×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szmit: Nocny zakaz lotów w Warszawie jest możliwy


Nocny zakaz lotów na Lotnisku Chopina w Warszawie jest rozważany i mógłby zacząć obowiązywać już od lata 2018 r. - potwierdził wiceminister infrastruktury odpowiedzialny za lotnictwo, Jerzy Szmit, cytowany przez PAP.

14/09/2017 08:00
<>

gość_7e800 - Profil
gość_7e800
  

  
Na inne lotniska? Które? Radom ? Łódź? Może Modlin? Tyle tylko, że tam przedstawiciel państwa, udziałowiec PPL nie daje zgody na żadne inwestycje. A że wszyscy udziałowcy muszą się na nie zgodzić więc jest przysłowiowy pat. Ani terminalu, ani remontu drogi kołowania. Na końcu ULC zamknie lotnisko. Państwo stara się wszelkimi możliwymi środkami zdobyć kontrolę nad WMI.
14/09/2017 10:28  

gość_74e75 - Profil
gość_74e75
  
Ten pan powinien ulice zamiatać, a nie być odpowiedzialny za lotnictwo w Polsce. Ośmiesza się mówiąc, że lato 2018 to odległy termin, a linie lotnicze mogą ot tak sobie przesunąć loty na późny wieczór lub rano. Bo te samoloty to tak stoją cały dzień na lotnisku i na złość ministrowi startują w nocy. Człowiek nie ma zielonego pojęcia jak funkcjonuje lotnictwo, a jest za nie odpowiedzialny. Ci sami ludzie z wiejskiej apteki mają wizję nowego portu lotniczego na 100 milionów pasażerów.
14/09/2017 09:01  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie