Inteligentne zakupy na lotnisku

Inteligentne zakupy na lotnisku Pilotażowy projekt, realizowany wspólnie z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego Baltona oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka, wykorzystuje unikalne narzędzia analityczne oraz cyfrowe nośniki reklamowe, jakie ma w swojej ofercie koreański gigant technologiczny – SAMSUNG. Dzięki nim, wkrótce oferta sklepów wolnocłowych należących do sieci BALTONA na podrzeszowskim...
09/03/2018 11:55   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
cani 2018-03-09 12:20   
cani - Profil cani
Zgadzam się spotter :)
spotter10 2018-03-09 12:13   
spotter10 - Profil spotter10
"Samsung zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom zwiększać przychody z działalności handlowej."
No tak, bo chodzi tylko o to, by firmy i lotniska zarabiały jak najwięcej. Ja to rozumiem, to jest biznes i nie oczekuję, że ktoś będzie mi coś sprzedawał poniżej kosztów.
Nie mniej ja dam lotniskom oraz sieciom jedną, darmową cenną radę jak zwiększyć obroty a tym samym przychody - obniżcie ceny!!! Bo są one na lotniskach absurdalnie wysokie i nie współmierne do tego, co jest w mieście. A promocje, z wielkimi i szumnymi hasłami "-30%" powodują, że ceny te tylko zbliżają się, lub są minimalnie niższe niż te na mieście. Ileż to osób widząc takie ceny przejdzie obok nich bez zakupu. Gwarantuję, że przy niższych cenach obroty wzrosną a zyski poszybują w górę. Wcale nie potrzeba tutaj jakiejś zaawansowanej technologii.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy