Ryanair w Izraelu?

Ryanair w Izraelu? Niedługo polecimy do Izraela tanimi liniami lotniczymi. Lotami zainteresowany jest m.in. irlandzki Ryanair, oraz Słowacki SkyEurope. Reprezentanci irlandzkiego przewoźnika są już po spotkaniu z izraelskimi przedstawicielami turystyki. W najbliższym czasie, okaże się czy Ryanair pojawi się na izraelskim niebie. Także SkyEurope ogłosił plany otwarcia połączenia Bratysława...
28/12/2007 02:56   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
aynis 2008-01-02 19:21   
aynis - Profil aynis
Kto pierwszy ten lepszy - Ci co przyjechali wcześniej dostali karty pokładowe, a potem się skończyły...
paolo-79 2008-01-02 19:09   
paolo-79 - Profil paolo-79
haha a ja wlasnie chyba zakapowalem kto to Disorder..to nasz stary kolega z forum w nowym wcieleniu..ale nie powiem kto:)))pozdrawiam,disorder:))podobal mi sie bardziej stary nick:)))
andrzej500 2008-01-02 19:08   
andrzej500 - Profil andrzej500
mogli chociaż wziąć liczydło i przekładać koraliki :)
andrzej500 2008-01-02 19:04   
andrzej500 - Profil andrzej500
gdyby były miejsca numerowane przy odprawie, to by się na pewno zorientowali
kubik 2008-01-02 18:59   
kubik - Profil kubik
to w check-in nie widzieli że nagle zrobiło się max? i dalej odprawiali?
aynis 2008-01-02 18:34   
aynis - Profil aynis
No dokładnie! Ja w niedzielę lecę z GDN do LGW właśnie EZY, mam nadzieję, że bez żadnych atrakcji... Ale skoro udało mi się bez problemów wylecieć z LHR przed świętami to chyba nie będzie tak źle ;)
hamburg 2008-01-02 18:32   
hamburg - Profil hamburg
overbooking ;-)
hamburg 2008-01-02 18:31   
hamburg - Profil hamburg
Myslalem ze w LCC (stenus: proze zadnej dyskusci na temat czy LCC czy nie) nie ma cos takiego jak overboking. aynis: Uwazaj, zebys nie zostala w GDN.
aynis 2008-01-02 18:28   
aynis - Profil aynis
Właśnie przed chwilą podawali informację w TV, jak to EasyJet zrobił overbooking na dzisiejszy lot z GDN do LGW - odprawili pasażerów, po czym się okazało, że jest o 20 osób za dużo. Nie zostali wpuszczeni na pokład, utknęli od rana na lotnisku. Podobno mają odlecieć wieczornym lotem Wizzaira.
adams 2008-01-02 18:02   
adams - Profil adams
FRajanie FRanco FRanusiu MOL-u Ryanie w jednj osobie czekamy :))))
hamburg 2008-01-02 17:56   
hamburg - Profil hamburg
;-)))) Chyba wszystcy oczejuja taka promocje za 0,01€. FR czekamy. Mialem taka nadzieje ze na nowy rok da taka promocje.
adams 2008-01-02 17:53   
adams - Profil adams
HAM w kodzie IATA ;) nie po prostu zachecam go w twoim imieniu do odbycia podróźy do Chin, ale wątpie czy stenus się skusi, pewnie oczekuje jak i ja na promo FRancy 0,01 ;))) A z cały sumieniem moge stwierdzić ze jestem czysty jak łza jeżeli chodzi o promile sylwestrowe ;)))
hamburg 2008-01-02 17:43   
hamburg - Profil hamburg
adams: Mi tu nie chodzi o sport...poprostu mie ciagnie do Chin. Chcem poznanc ich kulture. Jeszecze nigdy tam nie bylem. No i najwazniesze jest dla mnie dobaczyc chinski mur.// Widac ze adams jeszcze po sylwestrze nie wyczwezwial jak juz do siebie sam mowi ;-))))) (Taki maly zarcik)// adams: chcesz sie pozbyc Stenusa? ;-)))))
adams 2008-01-02 17:37   
adams - Profil adams
o boshe zamiast adams ma tam być Hamburg ;))) mała pomyłeczka- oczywiście nie pisze sam do siebie ;)))
adams 2008-01-02 17:36   
adams - Profil adams
adams: ja nie przepadam za sportem więc i tak mnie tam nie ciągnie znaczy się na wschód. Zamierzam wybrać sie w lipcu do Reykjaviku to moje malutkie marzenia a z tych większych to odwiedziny cioci w Los Angeles. Przelot z instruktorem cessną nad Hollywood to bezcenna sprawa ;-) Oczywiście musze się pośpieszyć z zakupem Biletu raczej z British Airways lub Deltą. A ty Hamburg namawiaj dalej Stenusa na wyjazd do Pekinu ;))
hamburg 2008-01-02 17:23   
hamburg - Profil hamburg
adams: Rezerwowalem wczoraj i mialem na prawde szczescie...jak w ostatnich dniach opserwowalem ceny...to najtasze ceny byly u AY za 684€ return....chcialem juz rezerwowac ale cos mi mowilo rzeby otczekac do nowego roku...i faktycznie wczoraj u SAS byl lot return za 553€. Czili mnostwo zaoszczedzilem. Wczoraj wieczorem z ciekawosci chcialem jeszcze raz sprawdzic cene i ten sam lot byl za 663€. Naprawde mialem farta. ;-)
adams 2008-01-02 17:03   
adams - Profil adams
Hamburg:Mam takie skromne pytanko-a ile bilecik kosztował return ??? z góry uprzejmie dziękuje za odpowiedź ;P
hamburg 2008-01-02 16:59   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Lec ze mna ;-) Obejzymy sobie razen chinski mur ;-)
humbak 2008-01-02 16:49   
humbak - Profil humbak
Hamburg: Życzą sobie, bo już widocznie najniższe taryfy wykupione. A widziałem, że lecisz przed olimpiadą, ale tak sie zadroczyłem. Zabawnie wygląda ten Snowflake zamiast SAS. hihihih
hamburg 2008-01-02 16:42   
hamburg - Profil hamburg
stenus: Nie, jak wydzisz po datach jest to przed olympiada. Zobaczae te wszystkie przygotowania. NIe chcialem leciec na olympiade po w tedy juz za sam lot bys byl rozrabowany w bialy dzien. ;-)))) Szok co zycza sobie linie lotnicze ta bilet do PEK w czasie olympiady.
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy