Ryanair: Będzie więcej umów na dowóz do hubów

Ryanair: Będzie więcej umów na dowóz do hubów - To się wydarzy, choć dokładnej daty na razie nie jestem w stanie wskazać. Jestem optymistycznie nastawiony i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku ogłosimy pierwszy etap współpracy. Od czegoś trzeba zacząć, na razie musimy podpisać umowy z Norwegianem i Aer Lingusem oraz sprawdzić, jak wygląda ich realizacja w praktyce. Potem mam nadzieję, że co roku uda nam się...
10/02/2017 10:00   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_6fb81 2017-02-12 12:18   
gość_6fb81 - Profil gość_6fb81
Ja chciałbym abyś ktoś w końcu z panów redaktorów miał jaja i zapytał np pana Komoreka kiedy skończy sie wyzysk pracowników w firmie? Dlaczego wszyscy są zatrudnieni w IRLANDII i podlegają pod irlandzkie prawo a stawki za tą samą prace są różne w każdym kraju .Dlaczego nowo przyjęta do pracy osoba w DUB zarabia 1500-1600 na ręke a osoba z 8 letnim doświadczeniem zbazowana w PL dostaje 900 euro .
marcowy 2017-02-10 10:54   
marcowy - Profil marcowy
Duzo to on tych pasażerów dla Norwegiana nie dowiezie. oferta FR z Oslo i Gatwick jest szczątkowa, jedynie CPH ma sens - tam FR ma sporo kierunków. Co innego Dublin dla Aer Lingus. Norwegian, jeżeli ta umowa wypali w te pędy powinien przenieść się do Stansed
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy