Oficjalnie otwarto lotnisko w Bagiczu

Oficjalnie otwarto lotnisko w Bagiczu
10/09/2012 13:24   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
2012-09-10 22:22   
 - Profil
Bagicz bylby bez watpienia lepsza lokalizacja dla obslugi srodkowego wybrzeza, zwlaszcza Kolobrzegu i Koszalina, w porownaniu z poprzednio uzytkowanymi Zegrzami, proponowanymi nadal jako lotnisko dla Koszalina. Rzecz w tym ze polozony nijako do wybrzeza jak tez Szczecina Goleniow (SZZ) nie jest zbyt daleko. Bagicz przydalby sie gdyby juz byl gotowy na przyjmowanie conajmniej 50-miejscowych maszyn. Nie jestem jednak pewiem czy koszt dostosowania Bagicza do rozsadnego poziomu, zwlaszcza przedluzenie pasa z obecnych 1100 m do conajmniej 2000m, mialby pelne uzasadnienie ekonomiczne. Choc jestem za jak najwieksza liczba lotnisk, ten nowy Bagicz moglby przynosic straty, a po jego otwarciu nie zarabiajacy chyba dotad na siebie SZZ na pewno stracilby na atrakcyjnosci. Powtarzam, ze jesli chcemy by Koszalin mial swoje lotnisko Bagicz jest duzo lepsza alternatywa niz Zegrze.
gosc_41b80 2012-09-10 18:30   
gosc_41b80 - Profil gosc_41b80
Bagicz, Zegrze, Redzikowo, Kosakowo, Kluczewo, Biała Podlaska, Piła, Legnica i inne lotniska wojskowo-cywilne lub powojskowe mogą pozytywnie wpłynąć na rozwój regionu tak jak Modlin czy niedługo Sadków, a koszty ich uruchomienia są dużo mniejsze niż w Świdniku ...
gosc_73839 2012-09-10 14:22   
gosc_73839 - Profil gosc_73839
widziałem dziś to lotnisko podczas lotu LO007 JFK-WAW :) Kapitan powiedział o tym i fajnie byłoje widać, pas startowy bardzo blisko morza..
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy