Nowa linia Malaysia od września 2015 r.

Nowa linia Malaysia od września 2015 r. Nowy plan ratowania przewoźnika, to projekt Christopha Muellera, nowego prezesa Malaysia Airlines, który niedawno dołączył do zarządu malezyjskiego przewoźnika. Mueller odegrał ważną rolę m.in. w restrukturyzacji irlandzkiej linii Aer Lingus.Jedynym udziałowcem państwowej linii lotniczej jest fundusz Khazanah Nasional Berhad, który w najbliższym czasie zostanie mianowany...
29/05/2015 10:15   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
marqoos_pl 2015-07-04 18:32   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Mam nadzieję, że się im uda, bo jest to super linia. W ostatnich dwóch latach udało mi się być kilka razy na ich pokładzie i byłem bardzo zadowolony z komfortu, przesiadek, posiłków, obsługi i ceny biletu. A ich A380 nawet w economy są bardzo wygodne, przestronne i można mieć miejsca na górnym pokładzie :). Przesiadki w KUL sa bardzo szybkie i sprawne, a obsługa (zarówno naziemna, jak i pokładowa) jest zawsze bardzo profesjonalna i miła.
wroord 2015-05-30 20:30   
wroord - Profil wroord
Swego czasu bardzo dobra linia. A i teraz w skali swiatowej nie jest najgorsza, ale rzeczywiscie ostatnio cierpi z powodu nadszarpnietej reputacji. Mam nadzieje ze sie z tego wykaraska.
gość_4717d 2015-05-29 13:03   
gość_4717d - Profil gość_4717d
Strasznie pechowa linia. Ja bym nie wsiadł.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy