Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Hainan Airlines: Nowe trasy zagraniczne

Otwarcie 10 nowych zagranicznych tras zapowiadają na 2017 r. chińskie linie Hainan Airlines.

16/02/2017 03:36
<>

gość_85559 - Profil
gość_85559

Ile to cztery pomnożone przez dwa?

łysy,kitsune: Bardzo śmieszne Panowie :) no chyba z tą pierwszą kategorią to o ILS Wam podświadomie chodziło ^_^
16/02/2017 17:32  

A tak w ogóle jestem przed obiadem. A tu o jedzeniu wrrrr :-)
16/02/2017 12:41  

Faktycznie dziwny sposób jakby nie było podziału i patrzenia z pozycji Wielkich Chin. PR chyba szwankuje .
16/02/2017 12:39  

Ten chiński podział na kategorie strasznie razi, ale chyba nie da się go wymazać ze świadomości Chińczyków. Niedawno odwiedził mnie znajomy Chińczyk z Szanghaju. Gdy zaprosiłem go na kaczkę po pekińsku to stwierdził ze znawstwem, że w Szanghaju kaczka jest zarówno chrupiąca z zewnątrz, jak i soczysta w środku, ale ta, którą zjedliśmy jest bardzo dobra jak na miasto trzeciej kategorii. :-)
16/02/2017 12:29  

Ma się rozumieć. KRK zagraniczne miasto pierwszej kategorii :-)
16/02/2017 12:20  

@lysypiotr76, jeżeli to połączenie zostało zainaugurowane w ubiegłym roku, to tak ;-) Swoją drogą byłoby miło, gdyby Hainan otworzył jakieś połączenie do Krakowa. Z chińskiego miasta drugiej kategorii, ma się rozumieć.
16/02/2017 12:17  

Hainan ma Pragę w siatce połączeń. Rozumiem że jest to połączenie z chińskiego miasta pierwszej kategorii ( Pekin ) do zagranicznego miasta drugiej kategorii ( Praga ).:-)
16/02/2017 12:09  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska