Bydgoszcz: Doskonałe wyniki w kwietniu

Bydgoszcz: Doskonałe wyniki w kwietniu Po spadkowym marcu, kiedy port lotniczy przez dwa tygodnie był zamknięty z powodu remontu odwodnienia drogi startowej, ruch w Bydgoszczy znacznie się zwiększył. Port zawdzięcza to przede wszystkim rosnącemu zainteresowaniu trasą Lufthansy do Frankfurtu oraz dwóm połączeniom z oferty Ryanaira: do Glasgow International oraz do Dusseldorfu-Weeze. 
05/05/2015 15:01   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_4ba27 2015-05-05 21:10   
gość_4ba27 - Profil gość_4ba27
gość_29e0b: latają z Bydgoszczy do Australii? ;-)
gość_290c6 2015-05-05 20:47   
gość_290c6 - Profil gość_290c6
gość_29e0b: dojazd pociągiem na lotnisko w Gdańsku diametralnie poprawi się za cztery miesiące. Ale jak już dojedziesz to musisz jeszcze mieć możliwość wylotu i tutaj GDN ma zdecydowaną przewagę nad BZG. Ostatnio na GDN widziałem rejsowe busy do Bydgoszczy, może to usprawni Twoje podróże.
matbit 2015-05-05 20:20   
matbit - Profil matbit
Jak na razie wszędzie piękne wzrosty tylko pogratulować. We Wrocku też 16% na plus, a jutro ponoć o 12-tej Ryanair ma ogłosić na konferencji we Wrocku coś nowego.
gość_29e0b 2015-05-05 20:13   
gość_29e0b - Profil gość_29e0b
Latam nieraz z Gdanska ale polaczenie na lotnisko nie jest az tak wspaniale z dworca pkp autobus jedzie dosyc dlugo wiec wole jak mam mozliwosc jeciec z Bydzi od mamy na lotnisko mam 5 min a Gdansk to zawsze wyprawa wiec wole juz ze Stansted jechac pociagiem do domu dalej a leciec BZG ale w czerwcu przylatuje i wracam Wizarem LUT -BZG - LUT moze kiedys zawita na stale kierunek Luton. Ten weekien z Wizz powinien dac odpowiec czego oczekuja bydgoszczanie
gość_8f903 2015-05-05 17:57   
gość_8f903 - Profil gość_8f903
Tyle że toruński marszałek Całbecki chyba nie bardzo chce rozwoju portu lotniczego w Bydgoszczy. Po co były połączenia Eurolotu do Warszawy za 12mln zł? Trzeba było tą kase dac Wizzairowi, to byśmy dostali kilkanaście połączeń plus bazę operacyjną. Ale to oznaczało by rozwój czegoś co jest w Bydgoszczy, a nie Toruniu, dlatego kasę dostał Eurolot na wożenie polityków, much i powietrza. Smutne to bardzo, ale Bydgoszcz ma słabych polityków, więc nie ma się czego spodziewać. Dobrze że PKP wyremontowało tory do Poznania i Gdańska. Obecnie najszybsze pociągi jadą tam w Bydgoszczy w półtorej godziny. Zatem można ostatecznie lecieć z Gdanska albo Poznania.
gość_29e0b 2015-05-05 15:43   
gość_29e0b - Profil gość_29e0b
zapomieliscie dodac ze to i tak mniej niz wkwietniu 2013 r Dopoki Rayanair nie bedzie miec konkurencji to niewiele sie zmieni Ja sam czesto latam do Bydgoszczy z Londynu i brakuje mi polaczen z Luton bo na Stansted jest duzo dalej a i ceny biletow ze wzgledu na brak konkurencji nie powalaja na kolana
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy