Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Fotorelacja: Boeingi 737-800 LOT-u już latają

Obydwa odebrane przed kilkoma dnia przez LOT boeingi 737-800NG wykonują już rejsowe połączenia lotnicze. Najczęściej są wykorzystywane na trasie do Londynu. Fotoreporter Pasazer.com sprawdził, jak leci się tą maszyną.

16/05/2017 03:47
gość_effc1 - Profil
gość_effc1

zero razy 3 daje?

gość_af8c9 - Profil
gość_af8c9

Ciekawe kiedy LOT umieści B738 na swojej stronie internetowej ?
5 dni temu  

gość_97bff - Profil
gość_97bff

@Blazej UK: zupelnie nie rozumiem gdzie Ty widzisz wyzwiska w wypowiedzi gość_d7a14; chyba mocno poniosła Cię wyobrażnia :-) albo zmień leki albo lekarza :-)
5 dni, 13 godzin temu  

gość_f225b - Profil
gość_f225b

Blazej UK
możesz leczyc sowje kompleksy gdzie indziej, bo meczyc innych swoim pisaniem....

fajnie ze się rozwiaja tylko szkoda ze LOT nie jest spolka giełdowo bo nie wiemy o ich wynikach nic po za tym ze jest "zysk"...zadnych informacji o wypenieniu samolotow czy marzy operacyjnej....żeby nei było ze teraz zarząd pomuje wyniki a za chwile będzie zawal....
5 dni, 20 godzin temu  

Mam pytanie, czy klasa biznes oznacza że tylko środkowe miejsce jest zostawione puste (fotel złożony), a fotele są dokładnie te same i taki sam odstęp od fotela przed tobą? Czy jest to tylko więcej miejsca na łokcie, a tyle samo na kolana z przodu?
I drugie pytanie - czy jakby nie było żadnego pasażera w biznesie to czy środkowy fotel da się postawić do pionu przed samym rejsem przez personel pokładowy i sprzedać te dodatkowe miejsca w economy?
5 dni, 21 godzin temu  

Ostatnio latam dość często lufą - na kilkanaście podróży tylko raz trafił się świeży A321, a tak to niemal zawsze maszyny +/- 20 letnie. Ale oczywiście wszyscy będą narzekać na LOT a to, że za stary, a to, że za ciasny, a przede wszystkim dlaczego boeing, a nie airbus. Narzekanie na ceny LOTu to też jakiś przejaw kompleksów, bo na większości tras są one bardzo przeciętne, jak na tradycyjnego przewoźnika.
6 dni temu  

gość_b38ff - Profil
gość_b38ff

Nawet elegancko wyglada to wnetrze i design kabiny.
A mowienie o dwunastoletnim samolocie "stary" to jakies nieporozumienie.
Taka Lufthansa ma starsze samoloty, w swietnym stanie.
Tego malkontenctwa i narzekactwa niektorych nigdy nie zrozumie.
6 dni, 1 godzinę temu  

gość_4f1e2 - Profil
gość_4f1e2

ciasno jak w low costach, tylko cena LOT wyrażnie je wyprzedza
6 dni, 1 godzinę temu  

gość_13a21 - Profil
gość_13a21

No to teraz Ryanair będzie w tarapatach
6 dni, 3 godziny temu  

gość_26f0f - Profil
gość_26f0f

Te samoloty mogą latać TYLKO do KATOWIC! Bo tu jest największy POTENCJAŁ.
6 dni, 4 godziny temu  

Prezes PLL LOT, Rafał Milczarski, powiedział, że chciałby, aby polski narodowy przewoźnik miał mniej różnych typów samolotów w swojej flocie. Wciąż obowiązujące jeszcze umowy leasingowe na wiele maszyn uniemożliwiają jednak jej ujednolicenie w najbliższym czasie.
6 dni, 6 godzin temu  

@d7a14 A czy ja coś mówię napisałem tylko swoje zdanie. Rozmawiam z Anglikami Kanadyjczykami o lotnictwie i jest normalnie każdy wymienia poglądy a jak wie cis więcej to cieszy się ze może przekazać komuś tą wiedzę. Napisze człowiek coś na polskim forum i od razu jeden mądrzejszy od drugiego do tego wyzwiska. Co jeden to lepszy a max czym lecieli to ryanair. Sorry ale odzwyczaiłem się od takiego prostactwa i chamstwa. Rzadko pisze na polskich forach ale za każdym razem udowdacie mi ze nie warto. Przykre to.

Ciekawa dyskusja:) Wiek samolotu nie jest chyba najważniejszy w ,,metryce'' samolotu. Bardziej chodzi o wylatane godziny.
6 dni, 13 godzin temu  

gość_1c339 - Profil
gość_1c339

LOT może mieć i 500 nowych samolotów oraz 1000 nowych połączeń ale do póki jest ciasno, ciągle się spóźniają i personel pokładowy czuje się ważniejszy niż pasażerowie to po prostu z nimi nie latam. Jak usłyszę że te trzy sprawy się zmieniły to może spróbuję.
6 dni, 13 godzin temu  

gość_d7a14 - Profil
gość_d7a14

inne zdanie to mozna miec na temat tego czy zielony samochod jest ładniejszy od niebieskiego :) natomiast jeśli chodzi o zużycie paliwa, czy normy hałasu to są kwestie matematyczne i chyba nikt nie powie, że 4 to więcej niż 5, ludzie, opamiętajcie się
6 dni, 14 godzin temu  

@vscrew O i długo nie musiałem czekać. Znalazł się znawca lotnictwa. Jakie to polskie opluć wyzwać drugiego bo ma inne zdanie niż ty. Cieszę się ze jesteś taki znawca. Mam nadzieje ze leciałeś czym więcej niż Ryanair-em i ze naprawdę posiadasz tak obszerna wiedzę o lotnictwie a nie tylko poklikałes na szybko w Wikipedii żeby napisać swoją jakże mądra i wnosząca tak wiele to tej dyskusji wypowiedz.

@Blazej UK Chłopczyku, po twoich wpisach widać, że nie masz pojęcia o lotnictwie, samolotach, lataniu, bo piszesz po prostu głupoty. Dla twojej wiadomości, średnia wieku wszystkich samolotów BA to 13.5 roku, z czego Airbusy A320 są ponad 14 letnie, B767 mają ponad 22 lata, a B747 ponad 20. Więc nie wypowiadaj się na temat jakości i wielu maszyn, bo nie masz o tym pojęcia.
6 dni, 15 godzin temu  

@2ebf9. Jak Lot będzie miał tyle samolotów co BA w tym A380 to potem pogadamy o średnim wieku maszyn.

@teemu. Ale ja nie mam nic przeciwko temu ze LOT się rozwijają niech odnawiają flotę i odkupują samoloty lecz osobiście latam BA bo mam pod nosem. Chodzi mi tylko o to ze obnoszą się z tym jakby dodali do floty z 80 sztuk A380. Mam nadzieje ze już niedługo przyleci na Heatrow 737 max w barwach lotu.

gość_2ebf9 - Profil
gość_2ebf9

Blazej UK - a jaki jest średni wiek samolotów BA, skoro 12-letni to dla Ciebie złom?
6 dni, 16 godzin temu  

gość_7025f - Profil
gość_7025f

sam jestes zlomem, RYR ma samoloty 14 letni i co i nic
6 dni, 16 godzin temu  

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu: