Sri Lanka od 1973 PLN

Sri Lanka od 1973 PLN Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Dostępność biletów w najniższej cenie sprawdzić można za pomocą kalendarza lotów eSky.Przeloty z Warszawy oraz Krakowa odbywają się liniami SWISS z przesiadką w Zurychu. Podane ceny biletów obowiązują przy podróży w dwie strony, zawierają podatki oraz opłaty.Warszawa - Kolombo od 1974 PLN KALENDARZ...
13/08/2018 20:08   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
pablakiss 2018-08-17 14:14   
pablakiss - Profil pablakiss
No to musiales ostro przycinac. :)
solokhumbu 2018-08-17 12:38   
solokhumbu - Profil solokhumbu
Mnie się udało w 2016, lecąc Qatarem, zrobić 23 dni pobytu na Sri za 5,2k pln (sam lot był za niespełna 2,1k). I to bez jakiegoś ogromnego oszczędzania. Ot, typowy lankijski standard :)
pablakiss 2018-08-17 11:50   
pablakiss - Profil pablakiss
Trochę przeplacilas to raz.. dwa ,8 dni to expresowa objazdowka .Sredni koszt wyjazdu na Sri Lanke na ok 14dni ,kupujac bilet w promocji to 5 tys. Z Colombo do Male najlepiej dostac sie liniami China Estern ktore w drodze do Male mają pit stopa i swietne promocje.Sam pobyt w Male nie jest drogim interesem ,ale juz na samych Atolach mozna slono zaplacić.
gość_fb4bb 2018-08-17 10:24   
gość_fb4bb - Profil gość_fb4bb
mi Sri Lanka marzyła się od dawien dawna i w końcu zrealizuje swoje marzenie bo wykupiłam wycieczkę Skarby Oceanu Indyjskiego na Konsorcjum, która będzie trwała 8 dni.. jest też możliwość przedłużenia wycieczki o krótki wypoczynek na Malediwach i chyba się na to też zdecyduję :D w sumie czemu nie, niecodziennie ma się okazję zobaczyć takie piękne zakątki świata
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy