×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin: Listopad na dużym plusie


Port lotniczy w Lublinie odprawił w listopadzie br. 35,3 tys. podróżnych. To lepiej niż w analogicznym miesiącu 2016 r. aż o 46,7 proc.

05/12/2017 16:25
gość_89c03 - Profil
gość_89c03
  

gość_89b60 - Profil
gość_89b60
  
Awaria samolotu. Pasażerowie polecieli do Warszawy, gdzie przebukowano im bilety na loty z WAW
1 godzinę, 9 minut temu  

gość_7c1b6 - Profil
gość_7c1b6
  
Wie ktoś dlaczego dzisiejszy TLV by LOT został odwołany?
1 godzinę, 30 minut temu  

gość_1bc3b - Profil
gość_1bc3b
  
Z tym LTN to ja bym bardziej obstawiał, że w niektóre dni dwa dziennie i może dlatego tyle im zajmuje wprowadzenie nowych rotacji. Jakby mieli zlikwidować to by to zrobili od razu. Z tego co mówił prezes w wywiadzie to 500 tys w 2018 r. można zrobić dodając od czerwca jakieś 8 rotacji w tygodniu czyli np 2 x Edynburg, 2 x Manchester i 4 x Londyn (LTN / LGW).
1 dzień, 22 godziny temu  

gość_a85f2 - Profil
gość_a85f2
  
Spokojnie prezes mówił ze za 2018 będzie 500 tys pax lub lepiej i zapewne dojdzie kolejna nowa linia.Prawdopodobnie Norwegian zawita fo Lublina a ponadto Small Planet szykuje nowy kierunek
2 dni temu  

gość_2afcb - Profil
gość_2afcb
  
Dalej nie ma zmiany godzin LTN przez Wizza? Trochę dziwne zachowanie, dwa tygodnie minęły a tu cisza. No chyba że wykazują LTN tak jak w Szczecinie?
2 dni, 4 godziny temu  

gość_6f9a9 - Profil
gość_6f9a9
  
Jjemiolo piszesz że latać trzebardzo tam gdzie jest rynek to dlaczego W6 zrezygnowal np.z GLA gdzie obłożenie było pona 90 procent .Myślę że bardziej chodzi oto ze jeśli dobrze zaplacisz to my polecimy bo W6 na obłożenie lotów z LUZ na wyspy raczej niemoze narzekać
2 dni, 17 godzin temu  

gość_7ae0e - Profil
gość_7ae0e
  
kinder; Żyd przyzwyczajony do komfortu i wygody nie będzie latał z przesiadką przez RZE i to przy jednym locie do USA tygodniowo.
2 dni, 23 godziny temu  

gość_fede1 - Profil
gość_fede1
  
Zabrali poniedziałek! I to ma być "dobra zmiana"?
2 dni, 23 godziny temu  

  
gość_6682c - Być może masz racje, jeśli LOT faktycznie liczy na Chasydów podróżujących do Leżajska.
Ciekawe czy nie jest w tym też jakiś pomysł na oferowanie lotów z TLV do EWR via RZE.

3 dni, 1 godzinę temu  

gość_89b60 - Profil
gość_89b60
  
czyli pierwszy krok do likwidacji połączenia przez LO.
3 dni, 2 godziny temu  

  
kinder: racja, były przez chwilę loty w poniedziałki, ale już dokonali zmiany...
3 dni, 2 godziny temu  

gość_0366a - Profil
gość_0366a
  
seba1994 nic nie dodaje tylko zmienia dzień jednego lotu.Z regionów TLV najlepiej spisuje się z WRO I GDN.
3 dni, 2 godziny temu  

  
seba1994 - właśnie sprawdziłem. Jest wylot w soboty od 10.03. Ale poniedziałkowego lotu już nie ma. Czyli tak jak ogłaszali, w poniedziałki będzie z Rzeszowa. Z Lublina pozostaje w czwartki i w soboty.
3 dni, 2 godziny temu  

gość_6682c - Profil
gość_6682c
  
seba1994 Raczej sobota jest za poniedzialek, bo w ten dzień LO bedzie latał z RZE.
Raczej zmiana na gorsze bo pt-sb żydzi nie podróżuja w te dni.
Teraz wszystko jasne dlaczego tak długo trwało ogloszenie TLV z Rzeszowa. Pierwotnie sloty dla Rzeszowa właśnie mieli na pt/sb, na co się nie chcieli w RZE zgodzić.
3 dni, 2 godziny temu  

  
LOT dodaje kolejną rotację w sobotę do TLV z LUZ... wylot o 5:50, czyli od maja mamy 3x week :)
3 dni, 3 godziny temu  

gość_c4562 - Profil
gość_c4562
  
Ptencjał LUZ i RZE jeżeli chodzi tylko o liczbę mieszkańców jest taki sam! Liczy się ludność województw, a nie samych głównych miast. A Podkarpacie i Lubelszczyzna to ok 2 miliony mieszkańców każde województwo. Amen!
3 dni, 5 godzin temu  

gość_1bc3b - Profil
gość_1bc3b
  
"Pod tym wzgledem LUZ powinien miec przewage nad RZE, bo jest conajmniej dwa razy wiekszy, ale RZE ciagle jest do przodu." weźcie pod uwagę, że loty z/do WAW dają w RZE ponad 200 tys. pax... i to jest jedyną przewagą nad LUZ, tak jak i w przypadku SZZ...
Swoją drogą LUZ ma ciekawszą siatkę połącze: Szwecja, Norwegia, UK, Ukraina, Holandia, MUC, Włochy, Izrael... RZE Wyspy, MUC, Grecję no i teraz NY i Izrael
TLV z LUZ ma znacznie większy potencjał czego tłumaczyć już chyba nie trzeba...

Gratulacje za EWR, oby polatało dłużej
3 dni, 6 godzin temu  

  
@6f9a9: czy Ty myslisz ze rok otwarcia ma tu znaczenie. Latac trzeba tam gdzie jest rynek. Pod tym wzgledem LUZ powinien miec przewage nad RZE, bo jest conajmniej dwa razy wiekszy, ale RZE ciagle jest do przodu. To dowod ze lotnisko potrzebuje tez czasu na "wyrobienie sie" i pod tym wzgledem LUZ jest jeszcze do tylu. Z czasem powinien dogonic RZE i nie powinno to byc zaskoczeniem dla nikogo w RZE, LUZ lub gdziekolwiek. Skonczcie te dziecinady i uszczypliwosci. A tak z innej beczki: jesli jest prawda co inni donosza ponizej ze LUZ straci jeden lot do TLV na rzecz RZE to jest to dla mnie troche zaskakujace. Wszak W6 sie wycofal wiec zakladalem ze 2x LO zostanie. Wydawalo mi sie ze predzej WRO straci jeden z dwoch lotow LOTu bo FR wchodzi z WRO do TLV. Nie wykluczone ze LUZ sie jeszcze nie "wyrobil" do TLV nie tylko na 4x tygodniowo, jak latem, ale nawet na dwa. Powinno to dac troche do myslenia "nacjonalistom" stamtad. Mnie i tak dotychczasowy rozwoj LUZ zaskakuje bardzo pozytywnie.
3 dni, 12 godzin temu  

gość_6f9a9 - Profil
gość_6f9a9
  
Na tyle lat istnienia portu Jasionka to porostu bieda
3 dni, 16 godzin temu  

gość_89a44 - Profil
gość_89a44
  
Na TLV to bym nie stawiał za wszelką cenę. To jest dość niestabilny region, wystarczy, że kamień poleci a kolejna intifada wybuchnie. Ponadto, lotnisko w TLV znajduje się w zasięgu rakiet Hamasu. Ważniejsze są połączenia do pewniejszych miejsc. Kasa od Izraela się skończy więc im więcej teraz będzie Izraela to tym większy będzie później ból i strata.
Widać, że dzieci z RZE nie mogą ochłonąć z wrażenia i próbują prowokować. Pamiętam jak dostali 8 połączeń do 4you airlines. Potem był płacz i niedowierzanie. LUZacy nie reagujcie na dziecinne zaczepki!
3 dni, 16 godzin temu  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie
Kalendarz lotniczy