Nie będzie lotów Gdańsk - Berlin

Nie będzie lotów Gdańsk - Berlin Niemiecki Air Berlin nie wznowi w sezonie letnim 2011 lotów na trasie Gdańsk - Berlin (Tegel). Rejsy zostały uruchomione 1 maja i zawieszone z końcem sezonu letniego.Dzisiaj (25.11) Sabine Teller, rzecznik prasowy Air Berlin poinformowała nas, że trasa do Gdańska nie będzie obsługiwana.- W naszym letnim rozkładzie lotów operować będziemy tylko do Krakowa, nie do Gdańska -...
25/11/2010 14:20   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
teenager96 2010-11-26 16:38   
teenager96 - Profil teenager96
Dobrze jakby LOT zainteresował się tą trasą, bo przy dobrej promocji połączenia można by na nim sporo zarobić. Bo jednak Berlin jest interesującym kierunkiem nie tylko biznesowo, ale także turystycznie.
piotrek737 2010-11-25 23:35   
piotrek737 - Profil piotrek737
tomcacie: z AB to tak właśnie było jeżeli chodzi o ten kierunek. Poza tym z tego co mi wiadomo więcej ludzi z Pomorza jest w zachodnich częściach Niemiec niż w okolicach Berlina. Blizz: Jeżeli chodzi o DUS to jest to nadal znak zapytania. Bo raczej fajerwerków nie było podczas ostatniego sezonu i bookingi nie powalały na kolana. Sądzę, że jak otworzą wiosną NY i może inne dalekie kierunki z TXL to będą po prostu tam dowozić paxów i tyle.
that 2010-11-25 23:35   
that - Profil that
Jakos kierunki niemieckie wypadaja poza Gdanska...
kilifi 2010-11-25 20:20   
kilifi - Profil kilifi
Biedny ten GDN :-((
Najpierw koniec lotow do Weeze, Hahn, Bremen od sezonu letniego, teraz AB do TXL
tomcat_bzg 2010-11-25 20:04   
tomcat_bzg - Profil tomcat_bzg
lloott777: polska mentalnośc nie ma tu nic do rzeczy. Raczej biznesowy wybór samego AB. Rozmawiałem z ich przedstawicielem na stoisku podczas Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku pytając na jaki sukces liczą w Polsce skoro godziny lotów TXL-GDN ustawili tak, że poza kilkoma niemieckimi i zdaje się skandynawskimi lotniskami nie dają możliwości dostępu do ich europejskiej siatki, np. hiszpańskiej, ktorą mają najlepiej rozwiniętą. Odparł szczerze, że loty do Gdańska odbywają się w godzinach kiedy jest wolna maszyna, a lepsze czasy przelotów (i skomunikowań) zarezerwowane są dla Skandynawów bo "oni mają więcej pieniędzy". Na moją uwagę, że Lufthansa może jednak oferowac atrakcyjne godziny przelotów do Gdańska i zwiększac ilośc połączeń powiedział "My się z Lufthansą nie porównujemy bo oni są 4 razy więksi". I tyle w temacie
blizz 2010-11-25 19:32   
blizz - Profil blizz
A co z powrotem KRK-DUS???
4tech 2010-11-25 16:35   
4tech - Profil 4tech
lloott777, a Ty w ogóle wiesz jak wygląda samolot?:D
aynis 2010-11-25 15:38   
aynis - Profil aynis
Akurat jak AB latał z Gdańska to mnie tu nie było :/
cani 2010-11-25 15:27   
cani - Profil cani
Pomorze ma Frankfurt, Monachium, Warszawę i Kopenhagę, a Berlin obecnie nie oferuję dogodnych przesiadek, poza tym to był głownie biznesowy kierunek, a biznesmenów znowu tak dużo nie latało, więc i połączenia nie będzie ... aynis: zawsze można będzie się przelecieć z KRK :-D
lloott777 2010-11-25 15:19   
lloott777 - Profil lloott777
do aynis : to trzeba było lecieć a nie płakać teraz - to taka polska mentalność stękanie nad rozlanym mlekiem
aynis 2010-11-25 15:10   
aynis - Profil aynis
Szkoda, nie zdążyłam skorzystać z ich usług. Najwyraźniej Pomorze woli tłuc się samochodem 6 godzin do Berlina po naszych polskich drogach.
antypilot 2010-11-25 14:33   
antypilot - Profil antypilot
To pewnie znowu przez ten podatek 8 euro.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy