Sport, muzyka, natura: najlepsze demonstracje bezpieczeństwa

Sport, muzyka, natura: najlepsze demonstracje bezpieczeństwa Obowiązkiem każdego przewoźnika jest w przystępny sposób poinformować pasażerów, w jaki sposób zachować bezpieczeństwo na pokładzie. Większość przewoźników widzi w tym czysto techniczny aspekt, a tzw. safety demo są nudne i doskonale wszystkim znane. Ale są także linie, które przemycają do filmów nieco artystycznych wartości. Dla niektórych to też doskonała okazja do...
02/02/2016 09:25   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
wojtek 2016-02-14 17:35   
wojtek - Profil wojtek
Teraz w ANZ jest jeszcze nowsze safety demo z surferami. Przyznam, że w samolocie zrobiło jeszcze większe wrażenie niż oglądając na kompie. Fajny pomysł
zobacz link
Szymon3066 2016-02-09 10:25   
Szymon3066 - Profil Szymon3066
Moim ulubionym jest filmik Virgin America :) Powód - bo to coś innego, wyróżnia się. Pozostałe też są fajne, ale nie wyjątkowe.
adam7691 2016-02-08 18:43   
adam7691 - Profil adam7691
potwierdzam, filmiki warto obejrzeć ,
leciałem w ubiegłym roku dwa razy NZ, prezentacje były super
Affinitor 2016-02-06 22:31   
Affinitor - Profil Affinitor
Fajny artykuł i fajnie, ze duzo tych filmów zlinkowanych, a nie tylko dwa na krzyż. Fajnie sie to ogłada, ale pierwszy raz. Jesli ktoś lata raz, dwa razy w roku to w samolocie powie wow, faaaajne. Ale jesli ktoś lata często to zwłaszcza teledysku Viegin mozna miec serdecznie dosyc, dla mnie nawet obejrzenie go w calosci pierwszy raz było w pewnym momencie dosc męczące. Dlatego najfajniejsze wydają mi sie filmy nowozelandzkie, atrakcyjna sceneria, ale komunikat mówiony normalnie, a nie w sposób udziwniony. Całkiem zabawny jest tez film AF, choć wydaje mi sie, ze taki przekładaniec językowy nie jest najlepszy i lepiej byłoby najpierw wszystko po francusku, a dopiero pozniej po angielsku. Z ciekawych filmów moge jeszcze tylko przywołać ten, ktory ma TAP, fajna animacja, a udział w niej wzięli... sami pasażerowie linii. :)
gość_cd146 2016-02-06 19:51   
gość_cd146 - Profil gość_cd146
NUDA, uczcie się od LOT-u! Tam to strach spojrzeć na CC!!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy