Gość Pasażera: Kayah

Gość Pasażera: Kayah Redaktor naczelny Pasazer.com, Paweł Cybulak, chwilę po rozpoczęciu afery z drogim jedzeniem na Lotnisku Chopina leciał tym samym samolotem co Kayah. Wtedy artystka nie przejmowała się już "buraczkami" - była zaaferowana swoim następnym występem, w samolocie ćwiczyła teksty i była zupełnie pogrążona w myślach. Pasazer.com miał okazję porozmawiać chwilę...
07/11/2015 21:02   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2015-11-11 17:27   
admin - Profil admin
Na nic dyskusja. Blad! My mamy racje! Ty syp glowe popiolem!
Nie mamy zamiaru sypac glowy popiolem i po popularnosci artykulu chociazby nie uwazamy abysmy popelnili blad. tyle w temqcie. EOT:-)
nokturn 2015-11-11 16:42   
nokturn - Profil nokturn
Szanowny adminie! Piszą do Ciebie ludzie ze stażem na tym forum, bardzo grzecznie i w sposób nad wyraz delikatny, a Ty zamiast posypać głowę popiołem i przyznać się, że redakcja popełniła błąd nadal brniesz w ślepą uliczkę. W całym tym "artykule" fajne jest tylko zdjęcie piosenkarki. Reszta nie nadaje się nawet do komentowania. Ani to o podróżach, ani o muzyce, ani tym bardziej o lotnictwie. Wzmianka o tym, że Kayah lubi Emirates to troszkę za mało.
admin 2015-11-11 16:20   
admin - Profil admin
Cani: "puszysz sie" , "my mamy racje" "pokora" "buta"... Tak sie sklada ze z wiekszoscia nie ma tu miejsca na dyskusje bo co by tu nie powiedziec padaja jak mantra powtarzane powyzsze stwierdzenia. Sorry ale tak sie nie da dyskutowac. Ktos kto zarzuca mi ze ja/my wiemy najlepiej a jednoczenise sam twierdzi ze on ma racje... Chyba cos nie halo... Przyjmujemy krytyke kilku osobna forum ale mamy rowniez feedback, ktory pokazuje druga strone medalu - jest sporo grupa ludzi ktorych takie wywiady interesuja. Co do poziomu forum obiecujemy niebawem nowe rozwiazania.
cani 2015-11-11 10:39   
cani - Profil cani
Drogi Adminie, puszysz się jak nie wiem co, a większość tych, którzy tu komentują, w tym ja, mają rację i boisz się przyznać do tego, że ten wywiad z Kayah po prostu pasuje tu jak świni siodło. Szkoda, że brak u Was w redakcji pokory, bo tak tylko buta i my wiemy lepiej, bo to portal o lotnictwie, podróżach i ... buraczkach. Poza tym, jak śpiewa Iron Maiden, there is a thin line between a Star and a Celebrity ;-)
gość_80eff 2015-11-11 10:39   
gość_80eff - Profil gość_80eff
Polski sport narodowy: narzekactwo, marudzenia i malkontenctwo.
Nie widze nic zlego by podobnie jak w magazynach pokladowych na pasazer.com znajdowaly sie jakies neutralne i luzniejsze rzeczy powiazane w jakiejs czesci z lataniem.
Komu sie nie podoba niech nie czyta.
Mam nadzieje, ze redakcja sie dyzurnymi krzykaczami i malkontentami nie przejmie, robicie sporo dobrej roboty, oby tak dalej.
luanda12 2015-11-11 10:19   
luanda12 - Profil luanda12
Adminie, to jest krytyka na poziomie i ona ma swoje podstawy. O hejcie moglibyście mówić jeżeli pisalibiśmy coś w stylu "ten artykuł jest do d*py" bez jakiegoś wyjaśnienia. My tutaj tylko krytykujemy w trochę lepszy sposób fakt, że nie podoba nam się co się od jakeigoś czasu tutaj wrzuca. Poza tym, nie oczekujcie fali miłych komentarzy, w szczególności pod jakimiś lotniczymi rzeczami. Zazwyczaj piszecie tylko fakty, więc co tu dużo pisać, że wspaniałe artykuły. Nie podoba mi się twoje podejście do sprawy. "Nikt nie napisze normalnie". Serio? A jak mieliśmy to kulturalnie ująć? "Kochany adminie, ten artykuł nie jest aż tak wspaniały jak twoje poprzednie wypociny więc nie zamieszczaj takich więcej". Lepiej? Ta grupa ludzi, którzy twierdzą że nie wyszło to ci, którzy tu wchodzą od dawna i lubią tą stronę.

Ps. To czytelnicy decydują co chcą aby na portalu było. Tak jest zawsze
admin 2015-11-10 23:29   
admin - Profil admin
Teemu: wywiad trafil na glowna tylko dlatego, ze chcielismy pokazac wszystkich nowosc jaka beda te wywiady. Poza tym czesto zdarza sie ze artykuly z pro czy podrozy ukazuja sie na ogolnym Paxie. Poza tym jesli sa jakies uwagi dlaczego nikt nie napisze normalnie, nie zasugeruje tylko leje sie jad: dno, staczacie sie, pudelek... etc. To ma byc merytoryczna dyskusja? Jestesmy otwarci na krytyke ale niech to bedZie krytyka na poziomie
teemu 2015-11-10 23:25   
teemu - Profil teemu
innymi słowy, liczy się ilość odsłon (a to ma dość często przełożenie na ilość kasy z reklam), a nie poziom, czyli dokładnie tak, jak pisze Affinitor.

A propos poziomu, to powiedzenie brzmi tak: zobacz link

I z mojej strony też EOT
admin 2015-11-10 23:19   
admin - Profil admin
Arogancja bo sie pozwalam z toba nie zgodzic? To sie nazywa dyskusja:) 5 osob "wygwizdalo" - przeczytalo kilka tysięcy. Wiec masz skale... Tak sie sklada ze jakos przez wiele lat prowadzenia portalu rzadko sie zdarza zeby ktos napisal dobre slowo. A gdybysmy chcieli opiniami kilku osób "przyznawac sie do bledu" to ten portal by nie istnial:-) Jak to mowia jeszcze sie taki nie urodzil co wszystkich dogodzi:D
teemu 2015-11-10 23:16   
teemu - Profil teemu
Adminie, oczywiście że zawsze można skwitować dyskusję stwierdzeniem, że nikt nikogo do czytania nie przymusza, tylko że problem z perspektywy osób, które od lat zaglądają tu z pasji do lotnictwa (i które najwidoczniej stanowią coraz mniejszy odsetek użytkowników p.com) jest taki, że tych mało nas interesujących artykułów jest coraz więcej. Po to chyba powstały swego czasu działy "pro", "podróże" itd. żeby użytkownicy o różnym profilu zainteresowań mogli znaleźć coś dla siebie. Skoro do działu z podróżami nie trafiają newsy o tym, czy Schwechat jest w tym miesiącu na plusie czy na minusie, to w myśl tej zasady nie wrzucajcie na główną czegoś, co ma przeznaczenie do działu "podróże".

Natomiast jak czytam komentarz pt. że przykro czytać niektóre wpisy, to mi ręce opadają. To nam tu średnio po kilka razy dziennie się robi "przykro", jak jesteśmy zmuszeni wyławiać wartościowe komentarze z tego morza wypocin tygrysów, mocherów i innych trolli, którzy obniżają poziom tego portalu, i to dużo bardziej niż ten nieszczęsny wywiad o burakach. A wystarczyłoby chociaż od niezalogowanych gości odsiewać prowokacyjne/głupie/trollujące komentarze, przecież jesteście w stanie ocenić ich wartość merytoryczną. Może jestem jakiś niedzisiejszy, ale dla mnie właśnie tego typu zadania leżą w gestii osób administrujących portalem.
Affinitor 2015-11-10 23:09   
Affinitor - Profil Affinitor
no i dalej ta sama arogancja w podejściu. Owszem, kilka osób ma negatwyną opinię, ile znajdujesz wpisów pozytywnych? Bo ja prawie ich nie widzę, ale co tam, że widzowie gwiżdżą, najważniejsze, że reżyser jest z siebie dumny. A mimo wszystko nadal trochę mnie nurtuje pytanie czy ten portal jest dla czytelników, czy odwrotnie, bo jak na razie to chyba nie tylko ja odnoszę wrażenie, że to drugie. Ale rozumiem, że prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne niż pan redaktor przyzna, że nie trafił ze swoim pomysłem, więc chyba EOT.
admin 2015-11-10 22:34   
admin - Profil admin
Affinitor: ale tylko grupa kilku osob twierdzi ze nie wyszlo :) wg mnie wyszlo i gdyby nie pytanie o buraczki nie byloby pewnie sprawy. Nikt nikomu nie mowi "wynocha". Wszyscy sa tu mile widziani ale mamy wolnosc wyboru i jak kogos cos nie interesuje to niech nie czyta czegos co go nie interesuje:)
Affinitor 2015-11-10 22:19   
Affinitor - Profil Affinitor
Oczywiście twierdzenie, ze Kayah jest celebrytka to zdecydowane nadużycie, bo jest faktycznie dobra artystka, ale moim zdaniem nie zmienia faktu, ze cała "afera buraczkowa" miała charakter czysto celebrycki, a nie czarujmy sie, to wlasnie ona była powodem, dla których ten wywiad został zrobiony. Autor chowając sie za anonimowy nick admina próbuje na sile dorabiać ideologie do tego, co ewidentnie nie wyszło i nie spotkało sie z uznaniem wielu czytelników, dla mnie to zwykła arogancja, pokazywanie, ze nie czytelnicy beda decydować o tym co sie na portalu ukaże, tylko jaśnie redakcja, a jak sie komuś nie podoba to wynocha.
admin 2015-11-10 13:15   
admin - Profil admin
Dla scislosci: Pasazer jest portalem tak lotniczym jak i podrozniczym. Kayah boi sie latac ale uwielbia podrozowac, podroze ja inspiruja artystycznie... Poza tym nie jest pusta celebrytka a przesympatyczna i ciekawa artystką. Gdyby ktoś wgłębił w jej inspiracje muzyczne nie zestawiałby jej z pustymi celebrytkami. i taki jest zamysl aby rozmawiac o podrozach (w portalu podrozniczym) nie z celebrytami a z artystami przez duze A. Jesli komus sie nie podobaja takie wywiady coz... gdy jakis artykul mnie nie interesuje to najzwyczajniej go nie czytam... W pasazer.com oferujemy szerokie spektrum tematyczne w obszarze lotniczo-podrozniczym:-) Kazdy znajdzie cos dla siebie:D
gość_24f67 2015-11-10 11:46   
gość_24f67 - Profil gość_24f67
Ciekawy wywiad.
Affinitor 2015-11-10 00:06   
Affinitor - Profil Affinitor
piotrek737: tak, są wśród znanych osób ludzie, którzy lubią latać, mają o lataniu dużo do powiedzenia i zapewne gdyby Kayah do takich należała nikt by z tego powodu nie płakał, tylko się ucieszył, że można było poczytać o ciekawej pasji, o której mało kto wie u danej osoby. Tu zaś wywiad zaczyna się od stwierdzenia, że ona nie lubi latać. Jaki zatem jest powód, że do tego wywiadu doszło - celebrycki wpis o buraczkach i nic więcej. Poza tym cały wywiad, tematycznie nie ma wiele z lataniem wspólnego, jeśli już o lataniu jest mowa, to tylko w kontekście, że nie lubię, a muszę, ale generalnie latanie w najmniejszym stopniu mnie nie podnieca. Jaki zatem sens ma blablanie o inspiracji do pisania i wykonywania muzyki na portalu LOTNICZYM???? Jak dla mnie ta rozmowa jest właśnie taką papką, z której niewiele wynika. I zapewne gdyby w rozmowie okazało się, że Kayah nie tylko dużo lata, ale lubi to i ma do powiedzenia o lataniu coś więcej niż to, że go nie lubi i że buraczki były za drogie, to nie byłoby wam przykro czytać komentarzy. Może zamiast użalać się nad tym jak wam jest przykro czytać, sensowniej będzie wyciągnąć wnioski na przyszłość i jeśli zabieracie się za takie tematy to robić to bardziej z głową i nie na podstawie wpisów o cenach w restauracji, które z lataniem nie mają mimo wszystko wiele wspólnego?….
piotrek737 2015-11-09 23:57   
piotrek737 - Profil piotrek737
Okrzyknęliście kiedyś ten portal Pudelkiem lotniczym, to macie to o co się tak bardzo prosiliście ;) A tak na poważnie, to panowie skąd tyle jadu i dogryzania? Czy wśród celebrytów nie ma ciekawych osób związanych z lotnictwem? Np. taki Tadeusz Sznuk, fanatyk latania, ma licencje, często komentuje pokazy i czy w przerwie od tych PR-owych papek serwowanych przez linię lotniczą nie chcielibyście czegoś takiego przeczytać? Kayah poszła na pierwsze bo akurat zaczęła pewien temat lotniskowy. Ale żadnych Kaś Cichopek czy innych tam Małgorzat Rozenek tu nie będzie ;) Poza tym Makswarych informacja o tramwajach, pociągach czy polskimbusie pojawia się tylko na Podrózach a nie na ogólnym paxie.
Makswarych 2015-11-09 23:33   
Makswarych - Profil Makswarych
Drogi adminie,
1) Może on się pojawiać i w ramach Pasażer Pudelek, ale jest widoczny zarówno w zwykłym, live i nasz.
2) Przykro czy nie, to jest konstruktywna krytyka i ma swoje powody. To jest portal ludzi lubiących lotnictwo, a nie celebrytów, więc nie dziwne, że ludzie się denerwują kiedy widzą wywiad z osobami, które nawet nie lubią latać ( już pomijam fakt, że z lotnictwem to ona ma tyle wspólnego co ja z uzbekistańskim tańcem ludowym )
admin 2015-11-09 19:30   
admin - Profil admin
Wywiady pojawiaja sie w ramach Pasazera Podroze to raz. Po drugie dziekujemy za sugestie co do nastepnych gosci, nie skorzystamy... Tak jak napisalismy mamy bardziej ambitne plany. Po trzecie... Przykro czytac niektore komentarze... :D
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy