Studia: Zarządzanie bezpieczeństwem

Studia: Zarządzanie bezpieczeństwem W Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu trwa rekrutacja na jedyną w Polsce specjalność „Zarządzanie bezpieczeństwem lotnictwa cywilnego” na studiach II stopnia (uzupełniających magisterskich), na kierunku bezpieczeństwo narodowe. Portal Pasazer.com objął tą specjalność swoim patronatem medialnym.- Obawa przed atakami terrorystycznymi spowodowała, że...
07/02/2011 23:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_367d7 2015-04-25 13:31   
gość_367d7 - Profil gość_367d7
kończyłem zarządzanie bezpieczeństwem na wyższej szkole bezpieczeństwa i byłem zadowolony, gdyż nie była to typowa podyplomówka dla papierku, a wręcz można się było sporo nauczyć
panij 2011-03-06 18:13   
panij - Profil panij
Witam, w umowie pobierania nauki par. 4 pkt 2 jest wyraźnie napisane że od 1 października zaczynają sie studia....
sthiopa 2011-02-08 14:07   
sthiopa - Profil sthiopa
Prawdopodobnie I zjazd 19/20 marca, a potem co 2 tygodnie. Data I zjazdu może ulec zmianie
broker 2011-02-08 13:00   
broker - Profil broker
Czy jest już jakiś wstępny terminarz zjazdów na studiach niestacjonarnych?
sthiopa 2011-02-08 10:14   
sthiopa - Profil sthiopa
Studia miały ruszyć od obecnego roku akademickiego, z powodu pewnych opóźnień ( nie tylko ze strony uczelni;-)) rusza teraz. Mam nadzieję, że od października zaproponujemy II edycję ( niestety bez dofinansowania unijnego). Chetnie odpowiem na dodatkowe pytania na prv lub na forum.
farmer 2011-02-08 02:38   
farmer - Profil farmer
studia sa czesciowo platne; czesc czesnegho pokrywa Unia, studenci placa ok300zl, w zaleznosci od rodzaju studiów. rekrutacja: kto pierwszy ten lepszy, takie sa zasady. i w tym miejscu wyleję mój żal. studia rozpoczynają sie w połowie roku akademickiego, od marca sa juz zajecia. Nalezy posiadac juz dyplom licencjacki. Nie jestem w stanie dostsac sie na te studia, gdyz tytul licencjata (notabene praca dotyczaca lotniska we wro) obronie 3 miesiace po rozpoczeciu kursu na DSW. nonsens! kto rozpoczyna nauke w polowie roku akademickiego? z pewnoscia znajda sie tam ludzie, ktorzy znajda sie na tym kierunku z pasji i oddania, ale czesc zbudowana bedzie z pewnoscia z niedobitków, ktorzy nie podostawali sie na II st. studiow w swoich macierzystych uczelniach.
broker 2011-02-08 00:57   
broker - Profil broker
Czy studia są częściowo odpłatne? Jakie są zasady rekrutacji?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy