×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Zimowe cięcia na trasach z Polski


Wizz Air usunął w ostatnich dniach ze swojego systemu rezerwacyjnego kilkanaście tras z Warszawy, Katowic czy Wrocławia. Część z tras zostanie zawieszona po wakacjach, część wraz z zakończeniem tegorocznego sezonu letniego.

4 dni, 18 godzin temu
gość_8f2f0 - Profil
gość_8f2f0
  

gość_80feb - Profil
gość_80feb
  
Moja rezerwacja z Katowic do Agadiru po 2 dniach zmieniona na Luton. kpina w biały dzień.
3 dni, 1 godzinę temu  

  
Wizzair się sypie. Nie kupujcie u nich lotów. Firma jest niepoważna. Mój ojciec nie może się od ponad miesiąca doprosić o zwrot środków za 2 zmienione rezerwacje. Korespondencja z Wizzairem nic nie daje, raz na 2 tygodnie odpisują i udają głupich. Dzisiaj ojciec wysłał skargę do ULC. Moje wszystkie loty z Wizzair są zmienione, powiadomień brak. I tak loty: Katowice - Memmingen - jeszcze na wczoraj miały być zawieszone od 14.09, znikają z kalendarza w połowie sierpnia, Wizzair proponuje mi na swojej stronie Dortmund, który leży w całkowicie innej części Niemiec. A miałem się wybrać nad Jezioro Bodeńskie; Wrocław - Lwów, zmienione 3 razy, Warszawa - Santander, zmienione 3 razy, rezerwacja już znikała z systemu, by pojawić się ponownie w inne dni; Warszawa - Agadir, ograniczyli liczbę lotów do 1xtydzień, mam propozycję lotu tam i z powrotem tego samego dnia, z 40 minutowym pobytem w Agadirze; Wrocław - Porto, najpierw się zmieniło na Warszawa - Porto, później rezerwacja zniknęła (zamknęli też Waw-Opo), a teraz pojawił się "lot alternatywny" wg Wizzair, czyli Warszawa - Luton. Gdzie Porto a gdzie Londyn. Wizzair sobie kpi w żywe oczy.
3 dni, 4 godziny temu  

gość_9d644 - Profil
gość_9d644
  
Mnie zmienili SUF na FCO bez mojej wiedzy. Dzwoniłem do call center. Jutro niechciana rezerwacja ma wylecieć z systemu, a do najbliższego poniedziałku ma przyjść oficjalny mail z 3 wariantami rozwiązania sytuacji (zwrot kasy, zwrot 120%, zmiana destynacji).
3 dni, 11 godzin temu  

gość_22292 - Profil
gość_22292
  
Też mam zmieniony lot do Porto na Londyn bez żadnej informacji.Pierwszy raz mam taka sytuację. Proszę o podpowiedź jak odzyskać pieniądze od wizzaira
3 dni, 11 godzin temu  

  
@wiperek: Z reguły jak Wizz zmieniał mi godziny lub kasować połączenie to oferują: zwrot kasy na kartę, zwrot +20% na konto Wizz lub zmieniają na inny lot (inna godzina lub miejsce). Jednak z tym ostatnim to różnie bywa. Wszystko można zmienić na koncie na ich stronie.

gość_8e005 - Profil
gość_8e005
  
"Pasażerowie, których dotyczą te zmiany są o nich informowani i mogą skorzystać z innych połączeń, otrzymać zwrot kosztów lub 120 proc. wartości rezerwacji na konto Wizz. " .... czy ktoś zostal pinformowany??? u mnie np zamienili mi lot do Porto na lot do Londynu....bez zadnej informacji!
3 dni, 17 godzin temu  

  
A ja mam z kolei inny problem ....miałem loty pobookowane z WAW do AGA Wizzerem na wtorki ( w rozkładzie zimowym ). Wizz zmienił mi z automatu połączenia na soboty, lecz nie pasuje mi to. Próbowałem zmienić po zalogowaniu się na Marrakesz lecz nie można ...teraz pytanie czy nie można teraz bo trasa jeszcze nie jest zatwierdzona czy nie będzie można zmienić później na to miasto? Za to durny Wizz proponuje mi Lizbonę i Porto - choć już nie ma lotów okresie zimowym do tych miast...mają bardzo głupio zrobiony ich system.
Wizzair to jest firma oporna i mało przyjazna pasażerom - jeśli chodzi o reklamacje.
23 kwietnia mój lot z TRF do WAW został odwołany i przesunięty na następny dzień. Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem od nich zwrotu pieniędzy za hotel a o 250 EURO mogę zapomnieć ...Pisanie do nich pod email skargi itp....nikt nie odpowiada tam nawet!
3 dni, 18 godzin temu  

gość_6399e - Profil
gość_6399e
  
Fajnie że LOT lata do Billund dwa razy dziennie jednak loty czwartek/niedziela były idealne zarówno dla Polaków mieszkających w Danii jak i Duńczykow na weekend. Nigdy nie było tak że latali tylko Polacy. Proporcja Duńczykow była spora bo za 20 euro mogli polecieć na fajny weekend do Polski, wydać trochę pieniędzy w Warszawie i przywieźć zakupy do domu. Ceny LOTu są chore jak na godzinny lot. Zaczynają się od 600 zł w jedną stronę więc 600 zł a nawet 200zl jeżeli miałbym płacić Wizz to różnica jest ogromna... I pewnie jeszcze teraz bez konkurencji LOT podniesie ceny...
3 dni, 18 godzin temu  

gość_8dac9 - Profil
gość_8dac9
  
@gość_ae20e

"VIE: (…) mało kto poleci do BTS tanio, by płacić sporo za dojazd do Wiednia."

Jakie sporo? Dojazd do Wiednia to regularnie 5 €.
4 dni temu  

gość_ae20e - Profil
gość_ae20e
  
@cefa2:
Zapomniałeś o NCE, gdzie lata LOT i Wizz i to Wizz się zwija.
Tak, BLL lata od ok. 10 dni, ale bilety można kupować od paru miesięcy i przy dwóch rejsach dziennie LOTu napewno można znaleźć ciekawą ofertę, a nie być związanym koniecznością wylotu w czwartek i powrotu w niedzielę lub na odwrót.
Jeśli chodzi o Lizbonę, to bardzo długi rejs, więc pewno za drogi dla Wizzair, a LO i TP napewno wizzowi nie pomagal, a raczej przeszkadzał. Po za tym Portugalia przestaje w końcu dopłacać, więc Wizz czmycha.
VIE: LO i OS mają 5 operacji dziennie, więc jest w czym wybierać i mało kto poleci do BTS tanio, by płacić sporo za dojazd do Wiednia.
Biel staje się jeszcze bielsza: wizzirek się zwija:-)
4 dni, 4 godziny temu  

  
mechanik59 no właśnie nie w obie strony bo ja latalem i jeszcze będę miał okazje, moi znajomi też to pytałem bo mi zależało zeby te połączenie funkcjonowało a tu kapa.

gość_e3521 - Profil
gość_e3521
  
Uppssss ktoś mówił o przegonieniu Gdańska przez Katowice w tym roku...
Już był w ogródku, już witał się z gąską.
4 dni, 5 godzin temu  

  
Czyli chyba jakieś samoloty muszą odejść, bo tną i długie i krótkie rotacje, a zimowe narciarskie czartery są raz na tydzień.
4 dni, 7 godzin temu  

  
doba minęła i portalu brranzowym pojawia się NEWS, refleks ….szachisty
po2 artykuł nierzetelny i napisany na kolanie, tak trudno przysiąść i przeanalizować rozkład lotów.dramat!
4 dni, 8 godzin temu  

  
erBuzz Podobno tylko do FMM były pełne, z FMM już było gorzej, a bilety od 39 zł można było dorwać.
4 dni, 8 godzin temu  

  
mechanik59 dziwi mnie tylko jedno samoloty były pełne a mimo to skasowali, dla mnie to tragiczna wiadomość bo mieszkam w Monachium x(

gość_d96bb - Profil
gość_d96bb
  
@jogib tylko LIS i BCN to nie jest z powodu żadnego "widzi mi się", tylko Wizz ucieka powoli z LIS. Loty z Bukaresztu też są od jesieni anulowane.
LIS i BCN, to jedne z dłuższych rotacji u W6
4 dni, 10 godzin temu  

gość_c79dd - Profil
gość_c79dd
  
Co z wycięciem easyjeta z Lublina? Może pasażer.com tez powinien sie skontaktowac z przewoźnikiem w tej sprawie...................
4 dni, 10 godzin temu  

  
Dla KTW sumując nieco ponad 2 miesiące tylko tego roku, gdzie tych połączeń nie będzie, daje to niemal cały tydzień bez żadnego latania (biorąc pod uwagę zimową siatkę połączeń KTW). Jest to 180 rotacji/mc!
4 dni, 10 godzin temu  

gość_20c66 - Profil
gość_20c66
  
Szkoda Lizbony z Warszawy, bo Wizz miał bardzo fajne godziny lotów na tej tasie (wylot z Lizbony o 01:30 i przylot wcześnie rano do Warszawy), a Lizbona jest świetnym miastem na krótszy lub dłuższy wyjazd nawet zimą ze względu na ładną pogodę i bardzo niskie ceny pobytu, jednak dziwnym sposobem Wizz w większości przypadków za przelot na tej trasie żądał więcej pieniążków niż TAP, o cenach lotów z przesiadką oferowanych przez Brussels Airlines nie wspominając.
4 dni, 11 godzin temu  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie