Stwórz reklamę dla Wizz Air

Stwórz reklamę dla Wizz Air Tanie linie lotnicze Wizz Air zapraszają do wspólnej zabawy - przedstawiciele firmy postanowili skorzystać z pomocy swoich pasażerów przy tworzeniu nowej reklamy linii.Każdy, kto ma pomysł, jak zareklamować Wizz Air powinien odwiedzić profil firmy na portalu Facebook i umieścić zdjęcie lub wideo, które jego zdaniem byłoby najlepszą reklamą Wizz Air. Co tydzień odbywać...
10/06/2011 11:14   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aguirre 2011-06-10 18:49   
aguirre - Profil aguirre
@humbak - dobre ;-)

@czeko - na pewno zlikwidują dopłatę, może jeszcze pozostawią dodatkowo płatności kartowe :-P Na pewno nie będzie nic korzystniejszego dla pasażera :-(

@ciekawi mnie jak zorganizują Wizzweekend w Budapeszcie - dolot na własny koszt? Generalnie kiepskie nagrody i do tego jeszcze nie rozumiem, dlaczego darmowo reklamują facebooka? To nie mogli tego przeprowadzić na pasazer.com? ;-)))
czeko 2011-06-10 15:47   
czeko - Profil czeko
A dla mnie to znak, że nie mają kasy - szukają sposobu taniej reklamy i zabawy = wiązania ze soba klienta. Ciekawe, czym nas zaskoczy nowa wersja WizzPlus?...
mietek 2011-06-10 11:36   
mietek - Profil mietek
Podoba mi się humbak;-)
humbak 2011-06-10 11:32   
humbak - Profil humbak
"Nie kupuj teraz biletu Wizz Air. Kup za miesiąc. Wtedy z pewnością zapłacisz więcej za to, że płacisz".
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy