Trudna sytuacja w Air France

Trudna sytuacja w Air France Akcja protestacyjna w Air France prowadzona jest już od kilku miesięcy. Spór koncentruje się na wynagrodzeniu. Pracownicy domagali się w marcu 6 proc. podwyżek pensji, która według nich wynika z inflacji postępującej od 2011 roku. Pod koniec marca członkowie dziesięciu związków zawodowych odrzucili proponowany przez zarząd spółki kompromis, zgodnie z którym płace...
09/05/2018 08:49   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
WROMK 2018-05-09 15:46   
WROMK - Profil WROMK
gość_4f8f5 Ciekawe skąd jesteś, że tak zazdrościsz Wrocławiowi rozwoju? Jak AF zbankrutuje to pojawi się inna linia, która otworzy to połączenie. Może KLM też otworzy AMS.
gość_4f8f5 2018-05-09 09:36   
gość_4f8f5 - Profil gość_4f8f5
To będzie szansa że zamkną połączenie do Wrocławia. Bo jak wypadną jak Air Berlin
spotter10 2018-05-09 09:11   
spotter10 - Profil spotter10
Znowu związkowcy. Będą tak długo strajkować, wykłócając się o kilka % podwyżki, aż linia ogłosi niewypłacalność z powodu odwołania lotów, nie zarabiania oraz wypłaty odszkodowań dla poszkodowanych pasażerów. Moim zdaniem w takiej sytuacji to związki zawodowe, a nie linia lotnicza, powinny odpowiadać za roszczenia pasażerów.

Takie podejście to podcinanie gałęzi, na której się siedzi. Za chwilę wszyscy stracą pracę. I zamiast mieć chociaż te 5,1% podwyżki rozłożonej w czasie, będą mieć -100% z tytułu utraty dochodu. czy takie podejście jest logiczne? Wydaje mi się, że nie. No ale co ja tam wiem...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy