Last Minute do Włoch od 199 PLN

Last Minute do Włoch od 199 PLN Linie lotnicze Lufthansa Italia oferują nam bilety już od 199 PLN w jedną stronę do Mediolanu. Z Warszawy do Włoch polecimy za 199 PLN w jedną stronę:Warszawa - Mediolan Malpensa W ofercie znajdziemy także loty z Warszawy z przesiadką w Mediolanie do:Pragi od 329 PLNBarcelony od 429 PLNBari od 429 PLNPalermo do 429 PLNParyża od 429 PLN.Biletów szukamy na stronie...
21/07/2011 12:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
humbak 2011-07-28 16:13   
humbak - Profil humbak
michalebe, mówisz o "buńczucznym sarmacie"? :o))))
michalb 2011-07-28 15:56   
michalb - Profil michalb
humbak chyba zapomniałeś kto zaczął obrzucać innych epitetami bo mieli inne zdanie niż jegomość
kero 2011-07-28 15:43   
kero - Profil kero
marqoos_pl generalnie i zasadniczo to chodzi o to, że ja twierdzę iż FR = kretyńskie traktowanie klientów a ktoś inny nie godny mojej uwagi usilnie próbuje mnie odwieść od mojego przekonania. Ot taka rozrywka znudzonego życiem człowieka. Nie ma co robić i po prostu jątrzy tu na forum. Zresztą nie pierwsze to jego wcielenie. Już raz dostał kopa - a od wczoraj czeka na kolejnego bo moderator już go ostrzegał wczoraj.
humbak 2011-07-28 15:20   
humbak - Profil humbak
pitterq, chyba nikt by tego lepiej nie umiał ująć. :o)
pitterek 2011-07-28 15:10   
pitterek - Profil pitterek
marqoos - generalnie chodzi o to, że jeden z użytkowników ma żal do FR, że nie postępuje FaiR i zmieniając w siatce lotów, każe płacić pasażerom, którzy zaplanowali przesiadki za zmiany tych rezerwacji nieprzesuniętych, ale uniemożliwiających z nich skorzystanie wskutek zmiany pierwszej rezerwacji. (ale się zakręciłem) No i są obozy, które mówią - Czytaj regulamin (P2P) i drugi obóz - Czytaj regulamin. Coś jakoś tak. :P:P
humbak 2011-07-28 14:54   
humbak - Profil humbak
kero, generalnie jeśli się nie ma nic merytorycznego do powiedzenia, schodzi się na poziom obrzucania innych epitetami oraz robienia focha Metoda od wieków sprawdzona. Ostatnio dosyć poważnie udoskonalana w Łobzie przez tamtejszego "Foszastego z Łobza".
humbak 2011-07-28 14:49   
humbak - Profil humbak
Ieży zaczął się klonować? :o)
marqoos_pl 2011-07-28 14:46   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Jak by sie komus chcialo, to niech mi napisze, o co tym razem jest klotnia, bo mi sie nie chce wszystkich stron czytac.
kero 2011-07-28 13:49   
kero - Profil kero
Sory humbak Ty wcale nie jesteś zarozumiały bo byłby to dla Ciebie komplement. Ty jesteś żałosny ale ja Ci nie potrafię pomóc. Zdaje się ostatnio moderator stara Ci się pomóc. Ty jesteś jednak z tych co to wyciągniętej ręki nie potrafią przyjąć. Żegnaj zatem i nie zwracaj się więcej do mnie wprost bo jest to dla mnie ujmą. Pa
humbak 2011-07-28 12:13   
humbak - Profil humbak
pitterq, ale Twój przykład tylko pokazuje, że musiałeś się nieco nagimnastykować, aby jakoś dopasować zmiany do sytuacji zastałej za sprawą zmian przewoźnika. To, że akurat miałeś szczęście, nie oznacza, że nie było tej s
amej zasady, co we FR.
humbak 2011-07-28 12:11   
humbak - Profil humbak
kero, wole być zarozumiały, ale dobrze poinformowany, niż pieprzyć głupoty jednocześnie twierdząc, że nie ma się pojęcia, tylko widzimisię na zasadzie "tak bo tak".
humbak 2011-07-28 12:09   
humbak - Profil humbak
jsg: Tu nie chodzi o FR. Jakby mowa była o LH, też bym dał swoje 3 grosze, skoro ktoś chrzani głupoty, a sam se przyznaje w dodatku, że sie nie zna na tym, co mówi.
pitterek 2011-07-28 09:03   
pitterek - Profil pitterek
czterytech: a ja w luftwaffe zapłaciłem 63CAD za WAW-MXP i MXP-WAW. Do tego dokupiłem za 40$ w Lebanonie KTW-WAW i WAW-KTW. O3wiście na własne ryzyko, ale dzięki temu cała podróż kosztowała mnie ok 330 PLN. (kupienie w LH biletu na jeden dzień RT to cena zaczyna się od 2K). I po kolei - Luftwaffe Italia skasowało poranne połączenie do MXP i przekukowali mnie na wieczorne (żeby zapełnić A319 ceny nie wystarczy zniżyć do 200 PLN OW). Przebukowano mi na moją prośbę na poranny rejs LO317 WAW-MXP, zmieniając klasę rezerwacyjną na wyższą (ze 125 na 750 mil). Wieczorny powrót LO3879 był CCLD :P więc przebukowałem na lotnisku na LO3911 WAW-KRK o 15 min później i zapewniono transport KRK-KTW via bus (Pani mnie namawiała na nocleg i lot porannym WAW-KTW), który jak się okazało nie był potrzebny, bo ze względu na mgłę wylądowaliśmy w Katowicach. Dziękuje za uwagę :P
jurek 2011-07-27 16:27   
jurek - Profil jurek
kero: trafna diagnoza. Dodam tylko, że z niektórymi osobami zwyczajnie nie ma sensu dyskutować.
jsg 2011-07-27 16:00   
jsg - Profil jsg
kero: tak samo uwazam. Bo kiedy masz inne zdanie niz humbak, szczegolnie o FR, to badz pewny ze zostaniesz obrzucony jego komentarzami.
flybe 2011-07-27 15:52   
flybe - Profil flybe
Wniosek na przyszłość, czytać ze zrozumieniem warunki przewozu. Życzę miłego dnia.
4tech 2011-07-27 15:42   
4tech - Profil 4tech
michaleb(e), oczywiście. Przykład jako zobrazowanie pewnej formy zdarzenia nie musi odpowiadać rzeczywistym różnicom wynikających z jego podania. Jest to forma obrazowa ( mówiona) w celu wykazania różnic.
kero 2011-07-27 15:37   
kero - Profil kero
humbak dałem sobie czasu i przeczytałem sporo Twoich wypowiedzi, z których niekoniecznie uważna osoba czytająca je zauważy iż najczęściej masz odmienne zdanie niż inni. Wcale jednak nie uprawnia mnie to do stwierdzenia, że pieprzysz trzy po trzy. Takie słowa kierowałeś o mnie wczoraj o 17:38 więc może nie uważaj się tutaj za jakiegoś cenzora a już nie daj Boże kulturoznawcę. Sory gościu ale jesteś nadzwyczaj zarozumiały i mierną mam już przyjemność dyskutowania z Tobą.
humbak 2011-07-27 15:13   
humbak - Profil humbak
Ieży, każdy bilet w każdej taryfie jest zmienialny jeśli zmiana następuje z winy przewoźnika i jest większa niż 2h. Tak więc Twoja uwaga jest nieco niepotrzebna.
humbak 2011-07-27 15:12   
humbak - Profil humbak
Najzabawniejsze w tej całej dyskusji jest to, że Ieży jest całkowicie przekonany, że flybe i 4tech to jedna i ta sama osoba. :o)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy