Ryanair: Z Modlina do Kopenhagi

Ryanair: Z Modlina do Kopenhagi Loty irlandzkiej linii niskokosztowej z Kopenhagi do Modlina będą obsługiwane raz dziennie przez 7 dni w tygodniu. Nieznany jest jeszcze dokładny rozkład połączeń, ale ponieważ loty będą wykonywane przez samolot zbazowany w Danii, to nie należy spodziewać się ani bardzo wczesnego, ani bardzo późnego wylotu z Modlina. To już 33. kierunek w letniej siatce połączeń...
29/10/2014 10:07   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gość_96877 2014-11-06 14:32   
gość_96877 - Profil gość_96877
Ciekawostki z WMI!!! "Przedwczoraj uruchomiony został nowy sklep z kawiarnią i jeszcze w tym miesiącu otworzymy minimarket, a w przyszłym aptekę."!!!!!!! To te newsy miał na myśli Infomodlin? ;)
zobacz link
gość_33ed3 2014-11-05 13:22   
gość_33ed3 - Profil gość_33ed3
Fajnie, że Ryan otwiera CPH-WMI. Norweg nie mógł się na to zdecydować, Wizz lata do Malmo ale tylko 3-4 razy w tyg, a Lot i Sas maja ceny z kosmosu. Teraz nareszcie będzie można się dostać do Kopenhagi za jakąś rozsądną kasę.
gość_df829 2014-10-31 13:20   
gość_df829 - Profil gość_df829
No proszę :))) Aż dziwne, że wyświetlane od jakiegoś czasu reklamy u góry (baner) lotniska w Kopenhadze na stronie pasażer.com nie dały mi do myślenia ;)
gość_a30ab 2014-10-31 12:49   
gość_a30ab - Profil gość_a30ab
@infomodlin O tym, że rozmowy prowadzone są z nowymi przewoźnikami to wszyscy wiedzą i podobne stwierdzenie można przypisać do każdego innego lotniska więc pisanie takich informacji nie ma sensu, gdyż jest to jak zdanie: "jutro będzie pochmurnie lub słonecznie". I to i to jest prawdziwe. Zatem nie pisz takich newsów, gdyż są bez sensu i nie przekazują żadnej informacji. Natomiast jeśli będziesz znał konkret, czyli datę, nazwę przewoźnika lub trasę na jakiej ma latać to na takie informacje czekamy z niecierpliwością :) Koniec i kropka.
Kelo 2014-10-31 12:49   
Kelo - Profil Kelo
Proszę Państwa, aby te liczne wojenki z użytkownikiem infomodlin toczyły się jednak na priv, niekoniecznie zaśmiecać stronę. Później człowiek wartościowej informacji nie jest w stanie dostrzec, przed nadmiar bezwartościowych komentarzy, które kompletnie nie są związane są z tematem lotnictwa.
usuniety 2014-10-31 12:30   
usuniety - Profil usuniety
No ciesze się ze zrozumiałeś :) Pozdrawiam
infomodlin 2014-10-31 12:26   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ pozdrawiam :-)
usuniety 2014-10-31 12:17   
usuniety - Profil usuniety
Widocznie muszę cie uczyć jak pisać bo tego nie umiesz. I nie jestem hejterem(widzę strasznie lubisz to słowa bo rzucasz nim jak mięsem :) ) ale aż zmusiłeś mnie do zalogowania się na pasazer.com kiedy czytałem te Twoje naciągane wypociny. Jeżeli mam Ciebie nie ciągnąc za język to zamilcz na temat nowego przewoźnika do momentu kiedy będziesz coś mógł konkretnego napisać!
gość_da227 2014-10-31 12:16   
gość_da227 - Profil gość_da227
Widocznie muszę cie uczyć jak pisać bo tego nie umiesz. I nie jestem hejterem(widzę strasznie lubisz to słowa bo rzucasz nim jak mięsem :) ) ale aż zmusiłeś mnie do zalogowania się na pasazer.com kiedy czytałem te Twoje naciągane wypociny. Jeżeli mam Ciebie nie ciągnąc za język to zamilcz na temat nowego przewoźnika do momentu kiedy będziesz coś mógł konkretnego napisać!
infomodlin 2014-10-31 12:02   
infomodlin - Profil infomodlin
Port Lotnicz Warszawa-Modlin był jest i będzie skazany na sukces. Takie lotnisko jest potrzebne aglomeracji Warszawskiej, tak się dzieje podobnie w innych krajach UE.
Lotnisko ma 2 lata przeszło tyle co nie jedno lotnisko.... od otwarcia po zamknięcie i ponowne otwarcie. Non stop są naprawiane błędy Modlin nie zakrywa pod dywan błędów tylko je naprawia. Co do przewoźnika będzie rozmowy trwają bliżej jest zakończenie jak początku tych rozmów cierpliwie proszę czekać.
Co do hejterów życzę wam powodzenia słowa obraźliwe na moją osobę czy na lotnisko nas nie osłabiają tylko wzmacniają proszę mi wierzyć merytorycznie porozmawiać można
krytyka jest potrzebna bo dzięki krytyce te lotnisko jest z każdym dniem lepsze ,, dziękujemy '' Życzę wam miłego weekendu... POZDRAWIAM
infomodlin 2014-10-31 11:57   
infomodlin - Profil infomodlin
gość_3cc97@ Panie incognito ! najlepiej żebyś się nie wypowiadał na temat osób trzecich
........ od roku piszę o ,, rozmowach z przewoźnikami '' a nie o dacie ogłoszenia przewoźnika trzeba wrócić do podstawówki tam nauczą czytać ze zrozumieniem :-)
co do PR to życzę powodzenia to co piszesz świadczy tylko o twojej kulturze
infomodlin 2014-10-31 11:44   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ nie ucz mnie co mam pisać i jak pisać...... nie ciągnij mnie za język bo i tak nic nie powiem.. jeśli wszystko będzie dopięte na ostatni guzik wtedy napiszę ,, info '' tak jak robiłem to zawsze...... nie baw się w hejtera
gość_3cc97 2014-10-31 09:58   
gość_3cc97 - Profil gość_3cc97
Naprawdę ekscytujecie się tym co @infomodlin napisał? Ten sam bełkot od kilku miesięcy. Ponad rok poznajemy nowego przewoźnika i dalej nic. Żenujące jest to, że nikt z Modlina nie poprosił o usuwanie jego komentarzy ze wzgledu na szkody PR-owe dla tegoż lotniska. No chyba, że @infomodlin to rzecznik Pani B.Wcale bym się nie zdziwił bo ani jedno ani drugie nie ma pojecia o tym co mówi i pisze.
usuniety 2014-10-31 09:15   
usuniety - Profil usuniety
No tak właśnie myślałem. No rozumiem jeżeli masz tajne informacje i ich ujawnienie może zaszkodzić dalszym negocjacjom.....tylko powiedz mi po jaką cholerę piszesz te głupoty w stylu zaraz, jutro, niedługo bliżej niż dalej nowy przewoźnik!!! jeżeli nie wiesz, albo wiesz a nie możesz powiedzieć to naprawdę nic nie mów na ten temat. Robisz strasznie zły PR lotnisku Modlin. Ja strasznie jestem/byłem za tym lotniskiem to czytając Twoje posty i ich styl zaczynam naprawdę źle życzyć temu lotnisku! Więc info tak jak mówisz 100% sprawdzony informacji i wszyscy będziemy zadowoleni :)
infomodlin 2014-10-30 22:39   
infomodlin - Profil infomodlin
dareck@ to fakt z tymi zmianami
dareck 2014-10-30 22:28   
dareck - Profil dareck
infomodlin: nie żartuj z tymi przeprosinami, ostatecznie to nie ja, ale Ty musisz się użerać cały czas z wielbicielami, których sam dokarmiasz :D
A głos zabrałem tu tylko dlatego, że post jaszunskiego wyróżniał się objętością i - mimo dramatycznego tonu - stanowił spójną i rzeczową wypowiedź, a nie jednozdaniowe czatopodobne odniesienie do jakiegoś wcześniejszego posta...
Niestety redakcja portalu pozostaje głucha na sugestie, żeby umożliwić prowadzenie dyskusji w wątkach, albo chociaż dać wybór, ile wypowiedzi ma się pojawiać jednocześnie na stronie. Co gorsza, po ostatniej zmianie szaty graficznej zniknęła też możliwość oceniania postów :/
infomodlin 2014-10-30 22:05   
infomodlin - Profil infomodlin
Osseanfree@ nie odpowiem, mam nadzieje że to rozumiesz czemu ?! ale ten czas jest bliżej jak dalej
usuniety 2014-10-30 21:30   
usuniety - Profil usuniety
info jakie nerwy ;) totalny spokój w oczekiwaniu na Twoje odpowiedzi mam nadzieje? :)
gość_f8c55 2014-10-30 21:09   
gość_f8c55 - Profil gość_f8c55
@Osseanfree odpowiedzi żadnej się nie doczekasz od @infomodlin. To tylko taki kiepski jasnowidz,który śledzi portale lotnicze w poszukiwaniu najnowszych informacji, aby przekazać je dalej na forum pasazer.com udając,że już dawno o tym wiedział. Jutro się powinny jakieś widzenia objawić wg tego co @infomodlin pisał. Pewnie po tym jak już będzie napisane przez kogoś innego.
gość_60b08 2014-10-30 21:08   
gość_60b08 - Profil gość_60b08
@ gość_e4863 Warto sięgnąć do źródła i poczytać opinię:
WMI isn’t exactly the picture of comfort and modernity. However, relative to other secondary low-cost carrier airports, it is a step above. Unlike the other winners on this list, WMI does offer free unlimited Wi-Fi, a decent number of power sockets and an overall clean environment. Connections into the city center take just under and hour, be it by public or private transport – and thankfully the former is oddly convenient!

Biorąc pod uwagę, że na lotnisku nie ma jeszcze ruchu 24h a ilość punktów gastronomicznych i usługowych wzrasta z każdym miesiącem WMI w 2015 na tej liście na pewno nie będzie...
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy