Pasazer.com z nową stroną internetową

Pasazer.com z nową stroną internetową Tegoroczny sierpień będzie jednak szczególny. Nie tylko dlatego, że to już 10. urodziny portalu. W tym roku jako niespodziankę przygotowaliśmy coś znacznie większego niż konkursu. W swój jedenasty rok Pasazer.com wchodzi z zupełnie nową stroną internetową! To nie tylko zmiana grafiki i układu strony, nie tylko zwiększenie jej czytelności, funkcjonalności jak i...
01/08/2014 10:22   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
admin 2014-08-20 17:31   
admin - Profil admin
Działa już rss i zapamiętywanie logowania.
gość_e6b3a 2014-08-12 08:26   
gość_e6b3a - Profil gość_e6b3a
W kalendarzu lotów brakuje możliwości ustawienia kolejności lotów oraz importu lotów z innych stron jak: flightmemory czy openflights
gość_d1278 2014-08-10 11:10   
gość_d1278 - Profil gość_d1278
Czy będzie wersja dla czytników internetowych, tzn. rss? Feedly nie wyszukuje obecnie, przez co nie mam Was jak czytać
mirekk 2014-08-08 19:45   
mirekk - Profil mirekk
Kalendarz jest mało przejrzysty, jakieś błędy wyskakują w cokolwiek się naciśnie, nie wyświetla się po najechaniu na ikonki do czego służa przyciski w kalendarzu (podjerzewam że usuń i edytuj, ale warto dodać krótki opis). Mapa też była dużo lepsza wcześniej, bardziej przejrzysta. Przy czytaniu wiadomości po prawej stronie pojawia się tylko: Ostatnio na forum i Najnowsze tematy na forum. Dlaczego nie ma listy newsów, tylko trzeba za każdym razem wracać na główną? Trochę bez sensu..
gość_4d863 2014-08-07 17:11   
gość_4d863 - Profil gość_4d863
tu gość 4d863: @admin: to w jaki sposób uzyskać/odzyskać dostęp do mojego konta?
admin 2014-08-07 17:07   
admin - Profil admin
gość_4d863: Nie, nie będzie możliwości logowania się przez login - z przyczyn bezpieczeństwa danych użytkownika.
admin 2014-08-07 13:15   
admin - Profil admin
Zmieniliśmy już "Kalendarz lotów" w części ogólnodostępnej jak i panelu użytkownika. Mam nadzieję, że jest przejrzyściej i wygodniej:)
gość_4d863 2014-08-07 13:03   
gość_4d863 - Profil gość_4d863
czy będzie możliwość logowania się przez login? Niestety nie mam możliwości zalogowania się przez konto pocztowe (przekierowuje mnie na profil, który kiedyś usunąłem) i nie mogę zalogować się na swój profil ....
gość_bd1bc 2014-08-07 12:30   
gość_bd1bc - Profil gość_bd1bc
Na początku 100 lat, tyle samo startów i lądowań i gratulacje :)
I drobna uwaga. Być może ktoś już o tym pisał, jeśli tak, to przeprasza za dublowanie :)
W starej wersji strony, pod komentarzami była opcja "dodaj link". Czy jest możliwość jej wprowadzenia również na nowej stronie? Ewentualnie możliwość dodania kilku linków?
admin 2014-08-06 13:38   
admin - Profil admin
Spokojnie, pojawi się.
marcowy 2014-08-06 13:29   
marcowy - Profil marcowy
mam pytanie. Jaki jest istnienia Kalendarza wydarzeń lotniczych jeżeli tam nic nie ma ?
gość_79a12 2014-08-05 15:30   
gość_79a12 - Profil gość_79a12
Niestety, forum zostało zarżnięte. Trzeba znaleźć artykuł, który się kiedyś skomentowało, pod tym widać tylko kilka komentarzy, potem trzeba nacisnąć więcej, a dalej widać tylko 10. Zwyczajnie się nie chce. Czemu nie można pokazywać całej dyskusji, tak jak to robi rynek-kolejowy.pl?
gość_bd1bc 2014-08-05 10:03   
gość_bd1bc - Profil gość_bd1bc
marcowy: ruch na forach jest rzeczywiście mniejszy. Jeden z powodów to pewnie wakacje. A drugi - może się mylę, ale w krótkim czasie jako "gość" można dodać tylko jeden komentarz.
usuniety 2014-08-04 11:58   
usuniety - Profil usuniety
Szanowna Redakcjo! Mam kilka zastrzeżeń dotyczących nowej strony internetowej. To takie drobiazgi, ale dobrze byłoby je poprawić. We wcześniejszej wersji strony - chodziły bez zarzutu:
1. Przy przechodzeniu na nową wersję pozmieniały się zupełnie rodzaje samolotów do połączeń w kalendarzu lotów. Musiałem poświęcić dużo czasu żeby wszystko naprawić...
2. Brak jest w kalendarzu możliwości wyboru Bombardiera Dasha Q400-NG.
3. Brakuje linii Thai Air Asia (FD)
4. Nie ma możliwości wpisywania LF powyżej 100%, a wiadomo, że czasem się to zdarza.
5. Nie ma możliwości edycji niektórych elementów wprowadzonego lotu. Nie można zmienić linii, miast wylotu. Skutkuje to tym, że trzeba lot skasować i wprowadzić od nowa...
6. Nie ma możliwości wprowadzania lotów starszych niż 2014.
Poza tym strona wygląda świetnie. Dobra grafika, ładna i przyjemna dla oka kolorystyka. Oby tak dalej!
Pozdrawiam :)
marcowy 2014-08-04 10:05   
marcowy - Profil marcowy
wydaje mi się że ruch na foracj też jakiś mniejszy....ale może to tylko moje wrażenie....
spotter10 2014-08-04 10:02   
spotter10 - Profil spotter10
Wchodzę na nową stronę już któryś raz i szybko muszę z niej uciekać. Na poprzedniej mogłem siedzieć nawet pół godziny do godziny i spokojnie sobie wszystko czytać, teraz po 10 min muszę uciekać. A wszystko przez oczoj...ne kolory!!! Te blady w tle, zmywający się z białym jest tragiczny. Ja wiem, że jednym to się podoba a innym nie - dlatego proponuję wprowadzić rozwiązanie zaczerpnięte z Airliners.net - niech każdy użytkownik wybiera sobie swoje własne tło z 5 dostępnych.

Wiele innych rzeczy co do których mam wątpliwości zostały opisane przez przedmówców. Mam nadzieję, że faktycznie zostaną wzięte pod uwagę i to poprawicie. Bo strona wcześniej była naprawdę fajna i chciało się na nią wchodzić kilka razy dziennie, by sprawdzić czy nie ma jakiegoś nowego, gorącego news'a. Obecnie... eeee, nie za bardzo mnie przyciąga.

A co do wyszukiwarki - że poprzednio były aż 3 na stronie? Cóż, widać były tak zrobione, że nawet nie zwracałem na to uwagi (mnie to nie interesowało). Obecnie rzuca się w oczy. Sorry, ale powtórzę się - albo chcecie nadal być najlepszym portalem branży lotniczej w Polsce z opcją wyszukiwania lotów, albo kolejną stroną wyszukiwarką z informacjami z kraju i świata.
admin 2014-08-04 00:01   
admin - Profil admin
@wojtek: Taka opcja jak najbardziej będzie.
wojtek 2014-08-03 23:24   
wojtek - Profil wojtek
Dałoby się wprowadzić opcję, aby zarejestrowani użytkownicy byli zapamiętani i nie było konieczności logowania się za każdym razem?
admin 2014-08-03 19:05   
admin - Profil admin
@kasjanek: Już Ci odpowiadam. PasażerPro jak i PasażerPodróże nie są wydzielone z Pasażera. Pro (jak i Podróże) to nowe działy - pierwszy dedykowany branży, drugi dedykowany turystyce, niekoniecznie lotniczej. I tam będą się ukazywały informacje stricte związane z tematyką branżową bądź turystyczną, które do ogólnego Pasażera nie zawsze się nadawały, bądź były bardzo niszowe. 

Takie rzeczy jak statystyki portów, Oblatywacze czy Bliżej świata będą publikowane tak jak dotychczas również(!) w podstawowym Pasażerze - i tu w tematyce nie zbyt wiele się zmieni. A w Podróżach Oblatywacz i Relacje z Podróży mają swój dział i są zgrupowane i widoczne (w starym Pasażerze tego nie było). Wiem, że nie wszystko jeszcze emituje się tak jak powinno, ale z pewnością to poprawimy.

Co do wyszukiwarki, nie przesadzałbym z jej wielkością, w starej wersji były aż 3(!) wyszukiwarki i zajmowały z pewnością dużo więcej miejsca niż obecnie (teraz 4 wyszukiwarki są zgrupowane w jednym miejscu). 

Wiemy, że nie wszystko jeszcze funkcjonuje tak jak powinno, ale cały czas pracujemy nad poprawkami. Więc prosimy o trochę czasu i więcej wyrozumiałości :-)
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy