-24 03:51   
nederland - Profil nederland
Związki zawodowe to zło mało konieczne.
blava 2011-08-23 12:24   
blava - Profil blava
Nie nieee to bylby koniec swiata, zwiazkowcy kupuja co kolwiek, w g...ch im sie poprzewracalo .
mietek 2011-08-23 10:24   
mietek - Profil mietek
Ci związkowcy to jednak debile są...
bison 2011-08-22 20:59   
bison - Profil bison
Wybaczcie, że będę ironizował, ale reanimowanie trupa któremu wszyscy dookoła pozabierali już prawie wszystko mija się z celem. Gacie które mu zostały są nic nie warte!
usuniety 2011-08-22 15:25   
usuniety - Profil usuniety
Ja również nie miałbym nic przeciwko przejęciu roli LOTu przez euroLOT, wraz z flotą ale nie ze związkami.
humbak 2011-08-22 11:51   
humbak - Profil humbak
O! To ja mam pomysł. Na bazie eurolotu robimy nowy LOT, prężną firmę, która pójdzie do sprywatyzowania (najlepiej do Turkish), zaś z kadłubowego starego LOTu robimy piaskownicę do zabawy dla związków zawodowych vel LOT Air. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy