Żelazik zagrzewa pracowników LOT-u do strajku

Żelazik zagrzewa pracowników LOT-u do strajku W najnowszej wiadomości skierowanej do pracowników LOT, Monika Żelazik, przewodnicząca Związku Zawodowego Personelu Pokładowego, odniosła się do gróźb, jakie miały padać w rozmowach telefonicznych przedstawicieli LOT z pracownikami przewoźnika. Akcja protestacyjna nie zostanie przerwana, dopóki na kimkolwiek będą ciążyły jakiekolwiek represje, przekonują organizatorzy...
30/04/2018 11:09   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_3abea 2018-05-04 14:43   
gość_3abea - Profil gość_3abea
Gdyby nie PiS nie byłoby już LOT-u.To PO niszczyło naszego narodowego przewożnika i to proszę do nich mieć pretensje.Strajk uważam za polityczny.Tyle w temacie.
eFJot 2018-05-01 12:28   
eFJot - Profil eFJot
Jaki "totalitaryzm", jakie "PiSowskie trolle" - opanujcie się, goście. Jak ma być strajk w Lufthansie czy Air France, to tam słychać dokładnie takie same głosy przeciwników. Mówią to samo, takim samym językiem. To normalka w takiej sytuacji i w LOT i w Polsce nie odbiega się od standardów.
I jeszcze jedno: Pani Żelazik, takimi porównaniami do Powstania Warszawskiego, skuteczniej zawali Pani Waszą sprawę, niż jakimkolwiek utrudnieniem życia pasażerom.
gość_c492a 2018-05-01 09:38   
gość_c492a - Profil gość_c492a
Przed 89 też nie można było strajkować. Strajk w udealnym państwie? Wraca totalitaryzm.
gość_43472 2018-04-30 23:35   
gość_43472 - Profil gość_43472
bardzo zaskakuje mnie tyle negatywnych komentarzy dla strajku LOTu.. zastanawiam sie ile jest faktycznie obiektywnych, a ile zamowionych..

zdajecie sie zapomniec ze załogi lotu zgodziły sie na obnizenie uposazen na czas kryzysu, zeby pomoc ratowac firme. Teraz gdy propagadna na prawo i lewo rozpowiada jak to LOT stanal na nogi trudno sie dziwic, ze zalogi upomnialy sie o powrot do starych warunkow..

kwestia potraktowania ich przez prezesa jest ponizej wszelkiej krytyki i nie zasluguje na dodatkowy komentarz..

podobnie jak rady "ekspertow" radzacych przekwalifikowanie sie na biedronke czy lidla..

a za dopuszczenie do sytuacji, w ktorej KAZDY nowy CC u naszego narodowego przewoznika jest zatrudniany na smiecowce nalezy sie kara politycznego zapomnienia dla osob za to odpowiedzialnych..

i mowie to jako aktywny czlonek personelu pokladowego, pracujacy u zagranicznego pracodawcy, bo "nasi" propozycjami zatrudnienia jedynie nas obrazaja.
gość_bbc3f 2018-04-30 21:25   
gość_bbc3f - Profil gość_bbc3f
Porownac strajk do Powstania..... Trzeba miec tupet, brak taktu i totalne ZERO w glowie....
gość_a5d56 2018-04-30 20:06   
gość_a5d56 - Profil gość_a5d56
Jedno jest pewne. Akcja związkowców doprowadziła do tego, że korzysta konkurencja. Wiele osób obawia się teraz i woli kupić bilety u innych przewoźników.
Związkowcy oczekują tego co było przed 2010 r., czyli rozpasania, które doprowadziło LOT na skraj bankructwa. A dziś są czasy pracownika - nie podoba się, to niezadowolonych pracowników LOT zapraszamy do konkurencji, tam na pewno będzie wam lepiej :-/
salesmenpolska 2018-04-30 19:24   
salesmenpolska - Profil salesmenpolska
Komu nie pasuje praca w LOT moze sie przeniesc do Biedronki na kase w lot.
lysypiotr76 2018-04-30 19:17   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Strajku nie będzie. Jutro odbędzie się tylko pikieta przed siedzibą spółki. Odwołano ze stanowiska przewodniczącego RN spółki.
gość_4056b 2018-04-30 17:19   
gość_4056b - Profil gość_4056b
Proszę nie szargać pamięci Powstańców. Porównywanie strajku do Powstania Warszawskiego jest......efektem przegrzania mózgu tej Pani. Chyba. Że tak to grzecznie ujmę.
anzy 2018-04-30 17:06   
anzy - Profil anzy
gość_6a490;) O.K. musicie walczyć o swoje, jesteście bardzo ważną grupa zawodowa, od Was zależy nasza przyszłość, uczycie następne pokolenia, pozdro
gość_42f7f 2018-04-30 16:56   
gość_42f7f - Profil gość_42f7f
Związkowcy są jak ogromny wypasiony na państwowym żywicielu (czyli nas, którzy płacimy kryminalnie wysokie podatki) ogromny rak - wykończą każdą państwową firmę bez ponoszenia konsekwencji - są kompletnie nietykalni, żaden rząd nie dał im rady. Ostatnio zaczęli nawet romansować z Ojczyzną Naszą Rosja (ONR) - pewnie liczą na jeszcze bardziej perwersyjne wynagrodzenia i przywileje w przyszłości. To samo jest w górnictwie, kolejnictwie - to jest prawdziwa mafia.
anzy 2018-04-30 15:50   
anzy - Profil anzy
będę sprzątał samolot, kiedy przyleci z rejsu krajowego na następny krajowy, jestem tylko pracownikiem tej firmy i lubię w niej pracować, jestem już w niej 43 lata
gość_aae3d 2018-04-30 15:24   
gość_aae3d - Profil gość_aae3d
Skąd na tym poczytnym portalu nagle tyle pisowskich troli się pojawiło? Ciekawe kto was opłaca?
gość_6a490 2018-04-30 15:05   
gość_6a490 - Profil gość_6a490
anzy; Jako przedstawiciel innej grupy zawodowej, też objętej 'restrukturyzacją' tzn. reformą oświaty oświadczam, że wskutek likwidacji gimnazjów i zmniejszenia klas, od ubiegłego września moja pensja jest miesięcznie pomniejszona o 22%. Przy zarobkach oscylujących wokół średniej krajowej to dość odczuwalny cios.
gość_dce9d 2018-04-30 14:23   
gość_dce9d - Profil gość_dce9d
anzy

Dodaj zarobki prezesa z zeszłego roku do swoich i podziel na pół. Następnie zrób to dla 2016. Mogę się założyć że wzorsły.

Pilot 737 - propagandzisto. Jesteś z TV Republika, TVP Info czy może Naszego Dziennika :-)
anzy 2018-04-30 14:08   
anzy - Profil anzy
dzisiaj wysłałem PIT i okazało się, ze zarobiłem w PLL "LOT" 4 tys. mniej niż w poprzednim roku, a podobno rosną wynagrodzenia w Polsce???
gość_42f7f 2018-04-30 14:00   
gość_42f7f - Profil gość_42f7f
Czy ktoś zna poziom wynagrodzeń pracowniczych w Locie? Ile zarabia stewardessa z zerowym stażem a ile z, dajmy na to, 20 letnim. Chyba mamy prawo to wiedzieć, gdyż LOT nie jest prywatną firmą?
gość_9bdd0 2018-04-30 13:50   
gość_9bdd0 - Profil gość_9bdd0
rozliczyłem dzisiaj PIT, pracuje w PLL "LOT" i zarobiłem mniej o 4000 PLN, niż w poprzednim roku, a podobno wynagrodzenia w Polsce rosną {to you ???"}
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy