Jak podróżować po... Gwatemali

Jak podróżować po... Gwatemali Podróżowanie po Gwatemali może być stosunkowo tanie i wygodne, jeżeli pamiętamy o kilku prostych zasadach.W nowym cyklu prezentujemy na łamach Pasazer.com zbiór praktycznych wskazówek ułatwiających zaplanowanie podróży. Dotyczą one różnych kwestii: zarówno tego, jak zaoszczędzić trochę pieniędzy przemieszczając...
09/03/2018 20:10   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Marcin14 2018-03-11 19:47   
Marcin14 - Profil Marcin14
A ciekawe jest dla mnie bezpieczeństwo? Jak byłem tam w 2003 r. to wszędzie roiło się od uzbrojonych w karabiny żołnierzy czy ochroniarzy. Wszystkie drogi były z kontrolami armii, a prąd był tylko w określonych godzinach rano i po południu (czyli np. nie dało się zatankować poza tymi godzinami, bo nie działały dystrybutory).
gość_aa4b7 2018-03-10 19:14   
gość_aa4b7 - Profil gość_aa4b7
Pewnie już dawno byłyby uruchomione, gdyby było tam odpowiednie lotnisko...
gość_314f4 2018-03-10 15:35   
gość_314f4 - Profil gość_314f4
Dziwne, że przy obecnym potencjale, jeszcze nikt nie uruchomił KRK - Antigua Guatemala
gość_7a0a9 2018-03-10 13:52   
gość_7a0a9 - Profil gość_7a0a9
Jestem świeżo po wizycie s tamtych stronach i mam zupełnie inne odczucia. Za taxi z lotniska do Antigua zapłaciliśmy 24USD, bez zabawy w Ubera. W banku nie pobrano od nas żadnej prowizji, spreed około 0,4Q na dolarze. Kupiliśmy tanie i piękne pamiątki w Antigua (super magnety za 6Q, czyli poniżej 1USD). Raz jeden na wiele posiłków zażyczono dobie obowiązkowego napiwku, poza tym cisza. Reszta bardziej się zgadza/nie mieliśmy możliwości przetestować. Na pewno polecamy zgodnie z autorem przejażdżkę chickenbusem (mówiono też 'bus de pollo'), a pomimo wszelakich zachwytów usłyszanych po drodze, Tikal nie zrobiło na nas super wrażenia, więc Yaxha brzmi interesująco (może następnym razem). POZDRO
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy