Oblatywacz: Klasy premium w Aerofłocie

Oblatywacz: Klasy premium w Aerofłocie Pasazer.com przetestował klasę biznes Aerofłotu na locie z Moskwy-Szeremetiewa do Bangkoku, a klasę ekonomiczną premium na połączeniu powrotnym. Obydwa loty były obsługiwane samolotem boeing 777-300ER. → Rok temu oblataliśmy klasę ekonomiczną Aerofłotu w rejsie z Warszawy do Moskwy. Amerykańskie odrzutowce dalekiego zasięgu to najmłodszy typ samolotu...
20/12/2014 10:52   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_735f3 2016-06-14 18:01   
gość_735f3 - Profil gość_735f3
Niestety firma nadal nie potrafi sobie poradzić z likwidacją szkody - kilka tygodni temu leciałem z rodziną z Moskwy do Warszawy, zgubiono nasze 4 walizki (podobnie jak 30 innych bagaży z tego lotu!), dwa dni później odnalazły się, ale WSZYSTKIE uszkodzone. I wtedy się zaczęło - złożenie reklamacji to konieczność 5-krotnego wysyłania tych samych dokumentów do jakiejś firmy zewnętrznej (Dolfi1920), która później proponuje w zamian jakąś najtańszą chińszczyznę. Ale nawet nie o to chodzi, chodzi o komunikację i traktowanie klienta. Reklamacja na te usługi zgłoszona do Aeroflotu w Moskwie oraz w Warszawie pozostała bez echa... No ale widać, że już nie zależy im na wizerunku.
gość_0609b 2015-04-27 12:44   
gość_0609b - Profil gość_0609b
Ja lecialem z nimi pare razy i bylem pod wrazeniem. Jedyna z niewielu lini w Europie majaca "prawdziwa" business class z wygodnymi fotelami nawet w waskich kadlubach. Do tego nienaganny serwis, bardzo pozytywne doswiadczenie.
A co do alkoholu w eco to bylem zdumiony, ze LH serwuje nawet na liniach krajowych piwo czy wino. W SU nie ma tego bo w przeszlosci ludzie nie znali umiaru i dostarczalo to wielu problemow dla zalog pokladowych. Wiec mozna to w pelni zrozumiec.
Aeroflot jest naprawde solidnym i o wiele lepszym przewoznikiem niz sie powszechnie wydaje.
ortler 2015-04-27 11:29   
ortler - Profil ortler
Re: gość_6955f + gość_fa590: Dla zainteresowanych podaję dokładną datę opisanego wcześniej lotu aeroflotem z "dodatkowym atrakcjami": 27 VIII 2010.
gość_fa590 2014-12-22 11:37   
gość_fa590 - Profil gość_fa590
Kiedy odbył się opisywany lot? Leciałem na tej trasie równo rok temu i klasa premium już działała. Poza tym, w obydwu rejsach były dwa ciepłe posiłki, a śniadanie w economy było sto razy obfitsze niż to w biznesie prezentowanie na zdjęciu.
gość_c3f4e 2014-12-22 10:01   
gość_c3f4e - Profil gość_c3f4e
@BA850 W Air Canada też nie ma problemu
pablakiss 2014-12-21 20:13   
pablakiss - Profil pablakiss
@gość_6955f- czytaj ze zrozumieniem,., było pytanie,., jest odpowiedz... Ja ja poprostu rozszezylem aby nie bylo zbednych pytan,., ,,,
gość_69b75 2014-12-21 20:06   
gość_69b75 - Profil gość_69b75
@BA850: Lufthansa oferuje na wszystkich trasach i wszystkich polaczeniach bezplatne napoje alkoholowe. Austrian tez, Alitalia rowniez.
gość_6955f 2014-12-21 18:55   
gość_6955f - Profil gość_6955f
Jezeli oceniacie linie pod katem odstepnosci bezplatnego alkoHolu - to gratuluje.

ORTLER - a w ktorym to bylo roku ? 1980? Bo obecnie Aeroflot ma jedna z najmlodszych flot w Europie. Chyba ze leciales innymi liniami,
BA850 2014-12-21 18:03   
BA850 - Profil BA850
@pablakiss: pytam odnośnie artykułu - autor napisał, iż Aeroflot nie podaje alkoholu w economy premium na locie długodystansowym... dlatego mnie to zdziwiło. w BA na nocnych lotach z USA do Lonynu normą jest, że stewardzi rozdają podwójne drinki, by pasażerów szybciej uśpić ;)
pablakiss 2014-12-21 17:15   
pablakiss - Profil pablakiss
@BA850- w LH i AB do BKK ,., nie było bynajmniej problemu z alkocholami,.Na nocnym locie w LH w srodkowej kuchni (744) stewki zostawily nawet kilka browarow ,., win,., i butelke wodki i whyskey i,,,,,,,,,,poszly spac ;)
ortler 2014-12-21 16:37   
ortler - Profil ortler
Miałem nader wątpliwą przyjemność korzystania z tej linii. Trasa: Mineralne Wody - Moskwa SVO podczas powrotu ze wspinaczki na Elbrus. Już wsiadając żałowałem, że znam się cokolwiek na samolotach. Skrzydła składały się z łat łatanych kolejnymi łatami - nie było tam chyba ani 1 m^2 oryginalnego poszycia. Ale w prawdziwe przerażenie wprawiły mię oderwane fragmenty blachy poszycia przy oknach ! W środku samolotu stewardesy wymalowane, jakby stały pod latarnią czekając na klienta i zarobek. Ich znajomość języka angielskiego nie odbiegała poziomem od znajomości chińskiego. Ale najzabawniejsza była 'kawaleryjska jazda', którą zaoferował nam pilot. Być może był to były pilot wojskowy, z czego pozostały mu zachowane z okresu służby nawyki, gdyż maszyna co jakiś czas gwałtownie wznosiła się, po czym opadała niemal na granicy przeciągnięcia. Oczywiście powodowało to przerażone krzyki niektórych pasażerek, co nie robiło żadnego wrażenia na personelu pokładowym, zapewne przywykłym do tego typu efektów. Taki przebieg lotu nie robił na mnie również większego wrażenia, gdyż przyzwyczajony jestem do latania awionetkami (licencja PPL); nasunęły mi się jednak podejrzenia, że piloci mogli być w stanie rozpoczętej jeszcze przed lotem intensywnej 'wewnętrznej dezynfekcji'. Lądowanie przebiegło jednak bez większych problemów, podobnie jak przelot SVO - WAW. Przestrzegam więc osoby o słabszych nerwach przed podróżą Aerofłotem, zwłaszcza na liniach wewnętrznych; jeśli jednak ktoś jest amatorem mocnych wrażeń, Aerofłot jako przewoźnik jest doskonałą opcją, a przypływ adrenaliny - gwarantowany.
BA850 2014-12-21 16:36   
BA850 - Profil BA850
czy BA jest jedyną linią, która za free serwuje alkohol w każdej klasie podróży? nawet na lotach domestic można sobie wypić gin z tonikiem bez problemu...
gość_221cc 2014-12-21 11:41   
gość_221cc - Profil gość_221cc
ubolewam nad kasacja połączenia KRK-MOSKWA.....przez aeroflot
gość_f01ae 2014-12-21 11:26   
gość_f01ae - Profil gość_f01ae
Po przeczytaniu artykułu uważam, że klasa Business jednak odbiega jakościowo od innych linii europejskich ( np. Lufthansy czy Air France ) nie wspominając o liniach azjatyckich. Aerofłot ma gorsze: saloniki, posiłki na pokładzie, układ foteli w kabinie - a nawet jakość ich wykonania.
pablakiss 2014-12-21 10:21   
pablakiss - Profil pablakiss
@gość_70fd0 We wrezsniu leciiałem na trasie Rzym-Male SriLankan a znajomi Wawa-Male Aeroflotem . Nie wiem jak biznes w SriLankan ale z rozmów wynika ze Aeroflot bardzo słabo wypadł w economy w porównaniu ze SriLankan ,., nie mówiąc o 2-óch ciepłych posiłkach i open barze w economy .Mam kilka fotek odnosnie menu i napojow i alkocholi , jesli kogos to interesuje,,., A tak w ogóle to nastepny oblatywacz proponuje SriLankan do Colombo w biznes,., bo sam jestem ciekawy jak wyglada .
gość_dd8e0 2014-12-21 10:13   
gość_dd8e0 - Profil gość_dd8e0
Ja tez jestem zdania, ze Aeroflot oferuje produkt wysokiej jakosci, oby tak dalej.
gość_2c5d2 2014-12-21 02:18   
gość_2c5d2 - Profil gość_2c5d2
Jeden CIEPLY posilek na trasie - podobnie jest w liniach zachodnioeuropejskich:)
hariko 2014-12-21 01:53   
hariko - Profil hariko
gość_84271, w chwili redakcji mojego postu , blad nie byl poprawiony...czytaj ze zrozumieniem...:)
gość_52b4f 2014-12-20 21:52   
gość_52b4f - Profil gość_52b4f
Niby klasa biznes taka godna polecenia... Jednak po przeczytaniu recenzji mam zupelnie odmienne zdanie
gość_70fd0 2014-12-20 20:13   
gość_70fd0 - Profil gość_70fd0
Latam z Berlina do Moskwy 2 razy w miesiacy, tylko Aeroflotem.

Uwazam, ze na tej trasie nie ma lepszej linii (Aeroflot duzo lepszy niz AirBerlin) i to samo dotyczy lotow na Wschod - nie zamienie Aeroflotu na zadna inna linie.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy