Z Katowic do Izraela

Z Katowic do Izraela Kolejna czarterowa nowość w Katowicach. Już od 10 lutego będzie można polecieć z katowickiego lotniska do Ejlatu w Izraelu. Połączenie uruchamia biuro podróży Rainbow Tours, a rejsy będzie obsługiwać linia Enter Air. Pasażerowie wylądują na lotnisku Ejlat - Ovda Airport, oddalonym o 60 km od centrum miasta.  Lot będzie trwał około 4,5 godziny. Rejsy realizowane...
07/02/2011 13:11   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
piotrek 2011-02-08 00:07   
piotrek - Profil piotrek
A od soboty kolejne nowe polaczenie w sezonie zimowym- Larnaka na Cyprze. Powodem rowniez sytaucja w Egipcie. Ponadto oferta wylotów z KTW do Mombasy jest prawie całkowicie sprzedana do końca marca.
wojtek 2011-02-07 21:16   
wojtek - Profil wojtek
Ja myślę, że Grecja ma większe szanse niż Hiszpania.
jjemiolo 2011-02-07 20:35   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Swoja droga bedzie interesujace gdzie przesunie sie teraz "egipski" ruch z Polski. Wydaje sie ze najwieksze szanse na jego przejecie ma wlasnie Hiszpania. Tunezja chyba odpada na jakis czas, zas Maroko moze byc podejrzane jako inny kraj z tego rewolucyjnego muzulmanskiego regionu.
nescafe 2011-02-07 19:00   
nescafe - Profil nescafe
pepe zobacz w informacjach charterowych z 2 lutego :) ... z KTW od piątku będzie też dodatkowy charter Itaki do FUE w związku z anulowanymi rejsami do Egiptu.
pepe 2011-02-07 18:48   
pepe - Profil pepe
A gdzie info o tym , że od soboty latamy z Poznania na Gran Canarię i Feureventurę , również z Enter Air na B738 ? :)
jjemiolo 2011-02-07 18:35   
jjemiolo - Profil jjemiolo
sorry: LO byl to TLV a nie do VDA (lub ETH). To nowa trasa.
jjemiolo 2011-02-07 18:32   
jjemiolo - Profil jjemiolo
Czy LO przypadkiem nie latal na trasie rok temu? A moze nadal lata? Jesli to ostatnie jest prawda to wg mnie nie jest nowa linia ale czestotliwosc. Tubylcy na pewno potwierdza jak jest.
kudak 2011-02-07 17:17   
kudak - Profil kudak
Dobrze, że Enter dalej się rozwija. Przybywa im samolotów i nowych połączeń. Stali się chyba dość konkurencyjni dla TVS w Polsce :)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy