Wizz Air ogłasza nowe połączenie z Wiednia i przyspiesza start czterech innych

Wizz Air ogłasza nowe połączenie z Wiednia i przyspiesza start czterech innych Loty do Izraela ruszą 17 listopada br. i będą wykonywane w sezonie zimowym dwa razy w tygodniu. Ejlat to najbardziej na południe wysunięte miasto tego kraju, ruchliwy port i popularny kurort na północnym krańcu Morza Czerwonego. Plaże, rafy koralowe, życie nocne i pustynne krajobrazy sprawiają, że Ejlat cieszy się dużym zainteresowaniem...
13/07/2018 15:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Marcin76 2018-07-14 15:55   
Marcin76 - Profil Marcin76
@Demar: Masz rację, mają prawo zmieniać rozkład lotów, ale powinni poważniej traktować klientów. Na chwilę obecną zrujnowali plany wyjazdowe wielu osobom (ja też np jestem w czarnej d... z kupioną Maderą easyjetem z Porto) a ich obsługa klienta nie istnieje (polecam też dedykowany wątek na forum fly4free). Skala cięć jest taka, że nie mają alternatyw dla tych lotów z Polski, a np połączeń z Pragi (Bari) czy Budapesztu (Porto) nie traktują jako alternatywnych. Ja mam w rodzinie jeszcze jeden przykład dot. Wizzaira. Mój ojciec w wyniku choroby stracił nogę do kolana, samodzielnie porusza się na wózku tylko po mieszkaniu, rana po cięciu jeszcze się goi, jak dobrze pójdzie czeka go kilka miesięcy rehabilitacji i proteza. Ojciec miał rezerwacje w Wizzairze, Ryanairze oraz kilka opłaconych bezzwrotnych rezerwacji w hotelach. Pisząc pisma i załączając wypis ze szpitala, udało się odzyskać wszystkie pieniądze, nawet za opłaconą, bezzwrotną rezerwację w hotelu Ibis w Belgii. Ryanair zwrócił za rezerwację lotów na Azory z Porto w ciągu 3 dni beż żadnego problemu na kartę kredytową, natomiast od Wizzaira od ponad miesiąca nie można nic uzyskać, mimo, że część tych lotów zmienili i powinni bez łaski oddać za nie pieniądze (ojciec wnioskował o to). Z moich obserwacji wynika, że Wizzair próbuje za wszelką cenę zatrzymać te środki, mamiąc klienta, że otrzyma wirtualne 120% wartości rezerwacji na konto Wizz.
wyluzowany 2018-07-14 12:50   
wyluzowany - Profil wyluzowany
TO ile ostatnio wizzair namieszał totalnie mnie do niego zniechęciło. Miałem ich za poważną linie, a ich obsługa klienta właściwie nie istnieje. Poziom żenady sięga już naprawdę w ich przypadku zenitu. Jak sobie przypomnę jaka to była fajna linia jeszcze rok temu. Brak rozsadzania po całym samolocie, żadnego priority, połączenia dodane w siatce zostawały w kalendarzu. Teraz zostały zgliszcza, wzrost im nie służy po prostu.
gość_53957 2018-07-14 10:18   
gość_53957 - Profil gość_53957
Wizz robi się coraz mniej przewidywalny. Odwołuje start połączeń i to nawet ze swoich dużych hubów w Polsce, zmienia w bardzo krótkim czasie swoją politykę bagażową. Co jeszcze wymyślą?
W Wiedniu dostanie w tyłek od Ryanaira. Alians z Laudamotion to zawoalowana próba wejścia na rynek austriacki.
demar 2018-07-13 20:04   
demar - Profil demar
@Marcin76: w Wiedniu szykuje się starcie kilku linii - zobaczymy kto będzie górą. Ale widać, że także WizzAir zbroi się tam i zabezpiecza rezerwy.

To, że w Polsce odwołują niektóre kierunki to jedno. Ale drugie - znacznie ważniejsze dla większości zwykłych pasażerów - to jest to jak obsługują taką sytuację - niektóre cytowane (także na p.com) zmiany kierunków, albo opóźnienia wypłaty należnych odszkodowań za odwołania - to jest coś to teraz baaardzo psuje opinie o WizzAir.

Lista odwołań w ostatnich dniach jest bardzo długa: zobacz link

Kiedyś to było może 0-1 dziennie. Ale 6-7 dziennie to już całkiem sporo.

Myślę, że ktoś od PR tej linii powinien to mocno przemyśleć.
Szczególnie obsługę klienta w takich wypadkach.
Marcin76 2018-07-13 18:28   
Marcin76 - Profil Marcin76
Bardziej mnie interesuje, że Wizzair wycina masę kierunków z Polski, oferując np Luton z Warszawy jak lot alternatywny dla Porto z Wrocławia. Ale przynajmniej wiadomo, gdzie idą te samoloty. Nie mam już zaufania do tej linii.
gość_a0e02 2018-07-13 18:22   
gość_a0e02 - Profil gość_a0e02
A do Poznania to nie?
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy