Pliki cookies
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.

Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.

lub

Recenzja: Lounge Fantazja w Warszawie

Salon Fantazja jest jedną z czterech poczekalni biznesowych na warszawskim lotnisku. Przestronny lounge oferuje komfortowe warunki do odpoczynku i pracy przed lotem, a do dyspozycji gości jest przyzwoity bufet.

11/06/2015 12:54
<>

gość_51c81 - Profil
gość_51c81

Ile to jeden plus 4?

Warszawa górą! Faktycznie, oferta Poloneza poprawił się nieco ostatnio, ale szkoda, że tylko w wersji Elite. Korzystając jednak z karty Scandinavia Airlines wybieram jednak Fantazję, gdzie doświadczam spokoju i pełnego relaksu - czego nie widziałem jeszcze w salonie Polonez, nie wspominając już o tzw. "peakach"...
15/03/2017 19:25  

Rzeczywiście niektóre saloniki mają dodatkowe opłaty za niektóre usługi. Szczególnie alkohol może być płatny przy barze obsługiwanym przez barmanów, ale zazwyczaj jest tam również jeden rodzaj darmowego piwa, białego i czerwonego wina, i ewentualnie jakaś tania wódka. Za inne alkohole trzeba płacić. Czasem saloniki mają osobne sale konferencyjne do wynajęcia za dodatkową opłatą i niektóre usługi biznesowe mogą być płatne (np. korzystanie z faksu).
03/02/2017 18:28  

gość_ab4b7 - Profil
gość_ab4b7

@gość_037ef: To wcale nie jest głupie pytanie. Wręcz przeciwnie, uważam, że to jedno z mądrzejszych jakie tu widziałem. W salonikach lotniskowych zazwyczaj wszystko jest bezpłatne, chociaż bywają wyjątki. PS. głupie pytanie to typu: A dlaczego nie z Rzeszowa? albo ... Dlaczego LOT nie lata z Bydgoszczy do San Francisco? Pozdrawiam.
03/02/2017 08:36  

Mój ulubiony lounge w Warszawie! Może uboższy wybór ciepłych przekąsek, ale komfort odpoczynku niebo lepszy niż w zapchanym Polonezie!

@gość_037ef: W Warszawie płacisz 130 zł za wstęp i masz wszystko w cenie - przy dłuższym pobycie wyjdzie taniej niż wizyta w lotniskowej restauracji ;) Na świecie bywa różnie - czasem są bary z płatnymi alkoholami (np. w USA).
03/02/2017 00:22  

Nie ma poczekalni w WAW obsługującej pasażerów przylatujących i wysiadających w Warszawie. Takie saloniki mają tylko niektóre lotniska, np. FRA.

Tak, można wejść za nominalną sumę i wypić oraz zjeść ile się da.
02/02/2017 20:22  

gość_037ef, wszystko jest już wliczone. Nie trzeba za nic dodatkowo płacić.
Pytanie z innej półki: czy któraś z poczekalni w WAW obsługuje również pasażerów przylatujących?
02/02/2017 19:39  

gość_556d8 - Profil
gość_556d8

Czy mogłyby wreszcie zniknąć zdjęcia tego lansera sebers'a z pierwszej strony pasazer bo nie moge juz na nie patrzec. Zdobyl jedno polubienie w ciagu miesiaca, wiec z pewnosci wielu podziela moje zdanie, iż te jego selfie "jaki jestem piękny" są dobre na facebooka a nie na tym portalu.
02/02/2017 19:32  

gość_037ef - Profil
gość_037ef

Glupie pytanie - czy posilki/napoje w tego typu salonach sa dodatkowo platne? Tak czy inaczej, przy dlugim stop-overze z pewnosci warto sie skusic.
02/02/2017 18:15  

gość_3f02d - Profil
gość_3f02d

powiem krótko: pierwyj sort
02/02/2017 14:57  

<>

Wylot:
Przylot:
  • Data wylotu:
  • Data powrotu:
Pasażerowie:

Cel podróży: