Iberia uruchamia loty do Angoli

Iberia uruchamia loty do Angoli Linie lotnicze Iberia ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Madrytu do stolicy Angoli, Luandy. Rejsy rozpoczną się 30 września i będą się odbywały dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki.Madryt - Luanda (1---5--) Loty do Luandy będą realizowane samolotem Airbus A340-300. Godziny lotów zostały tak ustalone, by przyciągnąć również pasażerów podróżujących z Londynu,...
09/06/2011 13:19   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
usuniety 2011-06-12 12:15   
usuniety - Profil usuniety
Na LAD lata nawet Emirates z DXB, do Polski - nie.
mireklh 2011-06-12 10:12   
mireklh - Profil mireklh
Kierunek luanda..to najgorsze loty jakie mamy w Lufthansie.Nikt zalog nie chce tam latac.Hotel najlepszy w stolicy a flora i fauna po scianach chodzi.Malaria, brud dookolo i strasznie niebezpiecznie.mamy zakaz opuszczania hotelu.Ceny jedzenia jak na Manhatanie w 5 * restauracji....ja mam zawsze prowiant z soba.
spooks 2011-06-09 20:58   
spooks - Profil spooks
Taka Angola jest ciekawszym kierunkiem dla Iberii niż np. Polska - do nas lata już jedynie Vueling ;) No ale wiadomo, my za murzynami... (jak to się mówi - nie żebym miał coś przeciwko murzynom)
cani 2011-06-09 13:48   
cani - Profil cani
WOW, szacunek, od dawna mam wielką ochotę wybrać się do Luandy, może w przyszłym roku w końcu się uda :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy