W wakacje częściej do Lizbony

W wakacje częściej do Lizbony TAP Portugal w okresie wakacji zwiększa liczbę rejsów z Warszawy do Lizbony z pięciu do sześciu tygodniowo.Warszawa - Lizbona Liczba rejsów zostanie zredukowana do obecnej ilości od 21 września. W tym okresie za przelot do Lizbony kupując bilet przez stronę przewoźnika zapłacimy 1701 zł.Paweł Cybulak
17/06/2011 12:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
malin 2011-06-23 17:09   
malin - Profil malin
Ja kupiłem 10-17 sierpnia, 932 zł return, płatność na stronie lot kartą citibank platinum
4tech 2011-06-18 11:52   
4tech - Profil 4tech
zawsze, nie zawsze pohandlować warto:)
first 2011-06-18 11:31   
first - Profil first
ok... tylko ustalmy co mam zrobic na prv:)
admin 2011-06-18 11:18   
admin - Profil admin
Bardzo chętnie, jeśli pomożesz :-)
first 2011-06-18 11:16   
first - Profil first
o i widzę że zaczynamy dochodzić do konstruktywnych wniosków:)
first 2011-06-18 11:15   
first - Profil first
Adminie: ludzie nie powinni się spierać po to żeby wykazać, że mieli rację. Każda dyskusja ma czegoś uczyć dyskutujących. Może zamiast okopywac się na swojej pozycji zrobić rzetelną analizę dostępności cen biletów na stronach przewoźników i u agentów? Wtedy by sie okazało, ze świat może nie wygląda tak jak nam się wydaje...
admin 2011-06-18 11:13   
admin - Profil admin
first: 90% to nie zawsze, mniej uczciwi agenci ten wspolczynnik znacznie obniozaja. ja przyznalem racje ze trzeba porownywac tu i tu. A ty w swojej uszczypliwosci i pewnosci brniesz w swoje... co do mnie nie mam wiedzy agencyjnej bo agentem nie jestem. wiec przyjmuje argumenty wszystkich stron, w przeciwienstwie do ciebie. a szkoda.
first 2011-06-18 11:08   
first - Profil first
ADMINIE: polecam ponowną analize zapisanej tresci... potweirdzam: agenci mają tanmsze lub identyczne taryfy... czasami niektórzy nie chcą się dzielić tymi tańszymi ze swoimi klientami... ale faktem jest że nie znajdzeisz tańszych taryf na stronie zobacz link u agenta... (przynajmniej w 90% przypadków).. więc skończmy tę jałową dyskusję, bo miałem wrażenie że rozmaiwam z osobami, które mają wiedzę na ten temat
admin 2011-06-18 11:07   
admin - Profil admin
firscie: a czy ja cos powiedziałem o tym portalu? powiedzialem ze jak cos jest nierzetelne to z tego nie korzystam... mialem na mysli nieuczciwych agentow...na milosc boska wuluzuj i czytaj ze zrozumieniem.
first 2011-06-18 11:04   
first - Profil first
Antyoszlomie i Adminie: czy ja pisalem o tym portalu? użyłem analogicznego twierdzenia jak Admin... On w odniesieniu do agentów ja do portali...ale widac że magia przysłowia działa:)
admin 2011-06-18 11:02   
admin - Profil admin
first nie mieszaj bo dopiero co TWIERDZIŁEŚ, ŻE ZAWSZE bilet jest tańszy. Wiec nie brnijmy w tą bezsensowną dyskusje. trzeba sprawdzać i porównywać zeby znaleźć najtańszy bilet.
first 2011-06-18 10:55   
first - Profil first
Pisałem, że jakieś esky czy inne wynalazki łupią klientów ile wejdzie... Widzę, że szanowny Admin po kilkunastu godzinach dopiero doczytał moejgo pierwszego posta:)
Nie zmienia to faktu, że najtańsze bilety tradycyjnych przewoźników kupuej się u agentów:) no chyba że ktoś lubi przepłacac... (BTW expedia też jest agentem)
admin 2011-06-18 10:54   
admin - Profil admin
o masz babo placek... ja coś jest nierzetelne to po prostu się z tego nie korzysta...
antyoszolom 2011-06-18 10:53   
antyoszolom - Profil antyoszolom
Firscie: Przepraszam, ale o tych portalach to przywaliłeś jak łysy czupryną o kant kuli ;D
first 2011-06-18 10:48   
first - Profil first
ADMINIE: tak samo jak mitem jest, że każdy portal o tematyce lotniczej jest rzetelny
admin 2011-06-18 10:44   
admin - Profil admin
no wiec mitem jest ze każdy agent jest uczciwy i sprzeda ci najtańszy bilet. a w 12 zasadach Ania powinna dodac pkt 13. Zapytaj firsta :-)
first 2011-06-18 10:32   
first - Profil first
waw-gru.. rozmawialismy o cenie... bonusy to inna sprawa... zresztą dla indywidulanych klientów /LOT dla firm/ to zbedna opcja... zresztą jak pisalem sa rozni agenci...sa tacy którzy jak znajda bilet tanszy o 30% od najatanszego na stronie przewoźnika, to dołożą swoich opłat tyle, że bilet nie będzie tańszy nawet o złotówkę..
waw-gru 2011-06-18 08:50   
waw-gru - Profil waw-gru
Agenci nie wspominają o dodatkowym bonusie typu Partner Plus Benefit czy Lot Dla Firm, i sami zgarniają punkty za te przeloty. Dlatego zawsze kupuję sam i wtedy oprócz mil za przelot mam punkty w programie dla firm :)
first 2011-06-18 07:26   
first - Profil first
Weźmy np LOT. Na KAŻDY lot krajowy i każdy w Europie mogę sprzedać Ci tańszy bilet niż znajdziesz na stronie przewoźnika. Ja napisałem tylko, że agenci zawsze mają tańsze bilety i najczęściej tak jest, ale (i tu jest pies pogrzebany) część z agentów nie chce ich sprzedawać taniej niż na stronach przewoźników.
PS tworzenie mitów ciąg dalszy w artykule "12 zasad..."... bo autorka poleca że żeby znaleźć najatansze bilety szukać ich na stronach przewoźników:).. co jak tu ustaliliśmy nie jest gwarancją kupiena najtańszych biletów..
admin 2011-06-17 22:39   
admin - Profil admin
first: A kto powiedział że "zawsze"? Napisałem wyraźnie "zdarza się, ale nie jest to regułą". Więc nie twierdze że zawsze jest najtaniej w internecie, a często. Więc pls nie przeinaczaj.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy