Raport: Przybywa parkingów na polskich lotniskach

Raport: Przybywa parkingów na polskich lotniskach Choć dojazd do polskich lotnisk transportem zbiorowym - tańszym, bezpieczniejszym i przyjaźniejszym dla środowiska - poprawia się, to wiele osób wciąż decyduje się na skorzystanie z auta. Ci, którzy wybiorą taki sposób transportu, muszą swój pojazd pozostawić przy lotnisku. Nic więc dziwnego, że parkingi często dorównują, a nawet przewyższają...
24/04/2017 14:40   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
Tomek34 2017-12-11 09:50   
Tomek34 - Profil Tomek34
I dobrze się dzieje, a to za sprawą wzmożonego ruchu na drogach i wzrostu ilości posiadaczy pojazdów. Ci bardzo często uskarżają się na niedopatrzenia w postaci niedoboru lub braku miejsc parkingowych, więc różne firmy starają się wychodzić ich potrzebom naprzeciw. Dobrym przykładem jest choćby modliński zobacz link Długo szukałem odpowiedniego miejsca w okolicy, ale ten obiekt naprawdę przypadł mi do gustu i spełnić oczekiwania.
gość_a81f6 2017-04-24 18:05   
gość_a81f6 - Profil gość_a81f6
bede jechał na lotnisko w radomiu samochodem, mam pytanie, jak dużo wcześniej musze rezerowawać miejsce abym miał pewność co do wolnego miejsca? Nie chciałbym się wciskać moim seicentem między jakieś audi...
gość_698fc 2017-04-24 16:10   
gość_698fc - Profil gość_698fc
Teraz wyraźnie widać jak ciężko zaparkować przy Gdańskim lotnisku. W Bydgoszczy mają pasażerów rocznie tyle co Gdańsk w jednym miesiącu, a miejsc jest niewiele mniej i tu zawsze bez problemu zaparkuję kilka kroków od terminala. W przypadku Gdańska konieczna jest rezerwacja nawet na parkingu pozalotniskowym. Parkingi - to chyba jedyna rzecz, o której zapomniano przy takim rozwoju połączeń z gdańskiego lotniska.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy