Oblatywacz: Alitalią do Bari

Oblatywacz: Alitalią do Bari Pasazer.com sprawdził włoską linię na łącznie czterech odcinkach: dwóch między Warszawą a Włochami (Rzymem i Mediolanem) oraz dwóch krajowych. Wszystkie podróże odbyły się w klasie ekonomicznej i nie obyły się bez niespodziewanych wydarzeń, z którymi przedstawiciele spółki zupełnie sobie nie poradzili.Aby dostać się do Bari niezbędna była przesiadka na lotnisku...
05/09/2015 11:43   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_9a7ee 2015-09-06 11:03   
gość_9a7ee - Profil gość_9a7ee
Trochę nieaktualny artykul, chociażby dlatego, że Alitalia odprawa się już w strefie C, Pan Redaktor krytykuje chaos wywołany przez pozar na lotnisku w Rzymie (u nas na pewno takiego nie było jak ładować kapitan Wrona...) Mam wrażenie ze ktoś chyba leciał "za karę" i w bardzo złym humorze....
camilio 2015-09-05 20:07   
camilio - Profil camilio
Odnoszę wrażenie, że najpoważniejsze zastrzeżenie dotyczą nie przewoźnika, a obsługi lotniskowej...
usuniety 2015-09-05 20:04   
usuniety - Profil usuniety
" Arogancja, z jaką personel pokładowy traktował pasażerów, przedrzeźnianie ich, niereagowanie na pytania bądź prośby" Lecialy redaktory i zadawali ciagle durne pytania pewnie tez o tasme klejaca to zalodze juz sie pewnie nie chcialo reagowac. Latalem takze Alitalia i wrazenia mialem bardzo dobre. Mile, usmiechniete i kulturalne zalogi, samoloty (w moim przypadku E175) byly zawsze czyste. A obsluga lotniska to juz przeciez inna bajka. I od Alitalii nie zalezy tez w tak duzym stopniu jak zbudowane sa terminale.
kemot97 2015-09-05 19:13   
kemot97 - Profil kemot97
Zeby relacja z podrozy stala sie "artykulem sponsorowanym", w ktorym sa zwykle tylko ochy i achy
Makswarych 2015-09-05 16:25   
Makswarych - Profil Makswarych
@kemot97 Po co miałaby sponsorować? :)
kemot97 2015-09-05 15:29   
kemot97 - Profil kemot97
Obstawiam, ze Alitalia nie zasponorowala biletu i redaktor placil z wlasnej kieszeni.
gość_98d6c 2015-09-05 13:56   
gość_98d6c - Profil gość_98d6c
Artykuł zwięzły i na temat. Moja uwaga, a w zasadzie pytanie do Pana Redaktora: proszę wyjaśnić mi czym jest na lotnisku "strefa sterylna"? Wiem czym jest strefa ogólnodostępna, strefa zastrzeżona czy nawet wiem co określa się mianem części krytycznej strefy zastrzeżonej w myśl przepisów dotyczących lotnisk i lotnictwa ale nie słyszałem o strefach sterylnych na lotniskach. Będę wdzięczny za wyjaśnienie mi tego drobnego szczegółu.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy