Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Wizz Air kasuje połączenie z Warszawy do Aberdeen

Wizz Air kasuje połączenie z Warszawy do Aberdeen - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika. Loty do Szkocji dostępne są tylko do 19 stycznia 2018 roku.

04/12/2017 23:02
<>

gość_89c03 - Profil
gość_89c03

gość_a7d77 - Profil
gość_a7d77

Z powodu optymalizacji...??? Co za bzdura!!! To nocny zakaz lotów w Warszawie jest powodem. Latam regularnie na tej trasie i za każdym razem obłożenie jest na poziomie 85%+ To było bardzo wygodne i dobre połączenie wylot w piątek wieczórem powrót poniedziałek i jedno z nielicznych połączeń do Warszawy ze Szkocji. Fatalnie Wizz Air :(
06/12/2017 16:50  

gość_03766 - Profil
gość_03766

Połączenie Glasgow - Gdańsk jest tylko do 18 stycznia 2018r.
06/12/2017 15:07  

Nie wiem jak teraz jest w Szkocji, ale kiedyś C0 latał do EDI 5 razy w tygodniu ponad jeden rok, bo taki był warunek dofinansowania nowych połączeń. ABZ też się utrzymał mniej więcej tyle.
05/12/2017 22:30  

Mnóstwo lotów do Tel Avivu czy Eilatu bo Izrael stosuje dopłaty dla linii lotniczych. Mnie to akurat cieszy bo za kilkadziesiąt złotych można polecieć na weekend, nad morze czerwone.
05/12/2017 18:01  

gość_9c2da - Gdyby połączenia z Gdańska i Katowic się nie opłacały, to linie by na tych trasach nie latały. A tu proszę. GLA z Katowic 3x tygoniowo i nowa trasa do EDI.
05/12/2017 16:03  

gość_89b60 - Profil
gość_89b60

Brexit? Linia powoli likwiduje loty na wyspy i zagospodarowuje latające tam maszyny w inny sposób? Nie chce zostawiać likwidacji na ostatni chwilę, wola ubiec irlandzkiego konkurenta?
05/12/2017 14:57  

gosc 1bc3b Swietne ujęcie sprawy, w 100 % z Tobą się zgadzam. Przepychanki niestety nie dotyczą tylko likwidowanych połączeń, także nowych. Przykład wczorajszego dnia i uruchomienia nowego przez UIA połączenia z Kijowa do Krakowa i forma treści wypowiadana przez niektórych.Faktycznie, gdy coś pozytywnego, czy negatywnego zaistnieje w regionie, niektórzy od razu łapią za szabelki, natomiast nikt nie odważy się to uczynić w stosunku do W-wy.
05/12/2017 14:48  

Odnoszę wrażenie, że W6 likwiduje całkiem sporo lotów z Polski do UK. Od czego to może zależeć? W końcu, kierunki na Wyspy zwykle dobrze się sprzedawały?
05/12/2017 13:50  

gość_9c2da - Profil
gość_9c2da

Jakos dziwnym trafem Wizz kasuje wszystko w kierunku Szkocji. Nie ma juz lotow z Wawy do Glasgow ktore istnialo wiele lat (wczesniej z Prestwick) i nie wiem co nimi kieruje. Zamiast tego mnostwo lotow do Tel Avivu czy gdzies gdzie probuja na sile. W Szkocji naprawde jest duza Polonia. Poki co zostaly polaczenia do Gdanska i Katowic (pewnie nie na dlugo). Tylko ciagle optymalizuja a dla mnie dostaja w d..pe od Ryana co nie sluzy pasazerom z uwagi na rosnace ceny.
05/12/2017 13:13  

gość_1bc3b - Profil
gość_1bc3b

Jakoś info o kasowaniu połączeń w WAW nie wywołuje fali emocji o tym, że kierunek bez potencjału, nikt nie chce latać, po co WAW taki kierunek itp. Jak zamykają jakieś połączenie w portach regionalnych to od razu dorabia się do tego nie wiadomo jakie teorie. Brakuje mi takiego zdrowego podejścia. W tym biznesie tak już jest, że jedne połączenia się zamyka inne otwiera i tak optymalizuje siatkę żeby zarabiać. Aberdeen się z WAW nie utrzymał. Szkoda.
05/12/2017 11:34  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska