Nieoficjalnie: Nowy 737-400 w Enter Air

Nieoficjalnie: Nowy 737-400 w Enter Air Enter Air doda do swojej floty nowy samolot typu Boeing 737-400. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że maszyna może trafić do Polski jeszcze przed końcem roku. Według niepotwierdzonych informacji, samolot został już pomalowany w barwy polskiego przewoźnika czarterowego na lotnisku w Norwich w firmie Air Livery. Jest to jedna z najlepszych spółek zajmujących się malowaniem...
23/12/2010 11:53   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
felix 2011-01-01 07:55   
felix - Profil felix
Jak można 19-letniego złoma nazwać "nowym"?
Ostatnio obserwuję coraz więcej odwołanych lotów z Krakowa do Wiednia i Warszawy. Podejrzewam, że to równie "nowe" lotowskie ATRy ciągle się psują.
2010-12-28 21:48   
 - Profil
Michaleb: A w którym miejscu ja Ci wypominam, że Ty wypominałeś błędy ortograficzne? Proszę wskazać - czekam. Tym razem pomyliła Ci się gramatyka z ortografią? :D A imaj się czego chcesz, tylko nie odbieraj innym prawa do kontrkomentowania Twojego nieuzasadnionego (w ich mniemaniu, do czego mają prawo) się imania.
gral 2010-12-28 21:15   
gral - Profil gral
heh jakaś rozpierducha tu a mi się nie chce czytać :D co to w ogóle kogo obchodzi, że Enter Air sprawił sobie nowy zabytek?
4tech 2010-12-28 20:40   
4tech - Profil 4tech
i proszę mi tu nie imputowac ze kogoś bronie. Wyrazilem tylko swoje zdanie poparte przykładem. Nic wiecej.
4tech 2010-12-28 20:31   
4tech - Profil 4tech
ale o so chodzi? Jak mawiał klasyk:) dla mnie i tytuł i treść jest zrozumiała. Nowy samolot we flocie ENT, a ze jest używany to wynika z treści artykułu. To tak jak ktoś mówi "kupiłem sobie nowy samochód" i dalej dodaje "kilku letniego Fiata" :) dla niego jest to nowy samochód a ze używany to jest nie ważne. Gdyby powiedział "całkiem
nowy samochód" to wtedy wiadomo ze prosto z salonu... Szczerze to nie widzę problemu, ani tytuł ani treść nie kłócą się ze sobą ani wzajemnie się nie wykluczają.
michalb 2010-12-28 19:28   
michalb - Profil michalb
piotrek737, nie chce niczym "tryskać" :-) po prostu zapytałem o tytuł artykułu a dostałem piaskiem po oczach.
piotrek737 2010-12-28 19:19   
piotrek737 - Profil piotrek737
Myślę, że należy troszkę przystopować bo ostatnio jakieś niepotrzebne spięcia są generowane na tym portalu. Spierajmy się mądrze i na tematy lotnicze a nie szukajmy zaczepki o cokolwiek innego. Tak na marginesie to jeżeli michalb chcesz tryskać elokwencją i kulturą to może nie nazywaj kogoś chłopek bo to takie troszkę prostackie stwierdzenie.
michalb 2010-12-28 19:03   
michalb - Profil michalb
no tak onetowski styl to taki jaki uprawia driver ,podobno dobrze się sprzedaje. Driver800 w którym momencie wytykałem błędy ortograficzne ? Będę się imał czego chce żaden chłopek nie będzie mi mówił czego mam się "imać". Jeżeli słowo nobilitacja jest trudnym słowem dla Ciebie to gratuluje poziomu intelektualnego.
2010-12-28 11:38   
 - Profil
Pitterku: To przewrotność z pełną premedytacją zastosowana :)
pitterek 2010-12-28 11:05   
pitterek - Profil pitterek
źle użyłeś nomen-omen :P:P
2010-12-28 10:13   
 - Profil
Ale przecież to Ty nie potrafisz zrozumieć podstawowego zdania, w dodatku się do tego publicznie przyznajesz, jednocześnie wytykając błędy w gramatyce (zamiast w sensie) i jednocześnie pouczając. A "wypadałoby" piszemy razem - jak się bierzesz za pouczanie, to rób to solidnie. Ośmiesza się ten, co nie rozumiejąc zdania poucza innych robiąc we własnych wypowiedziach multum błędów. To średnio wiarygodne i, na szczęście, nie warte uwagi. I imaj się własnej pracy i własnych pieniędzy, a nie cudzych. O tym, czy ktoś osobistą pracę na rzecz prywatnej firmy wykonuje solidnie, czy nie, i z tego rozlicza, decyduje zupełnie kto inny, niż michalb. A fakt, że tak zacny czytelnik jest w gronie tak szacownych czytelników portalu, tylko utwierdza tutaj pracujących w tym, jak solidną pracę wykonują. To nobilitacja (tak, wiem - trudne słowo) najwyższych lotów, nomen-omen.
tomic 2010-12-28 08:53   
tomic - Profil tomic
też się dałem nabrać na "nowy" 737-400 - taki trochę onetowski tytuł wyszedł
michalb 2010-12-28 03:09   
michalb - Profil michalb
d800, niby taki mądry jesteś a podstawowego zdania zrozumieć nie potrafisz
michalb 2010-12-28 03:06   
michalb - Profil michalb
d800, mi nie musi wychodzi a Ty i Twoi koledzy bierzecie za to pieniądze (bo jest to wasza praca) wiec wypadało by ja wykonywać solidnie
2010-12-28 00:17   
 - Profil
michalebe: Jak już mamy być tacy czepliwi, to sam giniesz od własnej broni, bo jeśli doszukiwać się błędów, to nie w "sekcji" gramatyki zdania, a ewentualnie sensu zdania bądź sensu wątku - więc znowu Ci nie wyszło. A i z sensem (z gramatyką tym bardziej) zdania jest wszystko jak najbardziej okej. Dla logicznie i zdrowo myślących jest właśnie logiczne, że chodzi o nowy nabytek dla konkretnej floty, tym bardziej, że właśnie dalej jest napisane, z jakiego rocznika jest to maszyna. A sens wątku czy informacji czasem przekazuje się nieco szerzej, niż w jednym zdaniu i jeśli Ty tego nie rozumiesz, to źle to świadczy o czytającym, a nie o piszącym.
michalb 2010-12-27 23:33   
michalb - Profil michalb
domos ,nie takie oczywiste i nie jestem pewny czy gramatycznie poprawne
piotrek737 2010-12-27 14:43   
piotrek737 - Profil piotrek737
n155nd: mój błąd :P pomyliłem GOL z inną linią operującą na 739ER ;) Reszta ok ale linie pomyliłem ;) Co do ENT to jest to ekipa z CLW, która nauczona pewnymi błędami pewnych postaci tworząc nową linię stara się ich nie popełniać a przede wszystkim lata czarterowo i nie oferuję połączeń regularnych.
domos 2010-12-27 10:37   
domos - Profil domos
Nowy dla Enter Air, nie nowy fabrycznie - to chyba oczywiste, skoro kilka zdań później jest napisane, że wyprodukowany w 1992.
michalb 2010-12-27 01:02   
michalb - Profil michalb
Nowy 737-400 to kiedy go odbiorą z fabryki ?
michalb 2010-12-27 01:01   
michalb - Profil michalb
"Enter Air doda do swojej floty nowy samolot typu Boeing 737-400. " panie redaktorze nowy samolot ?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy