Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Śmierć turystki na St. Maarten po podmuchu odrzutowca

Turystka zmarła we środę (12.7) w szpitalu po tym, gdy porwana siłą podmuchu z silników odrzutowca uderzyła głową w betonową barierkę za progiem drogi startowej portu lotniczego Princess Juliana International Airport w Sint Maarten.

13/07/2017 05:32
<>

gość_0d23f - Profil
gość_0d23f

Co otrzymamy, gdy dodamy 4 do trzy?

Byłem tam i te filmiki to nic. To miejsce jest naprawdę niebezpieczne i ja sam zostałem zaskoczony nie tyle siłą tego podmuchu (przecież wichury też nieźle wieją) tylko faktem, że podnosi on mnóstwo piachu, kurzu i żwiru. Prawdę mówiąc, stawanie tam to głupota.
13/07/2017 17:39  

Tak zawsze się zastanawiałem oglądając w necie te filimiki ze startów tam, że jeszcze nikogo nie zabił np. kamień lecący od podmuchu odrzutowca i trafiający w oko/głowę turysty uczepionego płota za pasem startowym.
13/07/2017 14:02  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska