Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Jak podróżować po... Gwatemali

Gwatemala jest znana przede wszystkim z kolonialnych miast, licznych wulkanów, pięknej przyrody i tradycyjnej indiańskiej ludności - potomków Majów, którzy pozostawili po sobie tajemnicze miasta ukryte głęboko w dżungli. 

09/03/2018 20:10
<>

gość_f777e - Profil
gość_f777e

A ciekawe jest dla mnie bezpieczeństwo? Jak byłem tam w 2003 r. to wszędzie roiło się od uzbrojonych w karabiny żołnierzy czy ochroniarzy. Wszystkie drogi były z kontrolami armii, a prąd był tylko w określonych godzinach rano i po południu (czyli np. nie dało się zatankować poza tymi godzinami, bo nie działały dystrybutory).
11/03/2018 19:47  

gość_aa4b7 - Profil
gość_aa4b7

Pewnie już dawno byłyby uruchomione, gdyby było tam odpowiednie lotnisko...
10/03/2018 19:14  

gość_314f4 - Profil
gość_314f4

Dziwne, że przy obecnym potencjale, jeszcze nikt nie uruchomił KRK - Antigua Guatemala
10/03/2018 15:35  

gość_7a0a9 - Profil
gość_7a0a9

Jestem świeżo po wizycie s tamtych stronach i mam zupełnie inne odczucia. Za taxi z lotniska do Antigua zapłaciliśmy 24USD, bez zabawy w Ubera. W banku nie pobrano od nas żadnej prowizji, spreed około 0,4Q na dolarze. Kupiliśmy tanie i piękne pamiątki w Antigua (super magnety za 6Q, czyli poniżej 1USD). Raz jeden na wiele posiłków zażyczono dobie obowiązkowego napiwku, poza tym cisza. Reszta bardziej się zgadza/nie mieliśmy możliwości przetestować. Na pewno polecamy zgodnie z autorem przejażdżkę chickenbusem (mówiono też 'bus de pollo'), a pomimo wszelakich zachwytów usłyszanych po drodze, Tikal nie zrobiło na nas super wrażenia, więc Yaxha brzmi interesująco (może następnym razem). POZDRO
10/03/2018 13:52  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska