LOT oficjalnym przewoźnikiem polskiej reprezentacji olimpijskiej

LOT oficjalnym przewoźnikiem polskiej reprezentacji olimpijskiej Wszystkie rejsy dla polskich sportowców realizowane będą Boeingami 787 Dreamliner. Na 100 dni przed zimowymi rozgrywkami w Korei Południowej LOT zaprezentował swój flagowy samolot w specjalnym olimpijskim malowaniu, którego kadłub ozdobiły koła olimpijskie oraz hasło „Proud to fly the Polish Olympic Team”. - Jesteśmy dumni, mogąc gościć na naszych...
02/11/2017 16:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
salesmenpolska 2017-11-05 17:16   
salesmenpolska - Profil salesmenpolska
Mam nadzieje ze biedni olimpijczycy zdaza na otwarcie olipiady bo LOT slynie z opoznien i odwolanych lotow
gość_9d3bf 2017-11-03 16:53   
gość_9d3bf - Profil gość_9d3bf
Pasazer już po raz drugi w tym roku zaserwował swoim czytelnikom "fake newsa". W lutym opublikował artykuł o nowych połączeniach Garuda Indonesia do Warszawy, czym wywołał przypływ euforii u fanów lotniska na Okęciu znudzonych ignorowaniem go przez linie z innych kontynentów, a teraz jeszcze niesprawdzona informacja o A380.
Gdyby wszystko, co tu jest pisane okazało się prawdą, to mielibyśmy tu Garudę, Thai Airways (pisano o tym we wrześniu ubiegłego roku) i największy samolot na świecie. I byłoby pięknie. Byłoby ;)
gość_2728d 2017-11-03 15:22   
gość_2728d - Profil gość_2728d
gość_e1b35; też tam napisałem o tym samym i też mi wycięli komentarz. Pisać newsa bez sprawdzenia tego też tak mogę :)
gość_e1b35 2017-11-03 14:55   
gość_e1b35 - Profil gość_e1b35
hehe to się pasażer.com zbłaźnił w przypadku newsa o a380 na Okęciu. Teraz nie pozwala nawet komentować w drugim newsie odnośnie dementi Emirates. Czego się tam boicie w redakcji? tego też nie puścicie? nie zachowujcie się jak wyborcza, że publikujecie tylko pozytywne dla siebie komentarze...
jjemiolo 2017-11-02 19:37   
jjemiolo - Profil jjemiolo
To zaden specjalny program lub wysilek ze strony LOTu bowiem wszedzie jest juz rozklad. Zatem jest logiczne zeby nie odpuscic przelotow reprezentacji konkurencji. Przy tym logo olimpijskie to dobry PR.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy