"Niepodległa" na samolotach LOT-u

Logo Niepodległej znajduje się pod kabiną pilotów: w polskiej wersji – z napisem „Stulecie odzyskania Niepodległości” – po lewej stronie kadłuba, a w wersji angielskiej „The Centenary of Regaining Independence” po prawej. Takie okolicznościowe oznakowanie pojawi się na większości samolotów polskiego przewoźnika.- Logo Niepodległej, które jest symbolem krajowych i...
12/04/2018 08:44   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2018-04-13 09:04   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
A to nie kaczyńscy razem z Piłsudskim pisali ten list??? Takie logo ma znaczenie po obszernym wytłumaczeniu, dla większości będzie "zwykłym, malutkim, nic nie znaczącym napisem" na samolocie... Ale zapewne będzie cała kolumna ludzi do obsługi projektu, który oczywiście zakończy się sukcesem i obowiązkowymi nagrodami.
gość_437e2 2018-04-12 19:17   
gość_437e2 - Profil gość_437e2
Normalnie nie miałbym nic przeciwko, ale mówienie o Polsce pod rządami PiS jako o niepodległej to tak jak mówienie o demokracji w Korei Północnej. W nazwie państwa niby ta demokracja jest, ale tylko tam... podobnie jest z niepodległą RP. Jest tylko w formie napisu na samolotach....
gość_933e1 2018-04-12 17:56   
gość_933e1 - Profil gość_933e1
Lądy i morza przemierzam, kulę ziemską z otwartym czołem. Polski mam paszport na sercu. Skąd, pytam, skąd go wziąłem? A wziąłem go z dumy i trudu, ze znoju codziennej pracy, ze stali, z żelaza, z węgla. A węgiel to koks, to antracyt.
pawwoj 2018-04-12 11:16   
pawwoj - Profil pawwoj
vBartten: taka naklejka pojawi się na każdym odrzutowcu. Dodatkowo jeden 789 i jeden 7M8 będą w całości pomalowane w okolicznościowe biało-czerwone malowanie.
gość_91e13 2018-04-12 11:11   
gość_91e13 - Profil gość_91e13
Nie ważne, że małe. Jest specjalne biuro robiące naklejki. Jest budżet. Jest dyrektor biura. Wiesz co robi ten napis? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest napis na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym napisem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest napis rocznicowy, w oparciu o narodowe instytucje.
vBartten 2018-04-12 09:33   
vBartten - Profil vBartten
Ej przyleciałam tylko ten artykuł więc jak się mylę to mnie poprawcie ale czy to ma być to Logo o którym mówiono że ma być specjalnie okolicznościowe np. dla Drimlajnerów na okazję stulecia niepodległości przecież to jest takie małe że ja stojąc pod tym samolotem ledwo bym to zobaczył a co dopiero czekając w terminalu lol
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy