Oblatywacz: Klasa biznes w Malaysia Airlines

Oblatywacz: Klasa biznes w Malaysia Airlines Produkt biznesowy malezyjskiego przewoźnika nie dorównuje wprawdzie liniom wiodącym na rynkach azjatyckich, ale jest na solidnym, w pełni zadowalającym poziomie. W kolejnym "Oblatywaczu" testujemy klasę biznes w Malaysia Airlines podróżując z Melbourne do Londynu z kilkudniową przerwą w Kuala Lumpur. Z...
17/12/2017 15:13   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_3145f 2018-05-04 17:57   
gość_3145f - Profil gość_3145f
Bardzo lubie tutejsze relacje z podrozy i pokladow.
Nikt nie lata z metrowka i nie mierzy odstepu miedzy fotelami
(bardzo zenujace, widzialem to na jakims portalu), ani nie
robi natretnie i bez pytan zdjec personelowi pokladowemu.

Klasa C w Malaysia to swietny produkt, mialem przyjemnosc osobiscie
korzystac i jest naprawde na wysokim poziomie.
tomeks 2017-12-18 10:00   
tomeks - Profil tomeks
Mam trochę gorsze doświadczenia z podróży z nimi w klasie ekonomicznej. Pracownik check in na lotnisku w Kota Kinabalu był zupełnie przerażony jak zobaczył rezerwację składającą się z trzech lotów: do KUL, LHR ,DUB przy czym ostatni odcinek z BA. Na rejs BA nie był nas w stanie odprawić wcale. Dobrze, że bagaże nadał do Dublina. Transfer desk w KLIA nie miał z tym najmniejszego problemu. Na locie "do" Aer Lingus też odprawił nas na wszystkie trzy odcinki.
A380 widać, że już zmęczone życiem, szczególnie toalety. Załoga w ekonomicznej też bez nadmiernego entuzjazmu, aczkolwiek poprawną. Wybraliśmy ich ze względu na wymiary foteli w 380. Jakoś nie ciągnie mnie do klasy ekonomicznej w 787, a dużo konkurencji lata w tamtą stronę właśnie Drimkami. Singapurczyk był z kolei zdecydowanie droższy więc A350 jeszcze przede mną. Aczkolwiek MH stosunek jakości do ceny ma rewelacyjny, bo bilety były śmiesznie tanie.
gość_be1c6 2017-12-18 07:34   
gość_be1c6 - Profil gość_be1c6
Prosze nie zapominac o aukcji na upgrade do biznes klasy.
W pazdzierniku za najnizszy mozliwy bid, £720, udalo mi sie.
W sumie za mniej niz £1000 13.5h przelot w pustej kabinie biznes.
Troche inne odczucia dotyczace obslugi, ani entuzjazmu & usmiechow nie widzialem. Raczej zmeczenie, wymuszone kurtuazyjne pytania po czym nie czekano nawet na odpowiedz;) Rozczarowujace doswiadczenie, ale coz, jestem rozpieszczony przez LH:)
gość_e56a4 2017-12-17 22:33   
gość_e56a4 - Profil gość_e56a4
Ciut sponsorowane.
camilio 2017-12-17 19:16   
camilio - Profil camilio
Moim zdaniem, stwierdzenie, że katastrofy z 2014 były "bez winy Malaysia Airlines" jest ciut odważne.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy